Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

Психиатър застреля 12 души във военна база в САЩ

Препоръчан отговор

12 души са били убити, а 31 са били ранени при стрелбата във военната база Форт Хууд в щата Тексас.

6_11b4cc.jpg

Нападателят, който открил огъня, е жив и е настанен в болница "в стабилно състояние", съобщи командирът на базата генерал-лейтенант Боб Коун, предаде Франс прес, цитирана от БТА. По-рано армията съобщи, че стрелецът е бил убит при престрелката.

Коун каза, че според първите резултати от разследването е имало само един стрелец. Той бил улучен от няколко куршума, но оцелял.

Командирът на базата потвърди, че нападателят е военнослужещ от американската армия. Военни източници съобщиха, че стрелецът е работил като психиатър във военно-медицински център в продължение на шест години, след което бил прехвърлен в тексаската база.

Всички жертви са били убити в медицински център на територията на базата, в който е била оказвана помощ на военнослужещи, участвали в бойни действия.

Президентът Барак Обама нарече стрелбата във Форт Хууд "ужасяващ изблик на насилие", съобщиха Ройтерс и Асошиейтед прес.

news.dir.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха, ей тия американци са голема работа като изперкат :eek:

А и военното обучение им е добро! Доктор да избие толко народ, ма явно не имало кой да издава заповеди и са стояли като капачки на стрелбище :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гати якото! laugh.gif А с какво оръжие е било изършено прстъплението? :angry:

Редактирано от Crimsader (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е винаги съм казвал че психоаналитиците и ненадминатата популярност на "услугите" им в САЩ са основната прична там да има в пъти повече подобни инциденти. Но все пак новините обикновенно са че след посещение при психоаналитика пациентът вади пистолет и започва да стреля.

Интересно кой ли е бил последният му пациент. Няма да се учудя ако е човек, който би ми допаднал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гати якото! laugh.gif А с какво оръжие е било изършено прстъплението? :D

Е винаги съм казвал че психоаналитиците и ненадминатата популярност на "услугите" им в САЩ са основната прична там да има в пъти повече подобни инциденти. Но все пак новините обикновенно са че след посещение при психоаналитика пациентът вади пистолет и започва да стреля.

Интересно кой ли е бил последният му пациент. Няма да се учудя ако е човек, който би ми допаднал...

Два пистолета са били и в случая перкото е бил самият психоаналитик! Якооо-о-о! Шоу-уу-у!? Тая питанка, що ли я драснах?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се приберем бре,споко - всички ще се приберем -

21 декември 2012 наближава,мда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се приберем бре,споко - всички ще се приберем -

21 декември 2012 наближава,мда.

Душа-камбана, откликва на нас и нашите терзания по случай хАмериканските изцепки!

"21.12.2012г. Бъдете спокойни! Плановете ми вече са различни!" @Jehova

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Два пистолета са били

Е трябва си да има някакъв бонус пред обикновенния потребител, не мислиш ли? Все пак Boss Character е :) .

Редактирано от asa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде спрете се малко,а?! :)

Говорим за човешка смърт и коментари от вида на "егати якото" нямат място тук!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде спрете се малко,а?! :)

Грешиш! Говорим за смъртта на 12 наемни убийци-психопати, които отдавна са изгубили всичко човешко в себе си, ако някога изобщо са го притежавали! Психопати, които доброволно са избрали за своя кариера и поприще за реализация в живота професия, изискваща от тях да убиват невинни цивилни! Само в Ирак т.нар. американски "войници" избиха над ЕДИН МИЛИОН цивилни, повечето от които жени и деца. И то защо? Защото през 2000-та година Ирак започна да продава петрола си срещу евро, а не срещу долари. И дългоносите американци от богоизбраната раса, на които персоната от аватара ти е такава фенка, за да не им се обезценят милиардите убиха първо 3000 свои съграждани в инсценировката от 11.9.2001, а след това нападнаха държава, намираща се на другия край на света и екзекутираха над един милион нейни жители. Така че няма как в темата да не цари весело и приповдигнато настроение при новината за смъртта на 12 изверга :)

Редактирано от Ceftriaxon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toя верно има нужда от лоботомия :)

Дали? Доколкото виждам именно американците се справят перфектно и без физическа намеса в мозъка.

Какви са ефектите на лоботомията, заради които още 50-те години на миналия век спират да я прилагат масово? Импулсивност, грубост, понижен самоконтрол, чести емоционални сривове, склонност към примитивен хумор и поява на необосновани амбиции. Да ти изглежда познато?

Донякъде е вярно.

Според мен обаче говорим и за това как се стига до там, че съществува страна, където подобни случаи са стандарт, а не уникално изключение. Също и за това как да не се допусне появата на други подобни държави. И най-важното разбира се - как да се гарантира че такива истории ще останат за българите новини, а не лични преживявания.

Редактирано от asa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грешиш! Говорим за смъртта на 12 наемни убийци-психопати, които отдавна са изгубили всичко човешко в себе си, ако някога изобщо са го притежавали! Психопати, които доброволно са избрали за своя кариера и поприще за реализация в живота професия, изискваща от тях да убиват невинни цивилни! Само в Ирак т.нар. американски "войници" избиха над ЕДИН МИЛИОН цивилни, повечето от които жени и деца. И то защо? Защото през 2000-та година Ирак започна да продава петрола си срещу евро, а не срещу долари. И дългоносите американци от богоизбраната раса, на които персоната от аватара ти е такава фенка, за да не им се обезценят милиардите убиха първо 3000 свои съграждани в инсценировката от 11.9.2001, а след това нападнаха държава, намираща се на другия край на света и екзекутираха над един милион нейни жители. Така че няма как в темата да не цари весело и приповдигнато настроение при новината за смъртта на 12 изверга :)

Дано Ти не бъдеш на мястото на загиналите... че тогава и към тебе да се изказват със същите обръщения както наричаш в момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички жертви са били убити в медицински център на територията на базата, в който е била оказвана помощ на военнослужещи, участвали в бойни действия.

Грешиш! Говорим за смъртта на 12 наемни убийци-психопати, които отдавна са изгубили всичко човешко в себе си, ако някога изобщо са го притежавали!

... новината за смъртта на 12 изверга :)

Ти лично ли познаваш убитите, че си позволяваш да съдиш кой какъв е, дали е болен и колко души и къде е убил?!?!

Сега бъди така добър да подтиснеш лекинко бликащия от цялата ти същност патос и радост от смъртта на тези 12 души и нека постовете ти от тук насетне не носят в себе си агресия и жаждата за мъст и реваншизъм.

Донякъде е вярно.

Според мен обаче говорим и за това как се стига до там, че съществува страна, където подобни случаи са стандарт, а не уникално изключение. Също и за това как да не се допусне появата на други подобни държави. И най-важното разбира се - как да се гарантира че такива истории ще останат за българите новини, а не лични преживявания.

Абсолютно ще се съглася с мнението ти и дано част от хората писали по-горе го прочетат и осмислят.

Не е въпроса да честваме с празненства смъртта на 12 души, а новината за такива зловещи събития да бъде отчетена като такава и червената лампичка да остане да свети като предупреждение.

До следващия път...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега остава и ония с невинните улични кученца да се включат и купона ще е точно на място :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти лично ли познаваш убитите, че си позволяваш да съдиш кой какъв е, дали е болен и колко души и къде е убил?!?!

Сега бъди така добър да подтиснеш лекинко бликащия от цялата ти същност патос и радост от смъртта на тези 12 души и нека постовете ти от тук насетне не носят в себе си агресия и жаждата за мъст и реваншизъм.

Американските окупационни войски в Ирак са с численост 120-130 000 човека. Убитите цивилни иракчани са над един милион. Това прави средно по 8 убити на войник. Или 12-те застреляни американски войници са причинили смъртта на около 100 човека, повечето жени и деца. При такова съотношение не мисля, че е нужно да познавам всеки конкретен професионален убиец, за да го окачествя като психопат и изверг и да се радвам по повод кончината му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега пък двама модератори ни забраняват да пишеме нещо лошо за хамериканците, ми хубаво няма да го пишеме на този форум, ще го напиша аз лично на френскоезичните форуми където е разрешено да се плюе по янките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе някой може ли да ми покаже линк в американската преса в която се съобщава за трагичен инцидент в България, напр. случая Индиго или случая река Лим, или някоя дискусия в американски форум по тези трагични инциденти ???

Айде стига, пука ми на мен, че някой е изперкал...има си една много добра поговорка:"Лакомо дупе-кръв....изхожда" ...грубо е, ама за съжаление, това е реалността и не мисля че тези инциденти трябва да се приемат и дискутират като световни катастрофи.

Тая тема почва да става американофонска...........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно ще се съглася с мнението ти и дано част от хората писали по-горе го прочетат и осмислят.

Не е въпроса да честваме с празненства смъртта на 12 души, а новината за такива зловещи събития да бъде отчетена като такава и червената лампичка да остане да свети като предупреждение.

До следващия път...

Сега пък двама модератори ни забраняват да пишеме нещо лошо за хамериканците, ми хубаво няма да го пишеме на този форум, ще го напиша аз лично на френскоезичните форуми където е разрешено да се плюе по янките.

Бихте ли бил така добър да ми покажете къде точно е забраната да пишете нещо (добро или лошо) за американците?

Започвате да си позволявате повече, отколкото позволява добрия тон.

Искам да виждам от тук нататък нормална дискусия по темата, без изцепки и обиди.

Пишете каквото искате, но се съобразявайте с горното!

И не на последно място - прочетете правилата на форума!!!

Приятно ви дискутиране от мен.

Американските окупационни войски в Ирак са с численост 120-130 000 човека. Убитите цивилни иракчани са над един милион. Това прави средно по 8 убити на войник. Или 12-те застреляни американски войници са причинили смъртта на около 100 човека, повечето жени и деца. При такова съотношение не мисля, че е нужно да познавам всеки конкретен професионален убиец, за да го окачествя като психопат и изверг и да се радвам по повод кончината му.

След този ви пост окончателно затвърдихте мнението ми за вашите убеждения и идеи.

Сега прочетете следващите думи внимателно: окачествявайте който искате по какъвто и да е начин, но тук го правете в рамките на добрия тон, без злобни изцепки и съобразявайки се с правилата на форума.

пп. И последен въпрос (ако позволите): тази ваша математика позволява ли някой от войниците да не е убил никой, а друг да е убил 16 иракчани?

Мерси предварително за отговора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още едно доказателство, че американците са тотално сбъркани хора!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След този ви пост окончателно затвърдихте мнението ми за вашите убеждения и идеи.

Сега прочетете следващите думи внимателно: окачествявайте който искате по какъвто и да е начин, но тук го правете в рамките на добрия тон, без злобни изцепки и съобразявайки се с правилата на форума.

пп. И последен въпрос (ако позволите): тази ваша математика позволява ли някой от войниците да не е убил никой, а друг да е убил 16 иракчани?

Мерси предварително за отговора.

Личното Ви мнение за моите убеждения и идеи ме вълнува, но не много ;)

Никъде в изказванията си не нарушавам правилата на добрия тон, както и тези на форума. Човек, чиято професия е да убива хора с оръжие срещу заплащане се нарича "професионален убиец". Ако човек, отговорен за смъртта на 8 души (5 от които жени и деца), причинена целенасочено и умишлено с цел ограбване на имуществото им - в случая петрол - не може да бъде наречен оправдано "изверг" и "психопат", то тогава не виждам кой би могъл :(

Допускам възможността някои от американските войници да не са застреляли лично 8 цивилни, а само да са помагали на колегите си. Това се нарича съучастничество и не е оправдание. Точно както ако на дело за групово изнасилване някой от обвиняемите заяви: "Ама аз не съм изнасилвал жената, аз само и държах ръцете извити, докато приятелите ми и се изреждаха!" това не го оправдава, нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mайор Нидал Хасан е изперкал , понеже е бил разпределен в Авганистан(изглежда е оттам) - някой ще потвърди ли?

П.П. Жертвите са 13...

Редактирано от nikolaijelev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бихте ли бил така добър да ми покажете къде точно е забраната да пишете нещо (добро или лошо) за американците?

Започвате да си позволявате повече, отколкото позволява добрия тон.

Искам да виждам от тук нататък нормална дискусия по темата, без изцепки и обиди.

Пишете каквото искате, но се съобразявайте с горното!

Ами ето, точно в редовете които съм прихванал ни забраняваш.

Само че аз заради едни американци нямам намерение да се карам с никого.

Ще те посъветвам само, теб и другите съфорумци да се поинтересувате какво е отношението на американците и тяхните васали към хората хивееще на територията на православните славянски народи. Защото аз тука където съм от 1991 г. слушам и чувам и чета само негативни отрицателни новини за България. Подигравки, обиди, лъжи, насмешки са редовните изразни средства на журналистите когато дезинформират за живота в бг. Опитвал съм се да пиша опровержения по форуми, но и там има модератори които действат бързо и не позволяват да се нарушава официално приетата доктрина за "лошите" от изток.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...