Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Готови Php Онлаин игри?

Препоръчан отговор

Здравеите някои има ли някоя готова онлаин игра?

Също и да ми обясните как да си я закача?

И ако никои няма готова да ми каже как да си направя?

Благодаря Предварително!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

От около 4 години ми задават този въпрос... Но, за разлика от броя на Онлайн-игрите, с времето отговорът не се е променил.

Първото и най-важно нещо е, че ти трябват знания. Колкото повече, толкова по-добре! Знания най-вече по web програмиране, по рисуване и т.н. След като се научат необходимите езици за програмиране и се овладеят добре (!), е необходимо да се изучава и сигурността на файлове, данни и т.н. Тази работа определено не е "днес да ми хрумне и след месец да е готово". Една игра се прави от екип програмисти и дизайнери, които си поделят функциите, за да надграждат знанията си. ;)

Второ - Трябва ти хостинг провайдър, който да се навие да хоства една игра. Тук се счита, че играта се играе от около 1000 и нагоре души на ден. Т.е. се счита за популярна. Ако се мисли в насоката играта да не е популярна, то не се започва направата и. :)

Трето - Ако се минат двете по-горни точки, се наслаждаваш на една добра игра, която става за начало. Поне докато потребителите не започнат да "реват" за ъпдейти и допълнения, а без такива не може. :)

Една игра може да ти донесе много (като пари, популярност и т.н.), но изисква също много, в направа/поддръжка... И т.н.

И още - готови игри в Интернет няма! Т.е. по-правилният отговор е, че има, но те са написани по начин, който практически ги прави просто сравнително голям файл на компютъра. Нито ще тръгнат, нито ще вървят...

Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване