Премини към съдържанието
Dowper

Дъно с вградено видео

Препоръчан отговор

Може ли с дъно с вградено видео да се работи на After Effects и 3dsMax? Става въпрос за HD4200. (Мисля, че няма да може, ама да питам се пак :huh:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли с дъно с вградено видео да се работи на After Effects и 3dsMax? Става въпрос за HD4200. (Мисля, че няма да може, ама да питам се пак :huh:)

Може! Само да имаш нерви и търпение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако картата покрива нормативите за нормалното работене с програмата естествено че ще тръгне :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако картата покрива нормативите за нормалното работене с програмата естествено че ще тръгне :huh:

Е то ми е ясно, че ще тръгне. Въпроса е в това дали ще работи добре програмата или ще лаги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то ми е ясно, че ще тръгне. Въпроса е в това дали ще работи добре програмата или ще лаги.

Това не е геймка, че да зависи от FPS, дали ще се играе приятно за окото!:whist:

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работил ли си с някоя от тези програми?Ще тръгне на вграденото видео без проблем друк е въпроса дали ще може да се работи комфортно и като опрът нещата до рендиране.....

Имам позната която работи с тези програми и си оставя компа по 2-3 дена да рендира отне и месеци да си направи дипломната работа.

Погледни сайта на производителя за минималните системни изисквания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено 3DSmax ще изцеди до последно вграденото видео. За 3D рендване си трябва доста солидна дискретна карта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по подразбиране 3dmax ползва софтуерна обработка - тоест процесора прави всичко, по някога билозаради драйвер, било зараду възможностите на видеокартата се получават артерфакти (липса на текстури...) та за това и софтуерното си е по подразбиране. както и да е всеки може да влезе в настойките и да пусне видеокартата да обработва... така че няма никакъв проблем (те 95% от хората дето работят на тая програма обработват с процесора а не с видеокартата., щото не знаят настройката се прави ръчно...) виж са за превюто там си го ренди видеото ама ако имаш проект и просто зададеш да се обработва си е с груба сила на процесора, обаче вграденото видео цоца честотна лента от процесора и паметта

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.