Премини към съдържанието
Frozen11

Всичко за Rig'nRoll

Препоръчан отговор

Играта се готви още от 2002 год. Разработчиците започнаха да я правят след като излезе King of the Road. Разликите на тази игра и др. от нейния тип са наистина доста повече, като включим реалния геймплей и всичко останало. Картата за играта е малка,не като в др. игри целия САЩ ами само един щат-Калифорния.Но ще има всички градове от големи до малки селца, всички пътища от главни магистрали до затънтени улички. Ще може да си купите къща и да карате всякакъв вид превозно средство.Щом спрете да заредите на бензиностанцията няма както на др игри да изключите двигателя и да натиснете ентер ами ще изгасите двигателя ще слезете от камиона и ще си заредите.Камионите са не много големи но вътре са цели апартаменти-масички,легла,шкафове и още др ползни неща.Градовете са само 38- Alturas,Atascadero,Bakersfield, Barstow,Bishop, Bridgeport,Patterson,Burney,Redding,Colfax,Reno,Eureka,Sacramento,Fresno,San Clemente,Greenfield,San Diego,Kettleman City,San Francisco,Lebec,San Jose,Leggett,Santa Barbara,Lone Pine,Standish,Los Angeles,Temecula,Manteca,Ukiah,Merced,Victorville,Minden, Palmdale & Lancaster,Oxnard,Orland,Oakland,Mojave. Играта излиза на 27 ноември.

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добре си се сетил да направиш тема за тази игра, от кога чакам някой да даде точна дата, но ето че се появи. :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

играта вече излезе в 2 руски сайта но не съм сигурен дали иска сд кей и такива простотии разбрах че иска само крак но ето линка http://free-torrents.org/forum/viewtopic.php?t=63219 и тук също http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=2449382 има и още много линкове но засега това е от мен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

играта вече излезе в 2 руски сайта но не съм сигурен дали иска сд кей и такива простотии разбрах че иска само крак но ето линка http://free-torrents.org/forum/viewtopic.php?t=63219 и тук също http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=2449382 има и още много линкове но засега това е от мен :)

Мда иска кей

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никак не може да се подкара това чудо,ако някой намери нещо да пише,и ВНИМАВАЙТЕ че е плувнало с вируси по тия кракове и глупости,2 дена си чистих компа :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой пробва ли я? Гледам, че е качена.. има кракове и т.н.

К'ви са отзивите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой пробва ли я? Гледам, че е качена.. има кракове и т.н.

К'ви са отзивите?

Аз я пробвах толкова я чаках ноооооооооо останах доста разочарован от играта ... не ми харесва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз я пробвах толкова я чаках ноооооооооо останах доста разочарован от играта ... не ми харесва

Плс кажи как си я подкарал аз я имам от отдавна ама иска някакъв код, плс кажи кода или прати някакъв крак. Ще съм ти много благодарен! :angry::baby::wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

май всички имате проблем с играта. Пишете ми на скайп ще ви помогна?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

май всички имате проблем с играта. Пишете ми на скайп ще ви помогна?!

А защо не напишеш тук как си я подкарал, за да може и други да разберат?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не напишеш тук как си я подкарал, за да може и други да разберат?

рядко влизам тук а в скайпа съм постоянно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вие описанията на торрентите не четете ли бе хора?

играта се подкарва за 3 минути (включая инсталацията)

единствения сериозен проблем е при инсталиране на ОС Microsoft Windows 7 - при опит за save изхвърля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване