Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Наистина съм с НОД 32.Дали е възможно да е направил това нещо?????Забравих да пиша че това се получи със всички изтеглени албуми в тази папка.Иначе НОД 32 не ми изпищявал за нещо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 584
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Истината е, че винаги при по-голям ъплоуд / много закачени торенти / нета може почти да изчезне. Когато бях ъплоудер към Линкус, децата ми постоянно "ревяха", че няма нет. За мен програмата № 1 е Vuse

Публикувани изображения

Ако NOD32 е настроен автоматично да чисти и трие, няма да се обади. Иначе задължително ще си каже ако открие нещо. Виж в Threat Log-а дали не пише нещо. Ако там няма информация за тези файлове, значи NOD не е причината.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли да ги потърсиш със Search?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

NIGHT RAVEN в threat log,там няма нищо а НОД 32 не ми е настроен да ги чисти автоматично.

Ами щом няма и NOD32 не е настроен да чисти автоматично, а не се е обадил, значи не е той причината да ги няма файловете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако помниш имената, а ако не ги помниш, просто накарай да ти изкара всички картинки със дадения формат и проверяваш между тях. Примерно *.jpg.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изписваш го по следния начин: *.jpg

Звездичката означава че се отнася за всички файлове с това разширение. Демек, ще ти изкара всички картинки с разширение .jpg.

Редактирано от Maximilian (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

папките които преместя от папката на биткомет даунлоадс стават недостъпни и не мога да ги изтрия помощ

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:yanim: Ами изтрий торент задачата от бит комета, папките не могат да се изтриват защото в момента се използват Редактирано от radosstin (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами изтрити са просто ако преместя някой файл става недостъпен и невъзможен за триене

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами изтрити са

просто ако преместя някой файл става недостъпен и невъзможен за триене

Пробвай с Unlocker - десен бутон и даваш ънлокер и ги отключваш и след това ги триеш!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под сейв мод опита ли? Ако имаш възможност, пробвай със системна дискета(ако си на фат 32).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай по следния начин:изключи компютъра,после го включи и без да влизаш никъде на друго място отиди направо в даунлоуд папката на Bit Comet(ако от там се опитваш да ги изтриеш) и пробвай да ги изтриеш!!!!!Ако искаш да ги изтриеш от друго място пробвай по същия начин!!!!!Просто нещо може да използва тези папки и затова да не можеш да ги изтриеш.Аз имах същия проблем и по този начин успях да изтрия папките!!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз когато имам подобен проблем и ако той не може да се разреши с Unlocker рестартвам компа, боот-вам си от стария боот диск на 98-цата, стартирам си Norton Commander и си трия каквото трябва !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

натиснах изтрий задачата и файловете

може ли да се възстанови

:):):P

Може, но веднага след това е трябвало изключиш всички работещи програми и да си възтановиш изтритите файлове със TuneUp Utilities 2006 или някоя подобна на нея. Ако файла който се е загубил е много голям можеш пак с нея да възтоновиш останалата част от него. Стартираш задачата отново и когато тръгне я спираш. Преместиш в папката останалата част от файла и даваш ръчна Hash-проверка. Бит комета сам проверява каква част е налична и коя не и започва да тегли само липсваща, а не цялата.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

:whist: Здравейте!

:yanim: Отдавна безуспешно търся причината за следното:

След пускане BitComet невинаги стартира последните няколко торент-задачи, въпреки че при изключването те са били "в движение".

Няма никаква зависимост между общия брой задачи и броя на нестартираните.

Средно в два от три старта на програмата всички задачи са тръгнали.

------------------

WIN XP SP2 (всички критични ъпдейти)

BitComet 0.63 (не знам доколко е стабилна сочената за такава v0.70, затова изчаквам)

------------------

Ще съм признателен за кратко експертно мнение или полезен линк.

Предложения от рода "смени си ОС", "смени си клиента" или "преинсталирай си ОС" ще възприемам като "опит на кварталната клюкарка да промени живота ми към по-добро". Публикувано изображение

ПП. Публикувано изображение Действително ми е омръзнало до болка, това противопоставяне на операционни системи и програмни продукти, което цари навсякъде и не е отминало и Калдата. Безкрайно нетолерантно и невъзпитано е да налагаш собствения си вкус на други хора, само защото се заблуждаваш, че знаеш повече от тях. Мъдрост: "Никой не знае всичко, но винаги има някой, който знае повече от теб". Отдавна съм се убедил в това, но някои са прекалено самовлюбени, за да се осмелят да допуснат такава еретична мисъл.

Съжалявам, че послеписът си е чист офтопик, но днес не успях да се сдържа. :clap:Публикувано изображение

:speak: Приятен ден на всички!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен кометат ми въртеше огромни номера. По-специално, когато я заредя запушваше целия трафик. Никакъв интернет при положение, че само сиидвам! Смених всички възможни версии - цък, същата работа. Накрая качих utorrent и проблема изчезна. Кометата вдигаше около 75Mb в RAM-та, а този едвам 12-13Mb. Kогато стартирам utorrent-а веднага зарежда всички задачи, кометата трябваше да и давам ръчно. Избора е твой.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти,последната наистина работеща версия е 0.70.Пробвай с нея.

:whist: ОК, но съм любопитен дали все пак е бъг в програмата и дали някой знае за него.

------------добавено-----------

Сложих версия 0.70 и при няколкото пробни старта нямаше "непуснати" задачи. Вероятно е имало бъг, който е бил отстранен в по-новата версия.

----------------------------------

И на мен кометат ми въртеше огромни номера. По-специално, когато я заредя запушваше целия трафик. Никакъв интернет при положение, че само сиидвам! Смених всички възможни версии - цък, същата работа. Накрая качих utorrent и проблема изчезна. Кометата вдигаше около 75Mb в RAM-та, а този едвам 12-13Mb. Kогато стартирам utorrent-а веднага зарежда всички задачи, кометата трябваше да и давам ръчно. Избора е твой.

:yanim: Изглежда не си прочел всичко в поста ми... Публикувано изображение

---------------добавено---------------

След няколко дни работа на BitComet v0.70 мога да кажа следното:

Тази версия работи по-стабилно от предишните. Отстранена е и програмната грешка, заради която започнах тази тема. Препоръчвам на всички да преминат на тази версия. :speak:

:clap: Специални благодарности на Dragozov!

Редактирано от NavNav (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване