Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Значи искам да попитам от каде се правят настройки да сийдваш торент или да го сваляш

Няма такива настройки след като се изтегли някакъв файл(филм, музика и др.)

почва да се сиидва автоматично.Потърси из форума има много инфо :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 584
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Истината е, че винаги при по-голям ъплоуд / много закачени торенти / нета може почти да изчезне. Когато бях ъплоудер към Линкус, децата ми постоянно "ревяха", че няма нет. За мен програмата № 1 е Vuse

Публикувани изображения

Когато зареждаш задачата в клиента, ти се отваря прозорец с настройки. В горния край, в ляво, има падащо меню, от което се задава това за което питаш ти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нестава бе хора след като преинсталирах линдолса и си дръпнах торентите кадето съм качил на един тракер посочвам директорята им и ми показва че ги свалям!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И като започне да сваля на ново, файловете във същата директория ли ги запазва, която си посочил? Пробвай преди да стартираш дадена задача, да и направиш хеш чек.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Имам проблем с bit comet не мога да тегля торенти изписва че DHT не включено.След това пробвах с други програми проблема е същия как може да се оправи това.

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че DHT не включено, не е проблема. Намери и прочети някъде упътване за работа с торенти.

Редактирано от Maximilian (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам как се работи с торенти но не иска да тегли има някакъв друг проблем преинсталирал съм XP и не иска да тръгнат да се теглят

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам как се работи с торенти но не иска да тегли има някакъв друг проблем преинсталирал съм XP и не иска да тръгнат да се теглят

Пробвал ли си да смениш порта?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защитна стена имаш ли? И ако имаш, разрешил ли си Кометата. Като вкараш торента в клиента, какво ти изписва като статус на тракера?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нямам защитна стена в началото това Статус на тракера:onnecting Tracker to say Start, waiting for response а след това Статус на тракера:Tracker Response OK, reannounce in 300 s и остава така

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи до тук всичко е наред. Въпросния торент ако е с няколко сийдъра и те не са с реални адреси и ти нямаш реален адрес, няма как да изтеглиш торента, докато не се появи пиър с реален адрес. С всички торенти ли имаш проблеми? От различни тракери, пак ли се получава така? Български тракери ли ползваш?

Редактирано от Maximilian (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с всички торенти който съм опитал да тегля проблема е същия. От различни тракери, да български ползвам.

Редактирано от IMI (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно последно уточнение. С данлоуд менъжера, имаш ли проблем като сваляш нещо?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек, нищо повече не ми идва на идея, освен да пробваш с друг клиент. Последните версии на Кометата се оказаха доста проблемни. Пробвай с нещо различно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Преди имаше много подробна статия със снимки как се правят настроиките на bitcomet за да работи оптимално,но немога да я намеря сега ако някои има малко инфо по въпроса моля даите линк мерси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди имаше много подробна статия със снимки как се правят настроиките на bitcomet за да работи оптимално,но немога да я намеря сега ако някои има малко инфо по въпроса моля даите линк мерси.

Ако не те затруднява руския цък. Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора, моля ви хелп: Инсталнах си бит комета и искам да изтегля един филм от един торент, изтеглих торент файла и му давам да сваля на бит комета- като цъкна Отвори---> именаторента.torent ама нз, никаква промяна цъкам старт и си сиди, нито скорост показва нито нищо. От долу има едно правоъгълниче- където пише Нот Логед ( не съм глонат ) кажете какво да правя??? Току що се регнах във торента и си изтеглих програмата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

До сега ползвах Utorrent ,но искам да видя как е с биткомет проблема се състой в това ,че когато сваля торент задача и задам да се сийдва процесът сваляне започва от начало

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
@p14aga7a, последната стабилна версия (до колкото знам) на биткомета е 0.70, виж в kaldata.com (сайта#търсачката) си изтегли тази верися и се надявам да нямаш проблеми.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм (бях) от категорията "прецакани" с версия 0.79 на Bitcomet-а. Започна да се държи странно, отначало програмата, а по-нататък и машината - забиваше за по няколко секунди, но не окончателно, понякога трудно се стартираха програми, ако Биткомета работи. Самият Биткомет не даде правилно съществуващите съотношения up/down на торентите, които сийдвам от дълго време. Понякога се изключваше без предупреждение. Даунгрейднах до предишната ми (до преди да кача 0.79) версия 0.70 и нещата се оправиха. Отново си ми разпозна съотношенията, все едно, че никога не съм инсталирал бъгавата и сега работи безпроблемно. Не зареждайте Биткомет 0.79! Само ядове докарва. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване