Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Да, спри бит комета.

Или му ограничи броя връзки и скорстите за сваляне/качване.

Toва не помага, причината е свързващите се пиъри, при мен е същото, пробвах какво ли не, забелязах, че когато сиидвам с голяма скорост, няма проблем, проблема е докато се вържат пиърите, не помага и смяна на клиента, пробвах с каква ли не програма, просто когато ти засече дисконектваш нета, при стартиране се оправя поне за малко. И друго - към БГ сайтовете проблема почти го няма, когато сиидвам особено към руски сайт, трагедия човече. Свиквай, няма оправяне, или прекъсваш връзката и се оправя временно. Този проблем е само при определени доставчици, такъв ни бил късмета...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 584
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Истината е, че винаги при по-голям ъплоуд / много закачени торенти / нета може почти да изчезне. Когато бях ъплоудер към Линкус, децата ми постоянно "ревяха", че няма нет. За мен програмата № 1 е Vuse

Публикувани изображения

Да, спри бит комета.

Или му ограничи броя връзки и скорстите за сваляне/качване.

Toва не помага, причината е свързващите се пиъри, при мен е същото, пробвах какво ли не, забелязах, че когато сиидвам с голяма скорост, няма проблем, проблема е докато се вържат пиърите, не помага и смяна на клиента, пробвах с каква ли не програма, просто когато ти засече дисконектваш нета, при стартиране се оправя поне за малко. И друго - към БГ сайтовете проблема почти го няма, когато сиидвам особено към руски сайт, трагедия човече. Свиквай, няма оправяне, или прекъсваш връзката и се оправя временно. Този проблем е само при определени доставчици, такъв ни бил късмета...

Да де, за същото си говорим. Ограничи ги на 100/50/20 експериментално и си живей живота. Е, и скоростите на качване/сваляне ги задай на 80% от връзката примерно.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента свалям с 2 МБ/с от Замунда, а това е огромна скорост за мен! Всъщност, това е границата, с която мога да свалям. Нямам абсолютно никакви проблеми с отварянето на други сайтове. Версията на BitComet e 1.13. Не съм бутал нищо в настройките, тоест всичко е default.

Това, което ми хрумва е следното:

Инсталирай си последната версия на BitComet, като преди това деинсталираш старата напълно и изтриеш всички остатъци ръчно и с програми за почистване. Това е с цел да не се запазят старите настройки. ( За всеки случай)

Използвай примерно TuneUP 2009 за оптимизация на интернет връзката. Да кажем, оптимизирай си връзката за пропускателна способност 2 MB/s ( Зависи все пак колко е твоята. Моята реално е толкова)

Ако не си ползвал почистващи програми, вземи се замисли и за това. Лично аз предпочитам Work With Registry ( предварително трябва да се зададат параметри), nCleaner ( същото важи и за тая програма), Wise Registry Cleaner 4 и Glary Utilities.

Дефрагментирай регистрите примерно с Quicksys RegDefrag

Това са част от нещата, които бих направил лично аз. Ако нищо не стане, ще тегля една майна на доставчика, но преди това ще преинсталирам Windows Публикувано изображение

Редактирано от Кико (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Никoй ли незнае как да отворя тоя файл..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти прочете ли и ред от това, което ти обясниха?

ОМГ.... Естествено.... и сега? някои знае ли как да отворя тоя фаил с някои програма ли ... ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целия е СВАЛЕН !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

тогава просто го преименувай на exe или каквото му е там оригиналното разширение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ама аз се си мисля , че с някои програма трябва да го отворя !!! напраих го на ЕХЕ и пак така.. ама щото аз съм го напраил да се отваря с WinRAR и не става... офф Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ама аз се си мисля , че с някои програма трябва да го отворя !!! напраих го на ЕХЕ и пак така.. ама щото аз съм го напраил да се отваря с WinRAR и не става... офф Публикувано изображение

Какво пак така ?

Как се казва сега файла ?

Ако не можеш един файл да отвориш, викни някой по-разбиращ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bсички фаилове с exe вече нещо немога да ги отваря... наскоро си преинсталирах Windowsa...

post-240639-1249296771_thumb.jpg

Редактирано от invisible02 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bсички фаилове с exe вече нещо немога да ги отваря... наскоро си преинсталирах Windowsa...

Ти не виждаш ли, че типа на файла е все още BC ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички такива фаилове с ехе немога да ги отварям... що така ? преинсталирах си Windows наскоро..

не ми отговори на въпроса :nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не ми отговори на въпроса :)

Watermark_Master_2.2.14.0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ти не виждаш ли, че типа на файла е все още BC ?

E аз ко да напрая ?? Променям името на ехе.. и пак...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Watermark_Master_2.2.14.0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

E аз ко да напрая ?? Променям името на ехе.. и пак...

Отваряш една DOS конзола. Отиваш до папката с файла : cd papkata.

Изпълняваш командата : rename *.bc! *.

И готово

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отваряш една DOS конзола. Отиваш до папката с файла : cd papkata.

Изпълняваш командата : rename *.bc! *.

И готово

DOS конзола ? Не разбирам..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет съфорумци! Имам малко проблемче с биткомет-а. По-скоро с новите версии от 0.98, до последната, с която съм в момента 1.14. Проблема е че като се свали дадена задача почва да се сиидва нищожно време. След като мине известно време (примерно 1 час) и някои задачи се самоисключват. Искам да попитам може ли да се оправи този проблем, а именно да седят винаги включени и готови да се сиидват? П.П.: Като върна стара версия, примерно 0.65 и проблема изчезва. В момента имам двайсетина задачки и ми дърпа само 16мб от рама. Незнам някъде настройки ли има? Нищо не намерих докато се рових! ПЛС Хелп!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване