Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 584
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Истината е, че винаги при по-голям ъплоуд / много закачени торенти / нета може почти да изчезне. Когато бях ъплоудер към Линкус, децата ми постоянно "ревяха", че няма нет. За мен програмата № 1 е Vuse

Публикувани изображения

еи много е готина preview функцията на BitComet 0.6. Някой да знае как да си пусна субтитри на нея. Оказа сер че при добра връзка мога да си изгледам филма докато го тегля :PПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много се съмнявам да е възможна подобна опция... Дори и да ги пуснеш надали ще вървят точно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, можеш да пробваш като махнеш опцията на биткомета да си добава разширение .бц; Субтитрите ще си се свалят веднага.. и ако имаш вобсуб би трябвало да се пуснат.. УСПЕХ ПП: не съм го тествал

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, може би идеята е да видиш качеството на филма или клипа, субтитрите са малки като размери и можеш да си ги изтеглиш бързо ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също мисля че идеята на това preview е да добиеш представа за качеството на видео картината. Също така предполагам че би било полезно ако искаш да чуеш някое парче от аудио пакет, но това още не съм го пробвал:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мога да разбера колко ми е рейтингът?Къде да погледна?

Ровя тука в BitCometa ама невиждам нищо за моя рейтинг??? :clap:

<{POST_SNAPBACK}>

Здравей.

tao правилно ти е отговорил, че рейтинга за даден тракер (сайта от който вземаш линковете за програмата си) е показан в самият него.

Все пак от самата програма можеш да видиш коефициента си за даден файл в колоната U/D Ratio.

Видях, че си задал и други въпроси, но на тях вече ти беше отговорено.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

та големия проблем е ,че ми рестартира компа при свалянето на определени файлове.не при всички.проверих хиляда пъти за вируси. няма такива.лан каратата ми е наред. в друг форум казаха,че са имали същия проблем и го решили като инсталирали пач за ограничаване на конециите или нещо подобно.да,обаче той е само за XP. аз съм с 98. МНОГО ВИ МОЛЯ ако някой има някакво решение, че не се издържа вече.ужасно нервиращо е.не може да си дръпнеш нищо.реших да сменя програмата , но тази азуреус започна да сваля Java, а другите нещо не ми харесаха.моля ви за съвет.на какво може да се дължи това рестартиране???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя версия ти е Кометата? Кои файлове по-точно? От кои тракери теглиш?

П.П. Предоръчвам uTorrent-само 94kB, не се инсталира и заема по-малко от 4mb в оперативната памет. Home Page

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В самия BitComet има начин да си ограничиш броя на конекциите. :) Отиваш на Настройки, Предпочитания, Разширени, Връзка - и оттам си слагаш ограничение на броя конекции за задача и общо за програмата. Успех. Дано това ти реши проблема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

версията е последната.реших,че с нея ще се реши проблема.тегля от арена. и DaemonArch, опитах и това,пак рестартира.просто не мога да го измисля кое прави проблема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми правеше подобен проблем, но забиваше компа не се рестартираше, точно с новата версия на BitComet. Тогава сложих 0.57 и не ми е забивало от тогава. Пробвай.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

tao,пача е преместен.тегля бит спирит но не прочетох добри отзиви за нея.пробвах и с бит торент,но нещо не ми хареса.биткометата ми допадна много,но уви....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

регистрирах се бе как така :) зле съм с тия неща, ама не чак толкова. не знам,даде ми че търсеното нещо го няма или е преместено. за бит спирит извинявам се, не познавам продука,не казвам нищо лошо,просто видях някъде някакви отзиви.но сега го дърпам.ще го видя.благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам какво да кажа и правя вече.инсталирах бит спирит и ми рестартира по същия начин и при същия торент.значи е нещо от компа или от самия торент а не от програмата ,нали?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам какво да кажа и правя вече.инсталирах бит спирит и ми рестартира по същия начин и при същия торент.значи е нещо от компа или от самия торент а не от програмата ,нали?

<{POST_SNAPBACK}>

Е що невземеш да кажеш к'ъв е тоя торент? Ползвал съм дълго bitcomet 0.59 и проблеми съм нямал. Отскоро ползвам 0.60 и също нямам пролеми. Но на един приятел, нерекъснато му рестартира системата той е с 0.59.

Освен да се получава конфликт между BitComet и някоя програма?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

само да разбера коя е тази програма и веднага я махам .торента беше за billboard класация за 30 години.доста голям торент с около 3500 песни. адски ми хареса, но уви махнах го. ако държиш ще го намеря и ще го пратя.не знам вече.интересното е и че при битспирит рестартира на същия торент http://www.######/details.php?c&id=17273' target='_blank'> тва е торента

Редактирано от deni_avr (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да разбереш коя програма прави конфликт с BitComet трябва да използваш метода на изключването (т.е. да спираш програмите една по една или обратното - да ги пускаш). Аз също я ползвам и досега не съм имал никакви проблеми (освен, че от време на време ми насича, но не е болка за умиране).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ох извинявай те , че пак ви притеснявам,но не мога да се примиря докато не го оправя или омажа съвсем вече тва нещо.та значи спрях всички програми , остана само антивирусната.спрях даже firewall-a.сега обаче бях с бит спирит.и кво се получи.15 минути си дърпаше без проблем и без рестарт.реших,че е от firewall-a.даунлоудна няколко MB и реших да отворя един сайт.в момента в който го направих и рестартира пак.може би е нещо от internet explorer-a.как мислите? най-странното обаче беше че след рестарта информацията която беше изтеглена я нямаше.колкото и малко да беше тя.просто си беше пак на 0%. и започна наново да тегли. а биткометат не ставаше така.процента си стоеше от преди рестарта.някой да има някакви идеи.извинявайте че така ви досаждам обаче много ме дразни тва.благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Инсталирах си BitComet за първи път преди няколко дни и пуснах да свалям един филм при което виждам следното. Вижте каква е разликата между големината на файла и общия трафик. При btdownloadcurses на debian-а почти няма разлика ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Инсталирах си BitComet за първи път преди няколко дни и пуснах да свалям един филм при което виждам следното. Вижте каква е разликата между големината на файла и общия трафик. При btdownloadcurses на debian-а почти няма разлика ...

<{POST_SNAPBACK}>

Пробва ли с друг файл дали ще е така? :yanim:

Може нещо торента да не е като хората

Има обикновено разлика, но до 4-5% обикновено

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Би трябвало да опиташ и други торент-клиенти.

Не става от първия път, а дори да стане е само временно :yanim:

Аз съм вече на четвъртия поред, но сега нещата са си на място:

Azureus.

Предупреждение- ако някой ти каже, че програмата е тежка и товари компа, не му вярвай :wors: Товари, ако си със слаба машина, иначе си върви перфектно. Просто защото е направен най-професоинално.

П.С. С BitComet-а няма как да нямаш проблеми с отчитането на трафика. порови се из arena-та, имо достатъчно инфо. Или на сайта на самия клиент :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чувал съм,че има такива програми,но не знам дали това е истина и дали вообще има някакав ефект от тях.Моля,споделете си опита си!:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване