Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Аз имам BitComet Accelerator,но от това което виждам мисля, че всичко зависи от доставчикът ти на интернет.Колкото скорост ти предлага,с толкова теглиш.Друг е ,въпросът че ако теглиш един файл с някой друг от ваша мрежа,скоростта ти ще се увеличи значително.

Успех. Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 584
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Истината е, че винаги при по-голям ъплоуд / много закачени торенти / нета може почти да изчезне. Когато бях ъплоудер към Линкус, децата ми постоянно "ревяха", че няма нет. За мен програмата № 1 е Vuse

Публикувани изображения

Това с тия Акселератори с извинение е една фъшкия и нищо повече. Не знам изобщо кой прави такива програми ментета.Всичко си зависи от скороста на нета който ползваш. Дори конфигурацията не е от голямо значение относно скороста на теглене.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам BitComet Accelerator,но от това което виждам мисля, че всичко зависи от доставчикът ти на интернет.Колкото скорост ти предлага,с толкова теглиш.Друг е ,въпросът че ако теглиш един файл с някой друг от ваша мрежа,скоростта ти ще се увеличи значително.

Успех. Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

За целта трябва реално ИП което на доставчиците им се свиди да дават въпреки че трябва.Обикновено струва 5 лева на месец ама има и за 5 лева на година и даже безплатни.Всичко зависи от това дали доставчика е благосклонен да направи този разход в името на клиента.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се зза тъпия въпрос, ама каква е разликата между реално и нереално IP? И как да разбера дали IP-то ми е реално?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разликата е, че реалното ИП го виждат всички и могат да се свържат с машина с реално ИП, а нереалното го виждат само в твоята локалка. А тия ускорители са чисто хабене на ресурси. Няма начин, по който да увеличат скоростта. При положение, че доставчика ти е сложил лимит не можеш да го надхвърлиш. Може би просто прави повече конекции към даден юзер, но и това е съмнително...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе нищо не разбрах,но няма значка!:) Мерси все пак! А при условие че БТК не ми дава реално ип,при условие,че съм на нет с нереално ип,ко да прая!:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как какво да правиш мини на реално ИП но виж и къде ще ти е по изгодно при твоя доставчик или при новия Успех и аз искам да кажа че много си зависи от нета как ще личваш или сийдваш при мен не е много зле но може и по-добре

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Тъкмо вчера в един форум се изказах ,че BitComet е добра програмка и тя взе,че ми направи номер.Работеше напълно нормално,рестартирах компа и когато реших пак да я стартирам тя взе,че се пусна но ми промени резолюцията на монитора от 1024/768 32 бита тя стана на 800/600 8 бита помислих,че е бъг и терминирах процеса .Тогава весичко се оправи в смисал върна се нормалната резолюция.Стартирах пак BitComet и резолюцията пак се смени.Рестартирах ,както обикновенно ,но и това не помогна.Инсталирах нова версия защото ползвам BitComet 57 .Качих BitComet 59 и там се получи същото .Изтрих тогава цялата програма и качих BitComet 60 и там става същото.Някои ако има идея от какво е този бъг или е имал нещо подобно ? Сега ще тествам дали и при други програми се получава тази смяна на видео резолюцията. Та въпроса ми е дали самия BitComet е бъгав или проблема е при мене ??? И ако е при мене от какво може да бъде !

Редактирано от wowgeleto (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно, при мен не се е появявал такъв проблем. Интересно ми е кога ти се появи проблема - когато инсталира програмата или след известно време. Когато преинсталира програмата, пробва ли да изчистиш и регистрите с някое помощно приложение?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата бачкаше супер добре,но в един момент реши да си покаже рогата.Махнах я изчистих регистрите със Registry First Aid ,CCleaner и TuneUP2006 пусках да чистят ,преинсталирах я дори и видео дривера преинсталирах и пак няма подобрение.Интересното е ,че след като се стартира BitComet и се прецака видеото аз го оправям ,но самия BitComet остава на 8 бита цветове .Гледах и по форумите на BitComet дали някои друг не е имал такув проблем ,но уви само аз сам каръка ,а това е единствената програма която се прецаква в компютера !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирах Jawa-та и всичко взе.че се оправи !!! Нямам на идея какво общо има Jawa със Видеото на BitComet ,но нещата сега са ток и жица ,както се казва :) Дори си инсталирах по-нова версия BitComet 0.60

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирах Jawa-та и всичко взе.че се оправи !!!

Нямам на идея какво общо има Jawa със Видеото на BitComet ,но нещата сега са ток и жица ,както се казва  :P

Дори си инсталирах по-нова версия BitComet 0.60

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря ти много за това, че сподели с нас как се е оправил проблема ти. Така тази тема ще е полезна и за други потребители, които имат същия проблем.

:yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам LAN-Интернет. От доста време използвах BitComet без проблеми. От 10-15 дни обаче, след като заредя съответния торент, за около минута свалянето започва нормално. Скоростта нараства нормално до един момент, след което започва да спада и стига до 0. От този момент нататък не мога да отворя никакъв сайт - все едно, че връзката с Интернет е прекъсната, независимо че иконата за конекция изглежда активна. За да мога да използвам нормално Интернет, трябва да рестартирам компютъра, но ако активирам BitComet, историята се повтаря. Ако съм успял да обясня правилно ситуацията, бихте ли ми обяснили какъв е проблема? Благодаря! Междувременно инсталирах G3 Torrent и с него всичко е ОК. За сега.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакъв firewall имаш ли? Ако имаш пробвай да го спреш или да бръкнеш някъде в настройките му - може по някакъв начин да си блокирал BitComet-a.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-ппинцип има, ако след това върху диска не е записвано. С някоя Undelete програма ще стане лесно. При обикновенното изтриване операционната система просо маркира сектора като свободен и не променя съдържанието му.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

някой знае ли защо на официалната страница на BitComet при положение, че е излязла версия 0.60, пише "BitComet 0.59 - Latest Stable Release" ? Предполагам, че са открили доста сериозен бъг във версия 0.60, за да сложат на главната си страница това съобщение...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, това ми е чудното... Чудя се коя версия е по-стабилна... Според мен 0.59 найстина е по-стабилна, понеже имам малки подозрения, че 0.60 не отчита трафика както трябва, пък и в няколко чуждестранни тракера версията 0.60 е банната, докато 0.59 - не е. Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко месеца съм с BitComet 0.60 и съм доволен от нея. Само новата опция Preview ми куца, но твърде е възможно да не съм направил правилните настройки. Иначе си дърпа нормално.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е неволна грешка, върнила са v0.59 като "Latest Stable Rls". Ето и статията от p2pforums:

BitComet .60 was released on September 8, 2005. The release was a minor upgrade from .59, which contained two significant improvements. BitComet .59, release on June 8th of this year, supported Mainline DHT and recognition of a 'private' key. These two developments would pave the way for a series of banishments from several private BitTorrent trackers.

Although BitComet was banned from a limited number of private trackers before the release of .60, the pace began to pick up in earnest during the last few months. Within a span of several weeks, UKNova, ScT, Midnight Torrents and TorrentIt.com all banned BitComet .60 from participating on their trackers.

These private trackers implement a tight control on who can and cannot participate on their private networks. Ratios are strictly enforced, and only those who belong to the tracker via registration can download and share .torrents.

Private tracker operators allege that BitComet ignores the private flag incorporated into their private torrent files. These private flags prevent the sharing of peers with individuals who do not belong to the private tracker. It is further alleged that once the BitComet obtains a private torrent, peers are shared on the DHT network. In other words, a complete outsider can then "leech" files from those private individuals represented on the torrent file.

However this position has come under considerable ridicule, claiming that such restrictions equal Digital Rights Management (DRM.) Many have also noted the irony of the situation - those claiming theft of already copyrighted material. In addition, from a technical point of view it has become apparent that BitComet only shares private torrents under a rare set of circumstances.

In response to BitComet’s banishment, it appears the developer “RnySmile” has reverted back to version .59. Comparing the release notes of .59 to .60 yields very little in terms of significant changes - at least nothing that would superficially prevent the sharing of private torrents. Both versions support Mainline DHT, the recognition of 'private' flags, and using DHT as a back-up tracker.

Never the less, when attempting to connect to the UKNova.com tracker with BitComet .59, the client was not rejected (previous attempts with .60 were.)

Unless version .59 shares enough similar attributes to .60 that would extend BitComet's banishment, it would seem RnySmile is making some effort to satisfy private torrent operators. Most of the mirrors supporting BitComet has yet to downgrade, however .59 is widely available here.

Ако някой има желанието и времето да я преведа за другите потребители, да го направи. Все пак мисля, че ще хванете защо се е "получило" така.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване