Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся Bluetooth за компютъра

Препоръчан отговор

Така абе преди време брат ми беше инсталил една програма за връзка м/у компютъра и телефона

По спомен след като сложиш накрайничето към копютъра тя се вкл или си си седеше вкл

Та като влизах в програта беше една на 1 син фон,по средата имаше 1 кръкче това беше компютъра и като го натиснеш то търси телефони (аз предварително си вкл bluetootha на телефона)

намираше ми го и така се свързваха телефона и копютъра за да си прех файлове

но нещо е станало с програмата и я нямам

имам някакъв спомен че се казвам bluetooth remote control

но това което намерих и изтеглех (към 5-6 програми) въобще не е това

предполагам че се бъркам

е някой дали може да се сети по примитивното ми обяснение за програмта или да ми даде лесна алтернатива

Ако има значение става дума за Нокиа

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

точно това ми трябваше мерси :cool:

погледни и това ...

Редактирано от capnemo
2.10 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване