Премини към съдържанието
Seifer

Проблем с визуализацията на сайт!

Препоръчан отговор

Здравейте, имам следния проблем: Правя един сайт ,който е 90% на абсолютна визия.Обаче като се отвори с Internet Explorer доста от елементите не са си на мястото.В Chrome и Firefox всичко е кокто искам, но в експлорера е ужано.Според мен съм пропуснал нещо в CSS`а, но вече идейте ми се изчерпаха и бих бил благодарен, ако чуя и други мнения.Ето го сайта, ако искате да видите за какво става дума: http://www.bmartbg.com .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следния проблем: Правя един сайт ,който е 90% на абсолютна визия.Обаче като се отвори с Internet Explorer доста от елементите не са си на мястото.В Chrome и Firefox всичко е кокто искам, но в експлорера е ужано.Според мен съм пропуснал нещо в CSS`а, но вече идейте ми се изчерпаха и бих бил благодарен, ако чуя и други мнения.Ето го сайта, ако искате да видите за какво става дума: http://www.bmartbg.com .

Ами гледам го и в Firefox, и във IE, и не виждам разлика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На моя Експлорер всичко е ок, но при двама приятели излиза разместен. sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами гледам го и в Firefox, и във IE, и не виждам разлика.

и аз :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На моя Експлорер всичко е ок, но при двама приятели излиза разместен. sad.gif

Добре де, защо тогава първо написа "но в експлорера е ужано" ?

Проблемът може да е в браузърите на приятелите ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приател и на мен ехфлора ми е разбъркан а в чарома е доста добре поздравиявам те добре си го направил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси братле, но тва не ми харесва ,че излиза разбъркан.Ще го мислиме :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбрах от кво е.ОТ ширината на бодито, малко съм го стеснил.Но това се вижда само при 7-ма и надолу версия на Експлорера :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбрах от кво е.ОТ ширината на бодито, малко съм го стеснил.Но това се вижда само при 7-ма и надолу версия на Експлорера :)

Важното е, че си решил проблема ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си чувал за думата "оптимизиране". Потърси в гугъл и виж какво пък тогава задавай въпроси. :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и ние с колежките имаме същия проблем - с една страничка в MySpace.

Вече нямаме идеи какво да я правим sad.gif

Фестивалът е международен - на един кораб по Дунава ще пътуват и публика и изпълнители от над 20 страни (продължават да се записват, следователно освен сайта и тази страничка скоро ще се зяпа от къде ли не).

Гледахме я през различни браузъри (прилагам снимки), най-добре е през FireFox, през другите и особено през IE е много разместена. Споделете някакви идеи, ползваме гугъл, но явно не достатъчно успешно :):yanim:

Това е адреса: http://www.myspace.com/danubemusicfestival

Поздрави,

Тина и Деси

post-260228-1264777040,09_thumb.jpg

post-260228-1264777050,96_thumb.jpg

post-260228-1264777064,04_thumb.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че този проблем се получава заради div-обектите. Не знам точно сорса на страницата и така не мога да ви помогна, но погледне div-овете. Защото когато зададеш да се показва някой div в точно определена точка от страницата се получава разместване, заради резолюцията на различните компютри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.