Премини към съдържанието
poaqka85

Безплатен Български форум

Препоръчан отговор

Здравейте приатели търсия да си направа форум.НО,искам всичко да е на Български и админския панел и форум да са на Български ще съм ви много благодарен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

V2.0 човека иска на BG и да е лесно.Ясно е че е начинаещ и да му обяснявам как се инсталира PHP BB3 или нещо друго...абе мъчна работа ще е с тва ниво на знания.Иначе и аз някога съм имал форум там като бях ламер ;) Не беше зле,но не обичам готовите работи и това, че не разбирам нищо и се амбицирах да науча поне PHP BB3 и PHP Fusion 7...Не че съм експерт,но човек цял живот се учи :)

Редактирано от jjjjjk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

V2.0 човека иска на BG и да е лесно.Ясно е че е начинаещ и да му обяснявам как се инсталира PHP BB3 или нещо друго...абе мъчна работа ще е с тва ниво на знания.Иначе и аз някога съм имал форум там като бях ламер :) Не беше зле,но не обичам готовите работи и това, че не разбирам нищо и се амбицирах да науча поне PHP BB3 и PHP Fusion 7...Не че съм експерт,но човек цял живот се учи :wub:

Те не са голяма философия само да се опрайш с MySQL и да и инсталнеш :doh:Ако има кой да ти обяснява не е толкова трудно. Иначе и аз много се измъчих докът са научЪ ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те не са голяма философия само да се опрайш с MySQL и да и инсталнеш ;)Ако има кой да ти обяснява не е толкова трудно. Иначе и аз много се измъчих докът са научЪ :clap:

Никой не говори за инсталиране и създаване на база данни. :) Аз съм се амбицирал в това малко по малко да разбирам работата на системата и всеки един файл,опции,промени и т.н :) Това вече не е лесно :)

Ако иска да опита нещо по-сериозно да опита PHP BB3..

Редактирано от jjjjjk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.bulboard.com/

Ето как изглежда един добре оформен форум!-

post-182447-1259175140,23_thumb.png

Редактирано от Kurtis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами като искаш да е на български търсиш някой който разбира да ти качи един форум php 2,3 и да му сложи български език. www.phpbb.com ето тук можеж да намериш всичко което ти трябва за един форум.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.