graf_drakula

Разбиване на пароли на Wi-fi

35 мнения в тази тема

Намирам Wi-fi мрежи с gsm-a, но те имат парола.Има ли начин да я разбия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намирам Wi-fi мрежи с gsm-a, но те имат парола.Има ли начин да я разбия?

И да има няма да е законно!!!
2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може. Приготви си зарядно и две седмици време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Не може.Г*за си да съдереш - няма да успееш.Ако направиш нещо ще е въпрос на късмет - по лесно е да удариш 6 от тотото...

Редактирано от ivo464 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е.Номера е да намериш подхидящата програма,да знаеш как се работи с нея,да си много предпазлив,да правиш всички обмислено,защото за това вкарват в затвора ;) Иначе си е гот ако успееш :) Има една програма Wireshark има и една Kismet i edna Cain&Abel и много други с които не е лесно да работиш,трябва да си доста навътре в нещата :),но не пречи да опиташ. Аз се мъчих,мъчих,мъчих и се отказах :) Ако ти имаш някакъв резултат ще се радвам ако го споделиш spokoino2@abv.bg :)

Редактирано от MASTER OF DARKNESS (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, но под Windows е почти невъзможно.За целта ти трябва ОС Linux,подходящ хардуер със чипсет Prism или Prism 2 и софтуер естествено. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трудна работа с gsm!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се че става! Стига да знаеш с коя програмка, по принцип нее кой знае колко трудно стига да имаш малко касмет.Може за 10 минути а може и дни да ти отнеме, от личен опит. Гледай в Youtube там има много подробни уроци! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има. Не е програма, а операционна система. Безпроводните ги дупчи като пирон турска халва.

Kaкто му казват - с учебна цел.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък ще ви кажа че и чрез symbian става. От няколко дема ми се мята един туториал в един испански форум с който можело и някой успявали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, възможно е да се разбият защитите, но взависимост от ситуацията трябва да си зададеш въпроса дали си заслужава. Казам това, защото за разбиването на защитата на безжични мрежи от човек, който и идея си няма и тръгва от нула да чете по форуми и сайтове е необходимо много време и търпение. То и от тебе си зависи доколко си на "ти" с нещата.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има мрежи и мрежи.Тези, в които може да проникне всеки средно добре запознат човек , пък нямат нищо интересно и струващо си проникването.В повечето случаи няма и ПОСЛЕДСТВИЯ от проникването. :no-no: Другите "мрежи",в които си струва проникването, пък не са толкова лесни за проникване и риска от ПОСЛЕДСТВИЯ от проникването е огромен. :no-no: Така, че в крайна сметка въпроса "Струва ли си да го правя?" си остава "да виси с огромна сила"! :no-no:

Редактирано от shanto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

90% от паролите на които съм попадал са: 12345, 123456 или 123456789 ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам че не е тук мястото да питам но има ли някаква програма която да сложа в телефона който няма Wi-Fi нито операционна система и да мога да хващам някак си безжичен интернет от модема вкъщи например?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам че не е тук мястото да питам но има ли някаква програма която да сложа в телефона който няма Wi-Fi нито операционна система и да мога да хващам някак си безжичен интернет от модема вкъщи например?

еее няма такива екстри :biggrin: Тряабва да имаш "приемник" на телефона. Ти все едно да искаш да пратиш от компа на тела някакъв файл с блуутут пък телефона ти да има само инфраред :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

90% от паролите на които съм попадал са: 12345, 123456 или 123456789 :yanim:

е не ми се вярва да са 90%

п.п wireless pass на един колега 12basimamata34 доста труд ще ти трябва за да я отгатнеш ;)

Редактирано от ludfen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не трябваше да го казваш :yanim: аз се вързах към една Wi-fi мрежа с парола 1234567890, така че има вероятност ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

90% от паролите на които съм попадал са: 12345, 123456 или 123456789 :cool:

първите две автоматично отпадат, понеже конкретно WPA2 изисква поне осем знака дължина на ключа. често срещан е 12345687.

Можеш да предаваш трафик от компютър на телефон през bluetooth. Не се надявай на светлинни скорости обаче.

Редактирано от Disasterpiece (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да предаваш трафик от компютър на телефон през bluetooth. Не се надявай на светлинни скорости обаче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички рутери си имат фабрични (служебни пароли за достъп).Достатъчно е да знаеш модела и марката на рутиращото у-во.В повечето случаи в интернет се понамират пароли за почти всички производители.Разбира се трябва да знаеш и служебния порт който се ползва за служебни цели,но и това се намира.Разбира се всичко това е незаконно и затова не ти го препоръвам.Има и други начини,но за тях някой друг път.Аз си поиграх малко с рутер на БТК (моят в къщи разбира се),номерът се получи.Свързването по подобен начин не става с Connection Wizzar разбира се,но и под Windows се получава.

Редактирано от TOPCON (преглед на промените)
1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някои да обясни за предаването на трафик от компютър към лаптоп през Bluetooth дали ще стане като рутер с парола

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички рутери си имат фабрични (служебни пароли за достъп).Достатъчно е да знаеш модела и марката на рутиращото у-во.В повечето случаи в интернет се понамират пароли за почти всички производители.Разбира се трябва да знаеш и служебния порт който се ползва за служебни цели,но и това се намира.Разбира се всичко това е незаконно и затова не ти го препоръвам.Има и други начини,но за тях някой друг път.Аз си поиграх малко с рутер на БТК (моят в къщи разбира се),номерът се получи.Свързването по подобен начин не става с Connection Wizzar разбира се,но и под Windows се получава.

Би ли обяснил малко по подробно?Не разбрах връзката с телефона как точно става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би ли обяснил малко по подробно?Не разбрах връзката с телефона как точно става?

;) Това е незаконно!!! Искам да ви покажа колко нагло е човешкото същество,случва се веднъж да ламти за закон и право,кое било редно и кое не,в следващия момент това същото нагло същество се опитва да нарушава закона,само дето няма достатъчно акъл за това :P

еее няма такива екстри :cool: Тряабва да имаш "приемник" на телефона. Ти все едно да искаш да пратиш от компа на тела някакъв файл с блуутут пък телефона ти да има само инфраред :P

Той човека си иска,явно е мечтател,дано новата година му донесе wi-fi на самсунга :wors:

Иначе по темата,ако гсм-а има повечко рам и добър процесор,може да се получи.В противен случай не виждам как ще стане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:cool: Това е незаконно!!! Искам да ви покажа колко нагло е човешкото същество,случва се веднъж да ламти за закон и право,кое било редно и кое не,в следващия момент това същото нагло същество се опитва да нарушава закона,само дето няма достатъчно акъл за това :)

Офффф, ********** неден. Я пак си помисли с простия си акъл който очеизвадно притежаваш в излишък, но не знаеш как да го използваш. Както не знаеш и други неща как да използваш, но това е друг въпрос. Я си размърдай втвърденото сиво вещество кой иска да краде и кой е нагъл? Ти искаш да крадеш чужд интернет, което е незаконно. Аз искам да използвам собствения си интернет за който плащам да прехвърля сигнал чрез компютъра към телефона през блутут. За съжаление при моя телефон такова неща е невъзможно. Но дори и да беше станало нямаше да е кражба, ЗАЩОТО ИЗПОЛЗВАМ МОЯ ИНТЕРНЕТ, НЕ НА КОМШИЯТА НИТО НА СЪСЕДНАТА КООПЕРАЦИЯ. Сигурно си от групата на наглите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ви пука, че не било законно.. аз така вече от половин година не съм плащал интернет. Ако мрежата е с WEP криптиране става супер лесно разбиването на паролата (отнема не повече от 10 мин.). Тябва ви Linux Backtrack /защото си има програмата aircrack/. Търсете в youtube и ще намерите подробни описания как точно става това. ПП: Linux-a може да го инсталнете само на виртуална машина, или да го запишете на флашка, CD/DVD или на Memory Card и да го boot-нете директно от устройството без дори да го инсталвате :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход