Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

mozaka

Prince of Persia 5 : Официална тема

Препоръчан отговор

И какво значи до 9-ти все още има надежда ? :down: Чесно казано и на мен ми писна от Assassin's Creed то бива обаче всяка годинаа.. А ние феновете на PoP к'во прайм ? Не знам надявам се да се получи все пак нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Много на мрънкане сте го ударили.Пресконференцията беше ок.Поп няма и се надявам да няма скоро.Даже по-добре ако го спрат и да си пуснат BG&E2 и I am alive.От АС какво искате ново?Това е продължение.Нови работи след тази игра.Тука да ръсите протести полза няма.От юби не ги бърка.Сега си гледат Recon и АС .До 9ти няма да обявяват нищо,щото им мина пресконференцията.

Редактирано от jamc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като фен на POP се задоволявам и с АС. Интересна е и ми харесва достатъчно, за да не се занимавам с това кога ще има нов РОР. Ако има да има, ако не - не! Каквото и да решат си е за тях. Ако ви се играе POP играйте това което имате. Аз честичко си играя POPWW и си ми е добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много на мрънкане сте го ударили.Пресконференцията беше ок.Поп няма и се надявам да няма скоро.Даже по-добре ако го спрат и да си пуснат BG&E2 и I am alive.От АС какво искате ново?Това е продължение.Нови работи след тази игра.Тука да ръсите протести полза няма.От юби не ги бърка.Сега си гледат Recon и АС .До 9ти няма да обявяват нищо,щото им мина пресконференцията.

Много съм разочарован от Ubisoft,както и всички фенове на PoP-или най точно казано на PoP 2008...

Защо ,са спрели този проект,като бяха обявили,че ще е трилогия,явно големите загуби,който са претърпели им идват във повече,само със един АС,няма как да стане.

Последната новина която знам е,че се работи със пълни обороти за нов PoP... Това ще е нова история,различна от СОТ и PoP 2008,нов рестарт на поредицата,но този път със стабилен бюджет,едно ново начало-дано да е за добро и без повече глупости

Естествено е,че ще видим и продължението на PoP 2010,но там работата е все още доста мътнаПитанка остава ,продължението на 2008,проекта не е напълно спрян,просто е замразен и екипа работещ над него се е присъединил към новия PoP...

Играта която е мъгла е BG&E2,бяха казали ,че ще покакажат нещо от нея,даже бяха казали,че тая година е възможно да я видим,но явно пак са я отложили,мъка и то голяма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко са само слухове... Напълно изгубих надежда !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно рестартиране на дадена поредица отнема време. Какво да кажем за поредица,която е най-добрата във този жанр и има милиони фенове по целия свят. Първото рестартиране на принца беше във рамките на 3 години...PoP 2008 Нали се сещаш,че във всеки слух,има поне малка доза истина,може и да е за добро ,и да видим нашия любим PoP,възроден ... Вероятно следващата година или най късно 2013,ще видим нов PoP... Предполагам,че 2012,няма да има нова част на АС,защото се приключва официално със тази глава от историята и чак 2013,официално ще има нов AC3.....Дано от Ubisoft,престанат със тази политика ??? Моята прогноза е: 2012 г : нов PoP 2013г: официално АС3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно рестартиране на дадена поредица отнема време.

Какво да кажем за поредица,която е най-добрата във този жанр и има милиони фенове по целия свят.

Първото рестартиране на принца беше във рамките на 3 години...PoP 2008

Нали се сещаш,че във всеки слух,има поне малка доза истина,може и да е за добро ,и да видим нашия любим PoP,възроден ...

Вероятно следващата година или най късно 2013,ще видим нов PoP...

Предполагам,че 2012,няма да има нова част на АС,защото се приключва официално със тази глава от историята и чак 2013,официално ще има нов AC3.....Дано от Ubisoft,престанат със тази политика ???

Моята прогноза е:

2012 г : нов PoP

2013г: официално АС3

Всъщност през 2012 ще излезе новия АС3.Обявено е вече. Редактирано от GraffiK_POP_FAN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност през 2012 ще излезе новия АС3.Обявено е вече.

Източник ?:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Източник ?:biggrin:

Интернет!

В официалната Wikiа на играта пише доста повече неща.

Искат да приключат с поредицата. АС3 ще бъде последната игра, нова локация, нов асасин (не е ясно дали ще е Дезмънд). Става дума за т. нар. "тайна" около края на света (2012) и как всичко в края на играта ще се оправи.

Ако искате да разберете повече посетете сайта и разберете отва от което се интересувате!

Редактирано от GraffiK_POP_FAN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интернет!

В официалната Wikiа на играта пише доста повече неща.

Искат да приключат с поредицата. АС3 ще бъде последната игра, нова локация, нов асасин (не е ясно дали ще е Дезмънд). Става дума за т. нар. "тайна" около края на света (2012) и как всичко в края на играта ще се оправи.

Ако искате да разберете повече посетете сайта и разберете отва от което се интересувате!

Това нещо,хич не ми се вярва със АС3...

Нека да приемем,че се очаква да излезе нова част на поредицата,следващата година,няма проблем,клонинг на предишните 2 части,но е невъзможно да е официално АС3,ще кажа защо :

-Тука се изисква доста повече време и разработка,нов енджин,нови герой,нови пейзажи,и това не става за 1 година,колкото и да са напраднали технологиите,няма как да стане,ако случайно,новия проект не е във разработка ,повече от 2 години

Много ще се изненадам,ако през 2012 се появи,официално АС3 ,по е вероятно да е другото клонинг братче на АС2.

Другото което е,че поредицата няма да свърши ,след излизането на АС3,ще има още доста части,вероятно и АС4,и т.н.Тея глупости ,че поредицата щяла да бъде "трилогия" е само за наивници ...

Напълно възможно е да са измислили нова част,точно за края на света(2012),това е напълно реално и е възможно да стане.

Все още няма нищо официално потвърдено от Ubisoft,че точно през 2012 г ще излезе ,последната глава от поредицата и ще приключи всичко със нея....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма вече надежди.. всичко отива по дяволите сега ще чакаме пак следващата година може и да се появи някакъв реален слух поне :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам нормална игра, а не някакви орбчета и рисунки.

Редактирано от jamc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаме или не,следващата година ще излезе АС3... Екипа работи над нея най малко от 2 години.. Също така се носят много неприятни слухове,че това няма да е официално третата част,а неговото братче(което ми се струва ,че е пълно безумие и не е възможно) Относно нов PoP- има слухове,но са малко,няма нищо конкретно ... Ако действително има нова част през 2012- 2013(малко вероятно),това ще е най добре пазената тайна от компанията. Това да не изтече никакво инфо за нова част,според мен не е нормално и доста тъжно за феновете на PoP 2013 Стават 10 години от излизането на Пясъците на Времето и е напълно реално да има нова част,точно през тая година. Голямата Треска АС, вероятно скоро няма да отмине,поне не и през следващата година !!! http://en.wikipedia.org/wiki/Ubisoft#TBA

Редактирано от mozaka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една любопитна новина:

Всички форуми(включително и този за PoP),са затворени до 9 януари,това може да значи много неща,може и да има изненади след тази дата....

The official Ubisoft Forums are closed for a few days as we’re switching forum technology. Come and check back later to discover the new, better looking and improved forums, where to share your thoughts and passion with a great community. Members, forums, threads, posts… everything will be back when we open the new forums. We currently estimate the forums will reopen on January 9.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия ше ги чакам още година и ше ми писне.. излагация пълна!Бълват Асасини до дупка а принца никакъв го няма... :X Излагат се,вече приоритетите ми далеч не са игри,започвам една и я спирам по средата.. само Prince of Persia е способен да ми върне тая страст,ама нейсе.. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В нета преди няколко седмици четох, че щели да представят нова POP игра на закрити врати пред журналя и снимки от някакъв тийзър бяха пуснати, ама май нищо не излезе. Някой да има информация за нов поп? Уж се говори, че май щели да се мъчат да правят микс между Ac и Gow и играта да тръгне в съвсем нова посока откъм история. Поне така пише из нета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвсем почнах да губя надежда,направо не знам! С тази игра ще запомня геймърството си,просто е жестока,ако излезе сигурно ще я превъртя на един дъх.. :X

Защоо,защо вече не обявят ами само се занимават с AC :(

http://cache.g4tv.co...-by-ubisoft.jpg

Това изображение се върти из нета,можело да е от новия принц,ама едва ли...

OMG ето го новия принц,ужасен е,егати... разбирам,че ще правят пълен рестарт на поредицата,но това??? :(

http://www.evilsourc...rsia-Reboot.jpg

Редактирано от Half_Blood_Prince (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно време какви дискусии правихме тук, а съвсем се затри всичко, къде изчезнахте бе хора?  Аз отдавна не се интересувам от игри така, както преди, но Prince of Persia още си ми е на сърце и като видях, че във фейсбук страницата обявиха да очакваме информация за новата игра следващата седмица, щях да умра от кеф. Интересно ми е какво ще представят, нетърпелив съм. Жалко, че си пиша сам в темата всяка година посред лято, но какво пък.. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук сме :) Нека да излезе игра пък тогава пак ще коментираме, няма страшно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка се оказа, че става дума за мобилна версия на играта. Даже и трейлър пуснаха!  Мен пак ме грее 'щото ще ми върви перфектно на айфонЯ, но в същото време съм и разочарован. :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...