Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на платен хостиг(СПЕШНО)

Препоръчан отговор

Здравейте търся платен хостинг който да е български и да е на български език.Моля за вашта помощ трибва ми бързо за сега съм се спрял на суперхостинг и icn.Но да има възможност за копуване за 1месец защото искам да го пробвам първо. Моля помогнете

Редактирано от poaqka85 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте търся платен хостинг който да е български и да е на български език.Моля за вашта помощ трибва ми бързо за сега съм се спрял на суперхостинг и icn.Но да има възможност за копуване за 1месец защото искам да го пробвам първо. Моля помогнете

прави си регистрация в един от двата и стига мрънка. рядко някой се оплаква от тях. аз лично от суперхостинг съм безкрайно доволен. ако толкова искаш да го ползваш 1м. им врътни една шайба и ги помоли за таква регистрация. съмнява ме да ти откажат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм много доволен от суперхостинг. Работата е там, че за един месец няма да разбереш дали един хостинг е добър или не, и дали той е по-добър от другия. За това си вземай суперхостинг, пък ако не ти хареса ще го смениш след известно време :beer: но ти гарантирам, че от суперхостинг няма да останеш недоволен !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аха Благодария.А кой план трябва да си купия че,сайта ми да може да портал за gsm-да може да се свалят качват неща за телефони,средно колко трябва да е трафика и твърдия диск?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аха Благодария.А кой план трябва да си купия че,сайта ми да може да портал за gsm-да може да се свалят качват неща за телефони,средно колко трябва да е трафика и твърдия диск?

СуперСтарт е достатъчно за нов сайт. Едва ли ще напълниш всичките 4555 МБ пространство и 35гб трафик :beer:

Ако сайта ти се развие след известно време, ще си платиш за друг план, но за сега няма смисъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

СуперСтарт е достатъчно за нов сайт. Едва ли ще напълниш всичките 4555 МБ пространство и 35гб трафик :whist:

Ако сайта ти се развие след известно време, ще си платиш за друг план, но за сега няма смисъл.

Мерси за помоща а,мога ли някъде дръгаде да си регестрирам домейн обаче да взема план там

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от ICN съм крайно недоволен, понеже с глупостта си ми провалиха един от сайтовете, който тъкмо бе взел да набира бързо скорост.

За Суперхостинг мога да изкажа само много добри впечатления.

ICDSoft ги препоръчвам горещо: Можеш да си избереш къде да ти се хоства сайта (в Европа, Щатите, Хонг Конг), падания не съм наблюдавал, а ползвам техни услуги от 2 години. Единственото, което имам като забележка е дразненето, което се поражда от безумно дългото зареждане на контролния им панел (~5-10минути, нещо, което не мога да си го обясня).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за помоща а,мога ли някъде дръгаде да си регестрирам домейн обаче да взема план там

Можеш.

Тогава ще ти дадът така наречените DNS настройки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване