Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Гледате ли сериалчета?

Обичате ли да висите пред телевизора?  

117 гласували потребители

1. 1. Обичате ли да висите пред телевизора?

• да,обожавам сапунките!
      11
    • Редовно следя най-яките-но сапунките не ми допадат
      46
    • понякога
      28
    • Не-прекалено съм зает(а)-нямам време за такива глупости!
      29

Препоръчан отговор

• Отговори 196
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

аз пък изобщо не гледам ТВ

Пред ТВ не седя, но си тегля филми (не много), а от сериали харесвам само Френдс и продължението което съм намерил до 7 еп. Джоуи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Естествено, че не. Те са направени за хора, които имат твърде много свободно излишно време.

и за такива които имат липса на емоций в живота си..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спор нЕма ;)

Пред ТВ не седя, но си тегля филми (не много), а от сериали харесвам само Френдс и продължението което съм намерил до 7 еп. Джоуи

..., всъщност не гледам въобще ТВ, ...

Последно?

Аз пък с нетърпение чЕкам "Докато свят светува" 176549131 епизод laugh.gif мноооо интересен сериал- не го пропускам :beer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдаммммм, ама аз изпуснах предния епизод и сега търся под дърво и камък някоя бабичка дето го е гледала, че съм изтървал цели два часа от живота на героите sad.gif

Между другото има и доста добри сериали. Някои от тях са "Приятели", "Беглецът", "От местопрестъплението" и доста други. Има с какво да си губим времето, ако имаме време за губене. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да гледам някои сапунки като от местопрестъплението,приятели и други

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
да гледам някои сапунки като от местопрестъплението,приятели и други

От местопрестъплението не е точно сапунка...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах навремето един СЕРИАЛ , ама го спряха: "Ориндж Каунти - Кварталът на Богатите"

Абе за другите кирливи сапунади нямам думи, каква помия са.

Толкова безвкусица и нереалност нЕма.

Говоря за ония, латино изгъзиците от рода на - "Изабела е бременна" 865 серии тази овца все още си беше бременна и всички от сорта.

А, че има и стойностни филмчета има , но не ги купуват от БГ телевизиите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най - якият сериал за мен си остава "Досиетата Х" :clap жалко че го няма вече. Иначе си харесвам комедийните сериали. Сапунки не гледам защото се затъпява от тях, научно доказано biggrin.gif .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

За разлика от бляскавите холивудски продукции ограничени в два-три часа екранно време сериалите са с нас непрестанно. Няма по-приятно нещо от тръпката в уречения ден, все в един и същи час да се трапосаш пред телевизора с дистанционното в ръка и с широко отворени очи да тръпнеш в очакване да разбереш как ли ще продължи историята днес.

Аз съм ставал жертва на множество обсебващи сериали. Някои от тях ще помня цял живот. Тях, както и възможно най-разочароващия (и омразен) за мен момент - онзи в който любезният чичко или милата лелка ми казват сякаш със задоволство във финалните надписи "Гледахте **, последен епизод от серийния телевизионен филм ***, представен от...". sad.gif Ето тгава ми се ще да счупя нещо. Но няма нищо което да продължава безконечно, нали?!

Та на мен ми е любопитно кой е сериала, който вас е обсебил най-много?! Който ви е карал винаги с приятен гъдел в гърдите да казвате "Аз съм фен на...".

Говорете, не се стеснявайте...! :wors:

Редактирано от stalik (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако се върна малко назад във времето бих казал че най- ... ама най запленяващия сериал за мене е Стар Трек Ентърпирайс (ако не се лъжа) говорим за първия Стар трек който даваха още по Ефир 2. хареса ми защото това беше първия ми допир безкрая и загадъчността на космоса.

Следващия сериал който гледах редовно и очаквах с нетърпение беше Спешно отделение. Запалих се да го гледам може би защото тогава бях в болница за 1 месец , спомням си че наще ми бяха донесли 1 черно-бял Юност и целия дежурен екип на Детска траваматология гледаше в моята стая серияла (чудно защо ли laugh.gif )

И май са това ... ако се сета още ще кажа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеята ми беше всеки да представи сериала който най-много му е влизал под кожата (а защо не и с една-две снимчици), ако му се занимава да опише накратко историята и т.н., тоест това което го е накарало да се почувства страхотно така, че да грабне вниманието на тези които не са го гледали. Търся следата на "култа". Според мен твърде много сериали в последно време се кичат с титлата "култов".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аммма че стей мълчаливи бе! Никой нищо не казва! Добре, след pocketrocket май е време и аз да ви дам светъл пример.

Когато си мислех по въпроса кой точно мой любим сериал да ви представя открих факта че те наистина са много (любимите ми сериали). Наред със "Спешно отделение" на pocketrocket и "Досиетата Х", има още толкова сериали, че ме връщат чак назад във времето до "Туин Пийкс"! Но веднага след това се сетих за този, който поне засега ме е обладал - "Фарскейп".

Историята започва с една мечта. Мечтата на австралийския астронавт Джон Крайтън да излезе от сянката на баща си, ветеран астронавт. Заедно със свой приятел Джон разработва проект-изследване за скоростно и евтино пътуване в космоса. За скъпия проект той ползва совалка по оригиналния му дизайн на име "Фарскейп 1". Когато Джон излита за да направи първите тестове обаче се случва нещо... ...непредвидено. Това нещо променя живота на него, на близките му, а както се оказва в последствие - и на още много, много, хора... или по-точно "хора". По време на полета на пътя на кораба се отваря пространствено-времеви тунел, който запраща смелия ни астронавт на г*за на вселенската география, където попада насред атака. Атака на цял рояк изстребители срещу гигантски извънземен товарен кораб.

fs101_010.jpgfs422_108.jpg

Без да обяснявам с повече подробности ще кажа само че оттам нататък Джон попада на товарния кораб, за да разбере че той е превзет от разбунтували се затворници, нито един от които не е истински виновен за това за което е бил осъден, за да открие цял куп нови култури и цивилизации, за да открие любовта на живота си, за да спечели цял куп фанатични, опасни и най-лошото - влиятелни врагове, и накрая - за да стане най-желания съюзник в една бъдеща междугалактическа война, защото всички са убедени че притежава технологията за "производство" на тунели във пространството.

Е, ако героя на филма не е смел американец, то ще е поне землянин, нали?! :)

fs421_021.jpgStaleek%206.jpg

Та това е за моя любоим сериял. На запад той е изключително популярен. Сайтовете които са му посветени са безброй много. Наскоро излезе и телевизионен филм, Farscape: The Peacekeeper Wars, продължение на серийте които останаха с доста странно отворен финал.

Много ще се радвам да открия тук и други фенове на сериала. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Между другото има и доста добри сериали. Някои от тях са "Приятели", "Беглецът", "От местопрестъплението" и доста други. Има с какво да си губим времето, ако имаме време за губене. ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Абсолютно съм съгласен- такива сериалчета харесвам, и гледам когато имам възможност.

Весели празници на всички! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Идеята ми беше всеки да представи сериала който най-много му е влизал под кожата (а защо не и с една-две снимчици), ако му се занимава да опише накратко историята и т.н., тоест това което го е накарало да се почувства страхотно така, че да грабне вниманието на тези които не са го гледали. Търся следата на "култа". Според мен твърде много сериали в последно време се кичат с титлата "култов".

<{POST_SNAPBACK}>

Винаги когато гледам филми или сериали се асоциирам с главните герои. Т.е. си мисля какво ли бих направил ако бях на тяхно място, как ли бих постъпил, бих ли бил толкова смел, силен и издръжлив.

Много ми допадаше сериала "Беглецът". Има особена тръпка и напрежение в това да бъдеш преследван за нещо, което не си извършил. Чувствах се доста кофти, защото да загубиш любим човек е нещо ужасно. Аз също бих тръгнал са отмъщавам и да търся възмездие. Впечатли ме спокойствието на героя, начина му на мислене, това как възприема живота, как се бори. Исках да съм като него, но не и в неговото положение.

Другия сериал, който ми е най-любимия е "Приятели". Кой не мечтае за добри приятели, които винаги да са до него и да разведряват живота му. Приятели, които винаги са готови да помогна, които са весели, забавни, глупави и умни. Забавните ситуации са хиляди, смял съм се със сълзи, радвал съм се, натъжавал съм се, защото героите са токова истински, толкова обикновени и същевремено толкова изключителни. Този сериал ме кара да се чувствам добре и изпълнен с добри чувства и надежда.

Харесвам също така сериалите с мотори и коли, защото съм голям маниак и винаги съм си мечтал за мотор. Така че просто стоя и гледам и се радвам на хората и лекичко им завиждам като само събирам идеи за това какво ща направя като си взема мотор.

Това е накратко казано от мен, може би скоро пак ще пиша.

П.П. Сори че не сложих линкове и снимки, но съм адски изморен и нямам сили вече sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Признавам си,че гледам.Не се вживявам,не ги приемам лично,но има сапунки,които ми допадат.За мен те са начин да отдих,за релаксиране,отърсване за миг от твоята реалност и проблеми,за да потопиш в чужди,макар и на екрана.

От НЕсапунките харесвам /меко казано/ Али Макбийл.Това е моят любим сериал.Плаках,когато гледах последната серия.Признавам си,че почти всяка една серия ме трогва,кара ме да се замисля и да преосмисла било то държанието ми,било то нещо друго.Това е единствения сериал,който чувствам близък до сърцето си.Когато го гледам,сякаш около мен няма нищо друго...Запленена сам напълно от историята на чудноватата бостънска адвокатка,вечно търсещата искинската любов и сякаш никога неможеща да я намери...

ser44.jpeg

Относно сапунките.Следя сериалчетата па БТВ,но не редовно.Просто,когато ми е скучно си пускам телевизора и ако попадна на някой от тях не сменям канала,а някак между другото започвам да гледам.

Редактирано от Dessito (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деси,и моят любим сериал е Али(дали защото ми е съименничка cool.gif,тоест на Алая ) Макбийл!!!Просто го обожавам!!!Има доста серии на които съм плакала,но тази,която си изплаках сълзите е когато Били почина!!! :) Тази серия ми напомня на много неща и е доста близко до нещо,което съм преживяла(Слава Богу,че краят не бе същият)!!!

Весели Празници!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И мен също тази серия много ме ръзвълнува!Когато Били падна в заседателната зала и последните му думи ,отправени към Али бяха,чи я обича...Това не се забравя!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

stalik - "Много ще се радвам да открия тук и други фенове на сериала."

Намери ги biggrin.gif

И аз съм обсебен от тоя сериял.

А аз сериали не гледам по принцип, щото са много дълги... само два сериала съм изгледал и това е ФАРСКЕЙП и приятелите. Но не следя сериали по телевизията. Ако толкова искам да видя някой сериал ще го потърся и ще го изгледам. :P

Редактирано от Buda (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятели е наистина страхотен филм.Множо жалко,че вече не го дават,но аз слега си тегля серийки на Джоуи от интернет и си го гледкам.Много е зававен филма.Препоръчвам го на всички фенове на Приятели!

ser199.jpeg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
stalik - "Много ще се радвам да открия тук и други фенове на сериала."

Намери ги biggrin.gif

И аз съм обсебен от тоя сериял.

А аз сериали не гледам по принцип, щото са много дълги... само два сериала съм изгледал и това е ФАРСКЕЙП и приятелите. Но не следя сериали по телевизията. Ако толкова искам да видя някой сериал ще го потърся и ще го изгледам. :P

<{POST_SNAPBACK}>

Е това се искаше! :clap Супер много се радвам! :offtopic_s: Това е наистина страхотен сериал направен така, че да ти е интересен от първия до последния епизод! Героите са невероятни, обратите също. Всичко е толкова неочаквано...

Аз лично страшно харесвах Заан (язък че умря, така и не разбрах защо я "убиха" сценаристите). Любимец обаче си ми остава Скорпи. Всичко в този сериал е невероятно. Най-вече последния епизод, където двамата най-главни герои "умряха". Аз пък преди месец-два гледах "продължението" - първият от няколко ТВ филма "Фарскейп", в две части където развръзката достигна кулминацията си.

Филма е невероятен. Чух обаче абсурдното твърдение че са го спрели поради липса на пари... sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Деси

Все още мога да цитирам думите на Били към Али...доста емоционални,определено!!!

А "Приятели" го дават все още по BTV от 18.00h,май,а Джоуи е просто върха,много ми харесва!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване