Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Гледате ли сериалчета?

Обичате ли да висите пред телевизора?  

117 гласували потребители

1. 1. Обичате ли да висите пред телевизора?

• да,обожавам сапунките!
      11
    • Редовно следя най-яките-но сапунките не ми допадат
      46
    • понякога
      28
    • Не-прекалено съм зает(а)-нямам време за такива глупости!
      29

Препоръчан отговор

Да,все още дават Приятели и аз го гледам,когато мога.Али Макбийл не изтървам за нищо на света,въпреки че съм ги гледала тези серии,но нищо :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...
  • Отговори 196
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

аз пък изобщо не гледам ТВ

Сапунените сериали са много,ама много дълго и точещо се като сопол нещо.Но има страшно привързани към тях хора(предимно възрастните),и такива които им се повръща от тях.Вие от кои сте?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип са за хора без работа...(предимно пенсионери).Зависи какви сериали влизат в тази категория.Има и добри по-младежки ,но аз "таквиз" работи не гледам :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично не ги харесвам, но да си кажа чесно сам гледала 1 и ви казвам, че e ужасно!Особено онзи, който го дават по канал1 вече сигурно са 3000 серии!

не знам кой би издържал да гледа толкова 1 филм, всеки ден и то толкова тъп!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз лично не ги харесвам, но да си кажа чесно сам гледала 1 и ви казвам, че e ужасно!Особено онзи, който го дават по канал1 вече сигурно са 3000 серии!

не знам кой би издържал да гледа толкова 1 филм, всеки ден и то толкова тъп!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз също не харесвам сапунките - особено тия мексиканско-колумбииски бози които дават в последно време ....направо ми се драифа - пък за Дързост и красота просто нямам думи ....обичам да гледам серияли но наистина да си заслужават - мога да дам пример със Изгубени или Приятели ..поне според мене наистина си заслужават гледането ...както и да е стига съм се оплаквала нека и другите да напишат нещо :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Завоевателят

Сапунките са за хора без работа. Това са ленти със позорно ниски актьорски състав, режисура и сценарий.

Редактирано от Завоевателят (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе има и хубави сапунки ама са рядкост,някъде 1 от 10 сериала. biggrin.gif

Изгубени или Приятели ..

<{POST_SNAPBACK}>

Изгубени и Приятели не са сапунени сериали. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И те са сериали, ако бяха продължили да снимат Приятели, колкото и да ни се искаше щеше да стане като Дързост и Красота за съжаление.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обичам да гледам "Женени с деца", "Приятели", "Изгубени", "Безследно изчезнали", но те не са сапунки - според мен.

Във венецуелските сапунки от 87'а(примерно :_)) действието е толкова мудно и предсказуемо, че.. абе айде да не използвам нецензурни епитети. ;)

Точно във тези филми действието може да се развие и в 20 серии, а не 3000! :shock

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен пък имаШЕ сапунки,които ме кефеха:"Трима братя,три сестри","Изпитание на любовта",ама вече свършиха.Другите които дават не ми харесват sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твърдо против,даже се чудя на баба ми като гледа от няколко години вече един по канала и няма развитие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Против съм. Аз по принцип много рядко гледам телевизия. Както казаха преди мен - този тип сериали са предимно за пенсионерите и изобщо за всички, които харесват този тип занимателна програма. Всеки с интересите си. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък гледам сапунки. Като съм си у нас и няма нищо друго интересно :) А иначе "Дързост и красота" го смятам за интересен и си го гледкам редовно, познавам също и други хора на моята възраст, които го гледат... така че според мен тези сериали не са само за пенсионери :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах вярно не ги гледат само пенсионери (не че аз ги гледам аз ги мраза немога да ги понасям).Обаче сериали като О.С. Или ЛАС ВЕГАС , също приятели се гледат редовно cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против веселите сериалчета: Приятели, Изгубени, Малкъм, Женени с деца или пък Ало Ало biggrin.gif даже като имам време ги гледам. Единствено сериали от рода на Дързост и красота нещо не ми действат добре на нервната система, еднообразните диалози че и има доста монолози просто не мога да ги понеса. Обаче майка ми и баба ми просто ако изпуснат една серия ..... голям кошмар, а то и след 20 серии общо взето съществена промяна няма. Но както казват някои хора: "За всеки влак си има пътници" :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип не обичам крайните изказвания, но ако има нещо, което да не обичам /не мразя, защото не обичам тази дума/, то това е чалга и сапунени сериали!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм ви чел всичките писания, но ще кажа на мен как ми влияят сапунките - представете си удавник паднал от кораб, на когото му хвърлят спасителен пояс. Е на с такава сила, бързина и желание за живот се хвърлям към дистанционното (ако не е в мен), за да сменя канала biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не съм ви чел всичките писания, но ще кажа на мен как ми влияят сапунките - представете си удавник паднал от кораб, на когото му хвърлят спасителен пояс. Е на с такава сила, бързина и желание за живот се хвърлям към дистанционното (ако не е в мен), за да сменя канала biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Ха, ей това ме изкефи тотално! :bye: Фифа - на ниво, както винаги!

Аз като се сетя колко сапунки съм изгледала, хехе... доста са! Ми харесали са ми, гледала съм ги. Напоследък, обаче, нещо не ми понасят. :P Явно знам вече какво ще се случи... най-вероятно Изабела ще се окаже бременна! :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване