Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Гледате ли сериалчета?

Обичате ли да висите пред телевизора?  

117 гласували потребители

1. 1. Обичате ли да висите пред телевизора?

• да,обожавам сапунките!
      11
    • Редовно следя най-яките-но сапунките не ми допадат
      46
    • понякога
      28
    • Не-прекалено съм зает(а)-нямам време за такива глупости!
      29

Препоръчан отговор

"Приятели",Двама мъже и половина","Ало,ало" и "Женени с деца"."Лас Вегас"-доста рядко.Това са които гледам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 196
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

аз пък изобщо не гледам ТВ

• 3 седмици по-късно...

One Tree Hill,My Name Is Earl,Gossip Girl,Monk,CSI:Miami...тва са сериалите които най-много уважавам и обичам да гледам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами аз м/у сериал и "сапунка" правя голяма разлика. Сериали гледам и най-много м идобадат Heroes, Lost, Prison Break.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По време на три-дневният ми престой на Балкана изгледах последният сезон на "Отчаяни съпруги" - сестра ми се оказа, че харесва сериала, в колата ми разказа и разясни всичко, което не ми беше ясно и така двенките сладко-сладко си изгледахме сериала, а брат ми си отдъхна като разбра, че последната серия вече е минала biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз гледам ама,не сапунки - последно си изтеглих да гледам еи тея сериали - Prison Break,LOST и понякога гледам и CSI : Miami.

П.П. : Гледам и някой от телевизията редовно съм пред телевизора с GTV и Fox LIFE.Гледам почти всичко което дават,ама никога не проспускам Малкълм по FOX LIFE,най-якият комедиен сериал за мен cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За разлика от високобюджетните Холивудски сапунки ( повечето филми) сериалите са велико нещо.

няма нищо по-приятно да знаеш, че в еди колко си часа ще седнеш след работа и ще изгледаш поредния епизод от някои сериал, който ти е грабнал вниманието.

От време на време гледам на компютъра Приятели, женени с деца. За последно гледах 4400 и Бойна звезда галактика. Иначе по Нова следя Бягство от затвора, а едно време като деца Бенджи, Закс и Звездният принц направо си ни беше зарибил ;)

Редактирано от d1saster (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Arrested Development

User Rating: 9.7/10 | 28,288 votes

Това, мисля, говори достатъчно.

Редактирано от cemetery of London (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

наскоро попаднах на един вампирски сериал Moonlight...гледайте го..няма да съжалявате...жалко че е само 1 сезон... sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Аз пък гледам всякакви сериалчета - от сапунени до криминални :) просто като се прибера от работа съм пребита и искам да релаксирам с нещо което не ме натоварва още повече прихически .... но ако трябва да съм честна по едно време докато бях отпуска и гледах всяка възможна сапунка когато това ми се отдадеше :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сапунки бабешки сладникави не гледам,ей тия са ми любимите сериали

1089712_orig.jpg

527006_orig.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Кобра 11 и тея смешните ало ало, приятели, две момчера и едно момиче, двама муже и половина, осем прости правила, женени с деца , малкалм и още мноогоо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Stargate SG1 и Stargate Atlantis не са никак лоши и съм сигурен че ще са интересни за любителите на фантастичните сериали.

Lost ме грабна...

Сега чакам Heroes и SmallVille да започнат новите си сезони :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Беше то едно време като имах време да следя сериали. Никога сапунки, но следях редовно "Дарма и Грег", "Приятели" и "Ало, Ало". От това, което най-случайно съм засичал през последните месеци ми допадна доста "Закон и ред". Но нямам възможност да го следя. Филми гледам само на компа като ми остане време.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eдинствените сериали,които гледам са "Lost" и "Keeping Up Appearances".Вторият за съжаление отдавна вече не се снима,но си го пускам като се затъжа :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 6 месеца по-късно...

Гледам сериали от тоя тип - Закон и ред: Умисъл за престъпление, Монк, Отчаяни съпруги, Ориндж Каунти: Кварталът на богатите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За разлика от високобюджетните Холивудски сапунки ( повечето филми) сериалите са велико нещо.

няма нищо по-приятно да знаеш, че в еди колко си часа ще седнеш след работа и ще изгледаш поредния епизод от някои сериал, който ти е грабнал вниманието.

От време на време гледам на компютъра Приятели, женени с деца. За последно гледах 4400 и Бойна звезда галактика. Иначе по Нова следя Бягство от затвора, а едно време като деца Бенджи, Закс и Звездният принц направо си ни беше зарибил :yanim:

Старая се да не си губя времето с подобни бюджетни недомислици .Повечето филми с над 2 епизода , не си заслужават отделеното време (има и изключения -" Indiana Jones " , " The Terminator "...)

Наблягам на - цитат :"Холивудски сапунки" , с голям бюджет.

Поздрави cool.gif

Редактирано от thejoro (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Battlestar galactica, prison break, terminator, big bang theory,two and a half man, true blood, war at home, weeds, My name is earl, Heroes, Family guy, American dad, Reaper, House.

Засега следя тези, може и да пропускам някой biggrin.gif .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване