Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Внезапен рестарт !

Препоръчан отговор

1 Во извинявам се ако съм пустнал темата в грешния раздел ;д

Ето и проблемът ми значи компютарът ми се рестартира за 3 или 4 ти път и по страното е че не се рестартирва докато го натоварвам а просто когато си пожелае и ми показва някакъв син прозорец все едно съм под хп-98... И ми пише за някакъв проблем твърде бързо се маха този син прозорец и немога да ви кажа какво точно пише за което се изивинявам

Та въпросът ми е от какво може да идва този рестарт от проблем в харда или вирус ?

А и как мога да си проверя харда за грешки ?

Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1 Во извинявам се ако съм пустнал темата в грешния раздел ;д

Ето и проблемът ми значи компютарът ми се рестартира за 3 или 4 ти път и по страното е че не се рестартирва докато го натоварвам а просто когато си пожелае и ми показва някакъв син прозорец все едно съм под хп-98... И ми пише за някакъв проблем твърде бързо се маха този син прозорец и немога да ви кажа какво точно пише за което се изивинявам

Та въпросът ми е от какво може да идва този рестарт от проблем в харда или вирус ?

А и как мога да си проверя харда за грешки ?

Благодаря предварително

За да изключиш автоматичното рестартиране: My Computer - Properties - Advanced - Startup and recovery - махни отметката на Automatically restart.

После препиши или снимай какво пише на синия екран.

Извинявай, но къде си виждал XP-98 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи видях че отметката ми беше сложена на автоматичен рестарт чак сега я премахнах дали може от това да е идвал проблемъ в смисъл такъв че като се натовари компа сам да се рестартира заради отметката ?

А и тя като какво служи тази отметка смисъл как разбира кога да рестне компа ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи видях че отметката ми беше сложена на автоматичен рестарт чак сега я премахнах дали може от това да е идвал проблемъ в смисъл такъв че като се натовари компа сам да се рестартира заради отметката ?

А и тя като какво служи тази отметка смисъл как разбира кога да рестне компа ?

Не се рестартира заради отметката. Как може да ти хрумне подобно нещо ?

Тя е за автоматично рестартиране при сериозна грешка.

Чакай следващия син екран и препиши текста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как мога да проверя за грешки в хард-а ?

Десен бутон на диска - Properties - Tools - Check now -сложи и двете отметки и ако трябва рестартирай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли скайп за малко по подробна информация

Благодаря предварително

Не може. Цялата необходима информация, че и повече, я има вече дадена. Само трябва да се използва търсачката.

Редактирано от Ken (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи проверих за грешки но не разбрах много от това просто 5/5 зареди на 100 % и това беше

Дефрегментирах или там какво е "C"

Поразпитах и потърсих в търсачката както ми каза и стигнах до решение че този проблем идва най често когато компютарът почне да се тормози

Та ако може да ми хелпнете как мога да го улекотя ако може така да се каже кои програми да спра за да не го тормозя толко ето и някои от работещите ми програми в момента !

taskmgr.exe

firefox.exe

ventrilo.exe

deamon.exe

steam.exe

ctfmon.exe

alg,exe

rundll32.exe

explorer.exe

spoolsv.exe

svchost.exe

svchost.exe

notepad.exe

svchost.exe

svchost.exe

lsass.exe

services.exe

winlogon.exe

csrss.exe

smss.exe

nvsvc32.exe

ekrn.exe

ftype2k.exe

system

Редактирано от porata (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване