Премини към съдържанието
Kalin Karaboychev

За и Против чат прозореца в началото на Форумите

Препоръчан отговор

Здравейте приятели, за да направим миговете ви във форума по - приятни, решихме да се допитаме до вас какво ви е мнението за чат прозореца в началото на Форумите. Трябва ли той да е видим в началото на форумите или не според вас.

За целта пуснахме специална анекта:

За и Против чат прозореца в началото на Форумите - моля гласувайте в анкетата на началната страница на сайта - www.kaldata.com

Освен гласовете в анкетата ще се радваме да прочетем вашите коментари по темата тук.

Поздрави и благодарим на всички, който ще вземат участие в темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При положение, че мога да скрия чат прозорчето във всеки един момент, плюс/минус цък цък, доволен съм, не ми пречи. Напротив, придава свежест.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Против - информацията в чата с трудност може да се нарече полезна, а прозорчето му заема доста място. Нека е скрит, а по желание на потребителя да бъде показван.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив, придава свежест.

Да, но придава и тежест.

Нека си го има чатчето - цък на бутона и си чатете колкото ви душа сака, но целия индекс на форума "омалява", особено от чужбина, да не говорим ако сме и с по-бавен интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми пречи, и аз като wittie, мисля, че е въпрос на 1-н клик. Funn е :whist:

Редактирано от Air_Alex (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При положение, че като влезеш в чата и отидеш на настройки, има опция "Покажи Чата в началната страница на форума?: (Да, Не)" не мисля, че е проблем за който иска да си го крие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един редовен потребител ще знае как да се справи с чат прозорец. Тук вече въпросът е какво ще вижда новодошлият минувач. Прозорецът наистина е тежък и ако се превърне в приятелска сбирка, трудно се следи. Ограничение от 10 минути на пост. Tака ще могат да се пускат бързи шотчета, заглавия, интересни факти. За всичко останало си има лични съобщения, и сто и десет хиляди други възможности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно съм си го скрил още щом е бил въведен като опция, за да забравя как се показва - досега не ми е пречил, а и не го ползвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос на един клик е всеки да си го скрие..

За чат прозореца гласувах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си стои. Евентуално може да се помисли в олекотения скин да не се показва. Но ако веднъж като му се цъкне минусчето не товари и се запомня за следващи посещения няма смисъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм "Против" чат прозореца в началото на Форумите.

За мен е дразнещ и натоварващ. Мястото му не е там, след като има и отделен таб "Чат".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не виждам никаква анкета в началната страница.

Против - дразни ме,който иска да си пусне чат и да си чати.

Само се нервя да го затварям,да не говорим че ми забива и компчето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Против. Не му е там мястото. Има си раздел за празни приказки.

Прегледал съм го няколко дни, едни и същи няколко човека се мотаят в чата. По 2 лафа на час. Сигурен съм, че същите си имат аналогична връзка през Skype или подобна програма и пишат тук колкото да не е без хич. Последните мнения са отдолу и трябва да скролираш дотам.

Страницата на форума стана много тежка и досадна. Особено с новата версия.

Горе в дясно ми се отваря един прозорец за профил и не знам как да го скрия. И закрива търсенето. Така, че въобще не мога да го ползвам. Старото беше по-добре. Сега да си видя последните мнения трябва да се ровя, а преди беше с едно натискане. Неудобно е, искам да видя има ли нещо по въпросите, по които съм писал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За , за и пак за ! Има си минусче ... като не Ви интересува ... ми затворете си го ... !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Против. Да има плюсче, и който иска да си го отвори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Против. Предупредителният надпис го обезсмисли и само тежи.

Зад граница зареждането на форума става по-бавно, като първо зарежда чата, а той на практика е - спиш ли како Пенке? При преход между отделните категории не минава без чата и там на човек му остава да разбере къде я сърби кака Пенка, за да я почешат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувах, ЗА чат прозореца.

Не разбирам раздразнението на хората, които не искат да виждат този прозорец, след като могат спокойно да го затворят, за да не се набива в полезрението им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За. За. За.:wub::yanim::super:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувах, че не ми пречи, но като гледам колко хора имат проблеми с него (визирам предимно бавното зареждане, което е изключително дразнещо), взех да си променям мнението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувах против.

За себе си решението съм го взел отдавна, след като не го и пускам даже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувах, ЗА чат прозореца.

Не разбирам раздразнението на хората, които не искат да виждат този прозорец, след като могат спокойно да го затворят, за да не се набива в полезрението им.

Ами аз това и правя,шефке,но докато го затворя с мойто бавно компче ми се изчаква чакалото

sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувах "да се премахне".

За себе си решението съм го взела, отдавна е изключен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз, не го харесвам. А за тежестта, за която говорите, не съм усетил. Има къде по-тежки i-net приложения.

Все пак, не съм го махнал :)

Но гласувах да се махне, странна личност съм :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За чата съм!

За тези , които не желаят тази опция има + и -

П.П. А и във форума няма толкоз спам вече :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има къде по-тежки i-net приложения.

Стига ни тежест - то не беше нова версия на IPB, то не бяха чатове, "екстри"... След всичките тия акробатики сега форумът зарежда 3 пъти (точно, засичал съм) по-бавно от старата версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...