Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Трябва ли да се празнува Halloween?

Трябва ли да се празнува Halloween?  

20 гласували потребители

1. 1. Трябва ли да се празнува Halloween?

• да,защо не?
      6
    • вярно,че не е нашенски празник,но защо да не го празнуваме?
      5
    • може би...
      3
    • Не,не е наш празник,за какво да го празнуваме?
      6

Препоръчан отговор

Може би - никои не ни забранява :)

Редактирано от aaliyah_st (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който иска - нека го празнува. То и свети валентин не е наш празник, ама има ли нещо по-хубаво от любовта, защо да си нямаме ден на влюбените...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки, който иска да го празнува няма проблеми, стига да не пречи на другите.

Смятам обаче, че българите си имаме достатъчно хубави празници, за повече от които за съжаление сме забравили.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tragedy е прав, по-добре да си спомним българските празници и традициите свързани с тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Всеки, който иска да го празнува няма проблеми, стига да не пречи на другите.

Смятам обаче, че българите си имаме достатъчно хубави празници, за повече от които за съжаление сме забравили.

Това е в стремежа ни да се харесема на новите си "съюзници"

Прав си за нашите празници че се забравят

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо да не се празнува?Знаете ли,че и в България има хора,които празнуват независимостта на САЩ!!!Важното е веселото да става!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Защо да не се празнува?Знаете ли,че и в България има хора,които празнуват независимостта на САЩ!!!Важното е веселото да става!!!

Да де, важното е да има купон. Виж чак пък независимостта на САЩ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"Halloween" - "вси светии" :)

Иначе аз си празнувам всеки празник до който се докопам ;)

Като например деня на майстора biggrin.gif

Хубав празник е какво като е католически.. И аз така празнувам всеки празник "до които се докопам" така да се каже..Миналата седмица се черпих с маика ми и сестра ми в една сладкарница по случей деня на художника:)))))))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе тук хубаво се празнува независимостта на САЩ, аз друго не мога да разбера... защо се празнува края на втората световна, след като ние сме я загубили :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то не е много хубаво,че празнуваме нечия друга независимост,а доста Българи не знаят кога е нашата!!! sad.gif

А за краяна втората световна воина-то си е за радост и пиршества(макар,че щеше да е по-добре ако въобще не е била почвана,но това е друг въпрос)!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го отпразнувах,въпреки че накрая към копанйката ни се ``присъединиха``полицаите и ни прекратиха временно купона по улиците...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе тук хубаво се празнува независимостта на САЩ, аз друго не мога да разбера... защо се празнува края на втората световна, след като ние сме я загубили :)

Защото света е спечелил от нейното прекратяване.

Относно Свети Валентин...имаме си много по-хубав празник на тази дата наречен Трифон Зарезан.

Когато католиците започнат да го празнуват, тогава и аз ще празнувам Свети Валентин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко уточнения;

Свети валентин не е католически празник! чул съм официялно изявление на секретаря на Ватикана по въпроса. Просто се празнува на запад, а Валентин никога не е бил християнин и не е бил канонизиран за светец.

Хелооин има интересна история, първоначално е бил езически празник на всички дяволи, християните го прекръстили на вси светии, в Америка някои не го пазнуват а други го празнуват по собственни начини което мисля за удачно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 години по-късно...

Чак да го празнувам - не!

Или поне не и по начина по който го празнуват нейде...

Този ден е един приятен повод да се съберем една банда юнаци, леко понакипрени и да си спретнем един хубав купон...

Може да се каже, че го празнувам, защото с една банда приятели имаме традиция да се събираме на датата, иначе

съм на мнението, че колкото по-малко популярен е празника, толкоз по-добре ще си изкарваме :whist:

Иначе, ако трябва да изпадам в крайности, както е с някои други празници, на които направихме импорт... Не мерси :ph34r:

Редактирано от Arcopix (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване