Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Far Cry 3

Препоръчан отговор

Публикувано изображение

Разработчици: Ubisoft, Crytek

Източник: computerandvideogames.com

Far Cry 3 is in development and looking "pretty exciting", an Ubisoft scriptwriter has told Official PlayStation Magazine.

Speaking at a recent Avatar junket, OPM asked Ubisoft scribe Kevin Shortt if he was working on a third Far Cry title and instead of the usual "no comment", the mag received a refreshing response...

"No I'm not," he replied honestly. "But I know the team are and what I've seen looks pretty exciting." Far Cry 3 confirmed then, just like that.

Other than that blatant response, it's mostly guess work so far on what we should expect from Far Cry 3. Last year though narrative designer Patrick Redding did mention that a sequel would likely retain an African setting, though he also mentioned Antarctica as a possibility.

It's also probable the third game will be based around an improved version of the Dunia engine, OPM points out, which was specifically built to handle complex real-world physics within a sandbox environment.

We've contacted Ubisoft for comment.

Източник: pcmania.bg

В своя интервю за Official PlayStation Magazine Кевин Шорт от Ubisoft потвърди, че компанията работи по третата част на шутъра Far Cry. Шорт, който е сценарист във фирмата заяви, че лично той не е ангажиран с проекта, но познава "хората, които работят по Far Cry 3 и от видяното до момента, играта изглежда отлично". На този етап информацията е оскъдна и можем само да припомним, че миналата година дизайнерът на Far Cry 2 Патрик Рединг спомена, че не е уточнено къде ще се развива действието в продължението, макар "Африка и Антарктика определено да са възможни локации".

Screenshots:

Публикувано изображение

Wikipedia <--- Оттук съдим, че играта може би ще излезе 2010 година!

Лично аз очаквам много, 2-рата част ме разби и ми е сред "Топ 5" любими игри.Пишете ако намерите още информация :baby:

Редактирано от Sydie (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Дано не се забави толкова, колкото двойката. Двойката бе причина да сменя щайгата преди две години. За мен Far Cry си остава една от най-увлекателните игри. Винаги съм се чудел, защо няма игри, подобни на нея. По-точно, защо при конкуренцита действието се развива все сред бетонни стени или се налага да се играе в мисия с други герои. Не обичам игрите в екип, макар да признавам, че серията Tom Clansy's на Ubisoft е върха, макар и с много бъгове. Тончо заради бъговете пиша сега, защото запецнах на едно ниво от H.A.W.X., където без причина ми изтрелва ракетите. xDDDDD Дано поне изпипат тройката на Far Cry, че средната възраст на геймърите се увеличава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано не се забави толкова, колкото двойката. Двойката бе причина да сменя щайгата преди две години. За мен Far Cry си остава една от най-увлекателните игри. Винаги съм се чудел, защо няма игри, подобни на нея. По-точно, защо при конкуренцита действието се развива все сред бетонни стени или се налага да се играе в мисия с други герои. Не обичам игрите в екип, макар да признавам, че серията Tom Clansy's на Ubisoft е върха, макар и с много бъгове. Тончо заради бъговете пиша сега, защото запецнах на едно ниво от H.A.W.X., където без причина ми изтрелва ракетите. xDDDDD Дано поне изпипат тройката на Far Cry, че средната възраст на геймърите се увеличава.

Ми като не ти харесват игрите в екип играй half life или medal of honor.Стига съм спамил.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По чакана игра от Duke Nukem няма инак Far Cry е интригуваща за жанра си и то доста

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми като не ти харесват игрите в екип играй half life или medal of honor.Стига съм спамил.

Не ме разбра явно :) При Far Cry действието се развива сред природата, което е много приятно! Никак не е приятно де се играят игри от рода на Half Life, CS, F,E.A.R. ... A и тоя Medal of Honor незнам защо ми го препоръчваш. Там всичко е пак в екип или поне има "свои" хора около теб. Точно против такива игри съм. F.E.A.R. е интересна игра за мен, но графиката опира само до някои специални ефекти. Привърженик съм на игрите, където се спотайваш, но сред природата. Crysis е такава игра, но реално тя е продължение на Far Cry 1 и компанията Crytek. Far Cry 3 ще е на Ubisoft, което предполага малко по-лоша графика и доста бъгове.

За H.A.W.X. ще кажа, че открих къде е проблемът с постоянно изтрелващите се ракети. Веднага след рестарт на нивото, всичко се оправя. Пиша това тук, понеже няма тема за H.A.W.X. Тая игра е страхотна и заслужава вниманието на всички запалени геймъри. Сега някой да не каже, че ползвам нечитав крак и затова всичко. Не. Имам оригинална GHOST Recon. Там нещата са по-зле, дори и с последния 1.05 patch.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ме разбра явно :baby: При Far Cry действието се развива сред природата, което е много приятно! Никак не е приятно де се играят игри от рода на Half Life, CS, F,E.A.R. ... A и тоя Medal of Honor незнам защо ми го препоръчваш. Там всичко е пак в екип или поне има "свои" хора около теб. Точно против такива игри съм. F.E.A.R. е интересна игра за мен, но графиката опира само до някои специални ефекти. Привърженик съм на игрите, където се спотайваш, но сред природата. Crysis е такава игра, но реално тя е продължение на Far Cry 1 и компанията Crytek. Far Cry 3 ще е на Ubisoft, което предполага малко по-лоша графика и доста бъгове.

За H.A.W.X. ще кажа, че открих къде е проблемът с постоянно изтрелващите се ракети. Веднага след рестарт на нивото, всичко се оправя. Пиша това тук, понеже няма тема за H.A.W.X. Тая игра е страхотна и заслужава вниманието на всички запалени геймъри. Сега някой да не каже, че ползвам нечитав крак и затова всичко. Не. Имам оригинална GHOST Recon. Там нещата са по-зле, дори и с последния 1.05 patch.

1.ИМА тема за H.A.W.X!

2.Как смееш да обиждаш Юбисофт (любимата ми компания), винаги правят хигри с добра графика!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако far cry 3 е като far cry 2 лошо

Лошо другия път... ще е супер лудо!Ако си прочеул моя първи пост в темата пише, че играта или ще се развива в Антарктика или в Африка, но тъй като няма време за направата на Антарктика ще е в Африка най-вероятно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

2.5 Не са желателни прекомерните off-topic – мнения, които не са свързани с темата.

gо6о_kara

Редактирано от go6o_kara
2.5 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Етотемата за H.A.W.X.Иначе за играта не намирам никакво ново инфо - дано поне скоро някой скрийн да извадят.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Етотемата за H.A.W.X.Иначе за играта не намирам никакво ново инфо - дано поне скоро някой скрийн да извадят.

Благодаря за линка. 4 поста са супер много, нали? Far Cry 3 ще има да я чакаме, колкото Far Cry 2.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FC3 дано я направят малко по кратка от 2... просто това постоянно обикаляне писва... :)

Редактирано от GiGab¥Te (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

2.5 Не са желателни прекомерните off-topic – мнения, които не са свързани с темата.

Използвайте ЛС!

go6o_kara

Редактирано от go6o_kara
2.5 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ме разбра явно :) При Far Cry действието се развива сред природата, което е много приятно! Никак не е приятно де се играят игри от рода на Half Life, CS, F,E.A.R. ... A и тоя Medal of Honor незнам защо ми го препоръчваш. Там всичко е пак в екип или поне има "свои" хора около теб. Точно против такива игри съм. F.E.A.R. е интересна игра за мен, но графиката опира само до някои специални ефекти. Привърженик съм на игрите, където се спотайваш, но сред природата. Crysis е такава игра, но реално тя е продължение на Far Cry 1 и компанията Crytek. Far Cry 3 ще е на Ubisoft, което предполага малко по-лоша графика и доста бъгове.

Първо, благодаря за минуса или минусите. Реших ви проблема с H.A.W.X., а вие от благодарност... :help wanted3:))) Предполагам, това е моят приятел, Remix, дето ме обижда и псува на лична, наричайки ме и 10 годишен xDDDDDD Всъщност съм на 37 навършени. А за Far Cry III ще кажа, че я очаквам с нетърпение. Момчета, много хляб има да изядете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...

Здравейте! Искам да пиша тук за един проблем с Far Cry 2. Значи пускам играта, и ми става на малко прозорче, давам Alt+Enter да ми стане на голям екран, пускам нивото зарежда ми и черен екран. В смисъл върви си играта, има звук, доло се показва живота, мерника се показва но всичко друго е черно? На Windows 7 Ultimate X64 съм, и преди съм я играл на същия уин и съм нямал проблеми! Видеото ако има значение е ASUS EN9600GT с най-новите драйвъри за 7.

Редактирано от mmiinneevv (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Ех кога ;о ще има поне клипче с гейм плей :rolleyes:

Колко време чака Far Cry II? Лично аз си взех нова конфигурация заради тая игра, но тя се забави доста.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко време чака Far Cry II? Лично аз си взех нова конфигурация заради тая игра, но тя се забави доста.

Ол аз не знаех, че ще има 2.

Исведнъж го обявиха и пуснаха...

Конфигорациий не ми трябват колега аз съм с пс3 :).Инак си го взех май май след няколко месеца (3-4)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ол аз не знаех, че ще има 2.

Исведнъж го обявиха и пуснаха...

Конфигорациий не ми трябват колега аз съм с пс3 :ph34r:.Инак си го взех май май след няколко месеца (3-4)

Аз, понеже почнах с Far Cry едно четвъртият си игрови период ( първият бе каратеката и змията на Правец 82, вторият DOOM 2 и Heretic и тем подобни на 286, 386, 486 и Pentium, a третият изкарах по залите с плейстейшъни - F1, разни футболи и тем подобни), с нетърпение очаквах и излизането на Far Cry II. Бе обявен отдавна, но излезе една година след Crysis, която някои сметнаха за наследник на Far Cry и донякъде бяха прави, но само донякъде. Доколкото се сещам, компанията Cry Tek бе закупена от EA, а Ubisoft държаха правата за името или обратно. Far Cry II много закъсня, макар да се говореше за него дълго време. Накрая си мислех, че никога няма да излезе, въпреки , че излязоха трейлъри. С Far Cry III сигурно няма да стане така, но хората се настройват и почват с нетърпение да очакват излизането и. Far Cry II за мен бе доста добро попадение, въпреки че отначало не успях да разбера замисълът, докато не инсталирах руски интерфейс. Даже бих казал, че за мен Far Cry II е най-увлекателната и разпускаща игра. Затова я уважавам много. При нея може да избереш начинът си на игра и в същото време да я продължиш безкрайно дълго време, ако желаеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Лошо другия път... ще е супер лудо!Ако си прочеул моя първи пост в темата пише, че играта или ще се развива в Антарктика или в Африка, но тъй като няма време за направата на Антарктика ще е в Африка най-вероятно.

щеше да е яко ако си е като първата част която ми е любима
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване