Премини към съдържанието
Remix1912

Телефонът се изключва сам?

Препоръчан отговор

От няколко дена го имам този проблем.Първо си мислех че е от ниските температури като бях на село,но сега преди малко при 19 градуса стайна температура се изклчи сам.Батерията не е паднала зарежда се за нормално време,държи нормално време.Цяла вечер не се изклчи и сега сутринта се изклчи.Да го нося ли на гаранция.Телефона е на 2-3 месеца.

Se W902

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като телефона е гаранционен, най-добре да се занесе в съответния сервиз с гаранцията за поправка. Само не казвай, че е изтърван или удрян самия телефон защото няма да признаят гаранцията. Успех. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като телефона е гаранционен, най-добре да се занесе в съответния сервиз с гаранцията за поправка. Само не казвай, че е изтърван или удрян самия телефон защото няма да признаят гаранцията. Успех. :rolleyes:

Не сериозно

Иначе си бачка напълно нормално.

Въпроса ми е дали проблема е наистина сериозен и дали може да се оправи по някой ''домашен " начин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ИДЕИ?

Бягай на сервиз не се занимавай сам. Аз вчера така щях да си съсипя телефона. Тъкмо си викам дай да си ъпдейтна нокиата, свързвам го с компа и взе, че угасна тока, затова по-добре тия неща да се правят от сервиз.

Редактирано от i3roda (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бягай на сервиз не се занимавай сам. Аз вчера така щях да си съсипя телефона. Тъкмо си викам дай да си ъпдейтна нокиата, свързвам го с компа и взе, че угасна тока, затова по-добре тия неща да се правят от сервиз.

Добре.Ще го вида дали още един път ще направи така,сега го изчистих изкарах батерията изчистих сложих пак и ще вида дали пак ще стане.Стане ли и отива в Германос

Лошо че сигурно един месец ще чакам да го пратят до София да го оправят или ако не може да го заменят с нов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мокрил ли си си телефона?Защото преди и аз имах същия проблем изключваше ми се телефона после се оказа че сам го намокрил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мокрил ли си си телефона?Защото преди и аз имах същия проблем изключваше ми се телефона после се оказа че сам го намокрил

Не съм бе

Иначе утре го нося

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изкарай сим картата и виж дали се изключва без нея, а също така пробвай картата на друг телефон... щото аз така - купих си втори а се оказа че проблема е в картата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изкарай сим картата и виж дали се изключва без нея, а също така пробвай картата на друг телефон... щото аз така - купих си втори а се оказа че проблема е в картата...

Как може да е проблема в картата.Не знам той се изкл8чва рядко 2-3 пъти на седмица ,може и по-малко.Сега ще го давам на сервиза на германос.Дано само не ми го бавят един месец.Е то по закон ако не ми го дадат на 31 ден става много лошо за тях ама наистина много лошо

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И моят SE се изключва сам от време на време ама не ми се занимава да го разнасям по сервизи

Редактирано от Spellbound91 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И моят SE се изключва сам от време на време ама не ми се занимава да го разнасям по сервизи

Какъв е твоя.Преди бях с w800 нямах такъв проблем,но и аз ще го нося защото и едната слушалка на хендсфрито отказа

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправиха ли го?

Като се изключва толкова рядко няма смисъл да го носиш. Аз имам една щайгаааа (Siemens M55), която се изключва по 10 пъти на ден ...

Редактирано от expoboy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моят (анди 4)не само се изключва но и трие приложения.на какво може  да се дължи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понякога има дефект във самият ром, бъг. Аз така бях със киткат сложих си  CM 12 и всичко беше окей.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.