Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с ДВД ASUS DRW-22B1ST под win7

Препоръчан отговор

Инсталирах си Windows 7 и уж всичко беше наред и имах ДВД и в един момент изчезна. Понякога когато включа РС се показва и в последствие изчезва показва ми че нямам драйвъри. ходих на сайта на ASUS и свалих нещо и пак нищо нестава сваля ми се някаква програмка и пак ми пише че няма драйвъри. Незная дали и нерото не помотна за този проблем тъй като щом инсталирах неро и ОПЕРАТА ми се забави много и след деинсталирането на неро всичко с операта се оправи т.е. страниците се зареждаха на момента.

някой да може да ми даде пряк път към драйвър за ASUS DRW-22B1ST . Спомням си, че имаше една програма точно за деинсталиране на неро. А деинсталацията ми бе през контрол панела. Сега пак инсталирах нерото но пък бутона за запис не е активен тъй като несъм сложила точния драйвър надявам се с него нещата да се оправят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При тези многобройни релийзи на бозата 7, не е ясно колко е читава. Качвал съм си различни и различно се държат. Би трябвало да нямаш проблем и без драйвър. Неро8 си е добро и едва ли е проблема в него. По скоро в релийза му. Аз ползвам оня, дето е 1Gb, а не орязания и съм без проблем. Провери нещата, питай приятелчето Ханибал и опитай с други програми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах си Windows 7 и уж всичко беше наред и имах ДВД и в един момент изчезна. Понякога когато включа РС се показва и в последствие изчезва показва ми че нямам драйвъри. ходих на сайта на ASUS и свалих нещо и пак нищо нестава сваля ми се някаква програмка и пак ми пише че няма драйвъри. Незная дали и нерото не помотна за този проблем тъй като щом инсталирах неро и ОПЕРАТА ми се забави много и след деинсталирането на неро всичко с операта се оправи т.е. страниците се зареждаха на момента.

някой да може да ми даде пряк път към драйвър за ASUS DRW-22B1ST . Спомням си, че имаше една програма точно за деинсталиране на неро. А деинсталацията ми бе през контрол панела. Сега пак инсталирах нерото но пък бутона за запис не е активен тъй като несъм сложила точния драйвър надявам се с него нещата да се оправят.

Контрол панел->хардуер и звук->Устройства и принтери->диспечер на устройствата->DVD/CD-ROM устройства,кликваш и отваряш Asus DRW-22B1ST,после с десен бутон и даваш"актуализиране на драйвъра".Успех :-)))

Редактирано от howk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.shop4thai.com/en/product/24309/ -Горен ляв ъгъл на страницата->Download Driver.Трябва да се попълнят трите полета и след това се избира ОС.И тук следва изненадата-няма драйвери за Win7,но за Vista трябва да станат.Все пак трябва да се пробва.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване