Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся български сайт за e107?

Препоръчан отговор

Добър вечер,

търсия български сайт на програмата е107(в e107bg.org немога да вляза).Ако някой знае моля да го каже.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Moжеш да опиташ сам на този адрес

http://www.google.bg

набери ключова дума e107 и проследи отговорите. Доколкото виждам българското е107 общество е в първите два линка. Надолу следват извадки от уроци и форуми свързани с тази система.

Пробвай с прокси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодария за проксито стана с него.Много ти благодария.A kakво е проксито?

Редактирано от poaqka85 (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да... от няколко дена е107 -бг липсва ...

между другото, Profruit,

нормално е при търсене на "e107" в google.BG да ти дава българските саитове с преимущество.

Редактирано от expoboy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да... от няколко дена е107 -бг липсва ...

между другото, Profruit,

нормално е при търсене на "e107" в google.BG да ти дава българските саитове с преимущество.

не липсва. явно сте блокиране поради прекалено много заявки към сайта. моля пратете ми IP на [email protected]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не липсва. явно сте блокиране поради прекалено много заявки към сайта. моля пратете ми IP на [email protected]

Повечето Бългърски провайдъри имат проблеми с Американски интернет, забавяне, изобщо незареждане, дълго време на реакция и др.

Защо сайта е качен на Американски сървър е друг проблем.

Редактирано от umenpich (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повечето Бългърски провайдъри имат проблеми с Американски интернет, забавяне, изобщо незареждане, дълго време на реакция и др.

Защо сайта е качен на Американски сървър е друг проблем.

не мился че трябва да ти давам обяснение защо е качен където и да било. блокирането става поради много "интересни" заявки. например:

Access denied with code 406 (phase 2). Pattern match "(?:\b(?:speak:?:type\b\W*?\b(?:text\b\W*?\b(?:j(?:ava)?|ecma|vb)|application\b\W*?\bx-(?:java|vb))script|c(?:opyparentfolder|reatetextrange)|get(?:special|parent)folder|iframe\b.{0,100}?\bsrc)\b|on(?:huh:?:mo(?:use(?:o(?:ver|ut)|down|move|up)|ve)|key(?:press|d ..." at REQUEST_FILENAME. [file "/usr/local/apache/conf/modsec2.user.conf"] [line "121"] [id "950004"] [msg "Cross-site Scripting (XSS) Attack"] [data "src=http:"] [severity "CRITICAL"] [tag "WEB_ATTACK/XSS"]

или

и т.н.

просто не се изказвай неподготвен за причини които няма как да знаеш от какво са породени!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина интересни заявки, които човек който не разбира от някой неща, няма за какво да ги използва.

В случая съм 100% сигурен, че не е от заявките.

Както ти казах, в България има сериозни проблеми с интернета при някой доставчици. Възможен и по-вероятен случай е те да бъдат и при доставчика на човека който е задал въпроса.

Хубаво е, че използваш мода за защита, но, не винаги помага. Повярвай ми, в България няма човек който по-добре от мен да разбира от това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпратих

От това ли беше проблема, вече мина достатъчно време, ако е бил от това проблема, са ти махнали ай-пи адреса оттам и вече можеш да влизаш, така ли е?

Редактирано от indolain (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да приключим с темата "Защо е107.bg/e107bg.org са недостъпни за мен"

1. Не ползвайте прокси, дори и да има ефект в определен момент, най-вероятно ще доведе до 'доживотен' бан някой по-следващ такъв.

2. Не ползвайте 'Download Manager' от какъвто и да е тип (паралелни заявки).

3. Не правете глупости (XSS, инжекции или каквото там сте намерили под ръка из интернет).

4. Убедете се че проблемът не е във вашия интернет доставчик.

4. Ако нищо от горе-описаното не е в сила за вас (имам предвид НАИСТИНА), свържете се (имейл) с нас.

Сървърът е в Хюстън, той хоства сайтове предимно насочени към location-a си (free-source.net, e107coders.org, в най-скоро време и e107.org). Оплаквания се наблюдават ЕДИНСТВЕНО от България. Без коментар.

@umenpich - България е голямо понятие, въпреки че е малка страна. Не слагам под съмнение изказването или възможностите ти (не те познавам), просто звучи... гръмко.

mod_security е едно от нещата които 'слухти' за проблеми. От умни хора знам (в никакъв случай най-добрите в България), че ако искаш 100% security най добре е да дрпънеш LAN кабелчето.

Редактирано от mortal (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да приключим с темата "Защо е107.bg/e107bg.org са недостъпни за мен"

1. Не ползвайте прокси, дори и да има ефект в определен момент, най-вероятно ще доведе до 'доживотен' бан някой по-следващ такъв.

2. Не ползвайте 'Download Manager' от какъвто и да е тип (паралелни заявки).

3. Не правете глупости (XSS, инжекции или каквото там сте намерили под ръка из интернет).

4. Убедете се че проблемът не е във вашия интернет доставчик.

4. Ако нищо от горе-описаното не е в сила за вас (имам предвид НАИСТИНА), свържете се (имейл) с нас.

Сървърът е в Хюстън, той хоства сайтове предимно насочени към location-a си (free-source.net, e107coders.org, в най-скоро време и e107.org). Оплаквания се наблюдават ЕДИНСТВЕНО от България. Без коментар.

@umenpich - България е голямо понятие, въпреки че е малка страна. Не слагам под съмнение изказването или възможностите ти (не те познавам), просто звучи... гръмко.

mod_security е едно от нещата които 'слухти' за проблеми. От умни хора знам (в никакъв случай най-добрите в България), че ако искаш 100% security най добре е да дрпънеш LAN кабелчето.

Искаш да кажеш,че съм банът доживот защото съм исползвал проси?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Искаш да кажеш,че съм банът доживот защото съм исползвал проси?

можете да спрете да ползвате проксита. и да, ще бъдеш блокиран всеки път когато ползваш прокси.

локализирахме проблема и вече е отстранен. можете да ползвате сайта нормално.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване