Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ще си взимам монитор но не знам кой точно

колебая се между

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09051166

SAMSUNG SM-2043SN (LS20MYYKBB)

- 20" LCD МОНИТОР - WIDE

- КОНТРАСТ: DC DC 15000:1(1000:1) (Typ.)- ЯРКОСТ: 300 cd/m2

- РЕЗОЛЮЦИЯ: 1600*900

- ВРЕМЕ ЗА РЕКЦИЯ: 5MS

- 16,7 МИЛИОНА ЦВЯТА

- ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: 160170?/160? (CR>10)

- ВИДЕО СИГНАЛ: Analog RGB

-ФУНКЦИИ:MagicBright3, Off timer, Image Size, Color Effect,

Customized key, MagicWizard & MagicTune with AssetManagement,

Windows Vista Basic, Multiscreen software, Safe Mode

-РАЗМЕРИ - 479.0 мм * 392.4мм* 217.5мм

-ТЕГЛО: 4.5 кг.

-ВЪЗМОЖНОСТ ЗА МОНТАЖ НА СТЕНА (VESA 75mm)

и

http://www.hop.bg/product_info.php?products_id=258&products_name=LCD Монитор Hewlett Packard W2216

LCD Монитор

Hewlett Packard W2216

Panel Type : 55 cm(22.4") TFT Color LCD Panel

Viewing Angle Horizontal: 160, Vertical: 160

Brightness: 300 cd/m2

Contrast Ratio 2000:1

Input Signals: VGA and DVI-D connectors

Response Time: 3 ms

Recommended Resolution: 1680 x 1050

като се има редвид че HP-то е с различни параметри в този сайт http://www.ardes.bg/lcd-monitors/peripheral/HP+w2216-15587#description

та.. кое да избера 20 инчовия самсунг или 22 инчовото HP ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вариант е, но 300 са ми много...

Повярвай ми заслужава си като е 23 '' и по-голяма Р.з. Като цяло заслужава си да дадеш 50лв. повече.Аз го взех за 299 после падна по едно време на 260 после се качи на 340 и сега пак е 300.Може скоро пак да падне до 250лв.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз подкрепям Remix1912.На мен също ми допада неговия избор.Събери още някой лев и го вземи!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някой обърна ли внимание че монитора е само с ТОЗИ вход.

За резолюции до 2048Х1536 пиксела е напълно достатъчен, вече зависи и от изходите на видеокартата на човека, но обикновенно има преходник в комплекта на картата!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога само да кажа че независимо от входа картината е кристално чиста и по-никакъв начин не може да стане много по-добра.Това с входа е чист маркентигов трик.

Аз за видеото ползвам преходник който си върви с него и нямам проблем.Дори и в игри специялно при мене се справя без проблем.

Раз. способ. е 2048x1152 отлична за hd филми и за игри

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а да ви питам и другото, на стар компютър гф4 видео дали ще стане...

Редактирано от diko90 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще стане. Максималната честота на опресняване за този тип модели е 75Hz, така че нямай грижа. Пробвал съм на ТNT 2 и всичко е ОК.

Първият монитор е 16/9. Налага се инсталация на съвременни драйвери, за да можеш ръчно да зададеш това съотношение. Например, аз ползвам 1440х[email protected]

Вторият монитор е 16/10 и този хемороид отпада.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да но няма да ти върше работа такъв монитор освен за картинки.За игри не става разбира се

За HD филми въобще .Картата няма да се ползва добре дори за второто.Ако не може да го използваш и за това за какво ти е този монитор и монитор от този тия

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване