Премини към съдържанието
plamberto0

Проблем с климатик Panasonic

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем и няколко въпроса относно климатика ми, който е Panasonic. Принципно когато е на режим отопление и качи зададената му температура, трябва ли да спре и когато температурата падне, да се пусне пак или няма такова нещо. Също така има ли възможност да се променят градусите на дистанционното без да има ефект върху климатика? В смисъл възможно ли е без да искам да съм променил градусите, да го е отчело на дистанционното, но да няма ефект върху климатика. Питам защото принципно съм го сложил на 21 градуса ... само че климатика си работи и вече гледам, че стайния термометър показва почти 25 градуса ?! Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Датчика на климатика и термометърът се намират на различни места. Регулирай както ти е кеф на тялото, а не по цифрите. Регулирането става с компресора, а вентилаторът си прехвърля въздуха в стаята.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@plamberto0 ,климатик "Panasonic",е много общо...дори и да е инвертор,е възможно при достигната температура в по-топло време да спре.В момента,при сегашните условия може да работи и постоянно.При насочено дистанционно към климатика и подаване на команда,същият трябва да издава звуков сигнал.За още информация посочи модела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

имам проблем и няколко въпроса относно климатика ми, който е Panasonic.

Принципно когато е на режим отопление и качи зададената му температура, трябва ли да спре и когато температурата падне, да се пусне пак или няма такова нещо. Също така има ли възможност да се променят градусите на дистанционното без да има ефект върху климатика? В смисъл възможно ли е без да искам да съм променил градусите, да го е отчело на дистанционното, но да няма ефект върху климатика. Питам защото принципно съм го сложил на 21 градуса ... само че климатика си работи и вече гледам, че стайния термометър показва почти 25 градуса ?!

Мерси предварително!

да иматакъв вариант - то за това и клипатика пипка като поличи сигнал. иначе може да си сложиш дистанционното в джоба и да изключиш климатика и той пак ще си работи. та ако смениш с 5 градуса и после насочиш да смениш с още един ще смени наведнаж с толкова градуса, с колкото показва на дистанционното... Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж да не духа от някаде студено на датчика и това да го лъже

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.