Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

здравейте! еми аз съм един онези глуповати потребители, които ведъж ще се излъжат да цъкнат на линк, но ще е фатално :down: има нов вирус в момента, който след като се свали на компютъра показва част от хронологията на всичките ви абонати. при мен антивирусната изчезна. всякакви опити да сваля друга биват компроментирани. стария инсталационен файл на AVG не тръгва, при всякакви опити да сваля антивирусна от интернет прозореца се затваря. щети върху компютъра няма, поне не видими. помагайте, моля, мога ли да направя нещо или ще трябва да преинсталирам Windows-а?

ПП: както установих току-що, не мога да бъда и допусната до темите във форума на които се говори за "борба" с "кофти" софтуер. явно имам същия проблем като на genatraikova

Редактирано от Lady_Death (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НА Генчето компютъра не бе заразен с нищо особено. Имаше Win32.Chydo + Trojan.Vilsel и един Conficker.

Изтеглете OTL.exe и го запазете на десктопа.

Стартирайте файла otlDesktopIcon.png с двукратен клик на мишката.

Направете следните настройки:

f1a78i.jpg

Натиснете Run Scan.

Като приключи проверката публикувайте двата лог файла - OTL.Txt и Extras.Txt.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.
Бележка: Вашата публикация изисква одобрение от модератор, преди да стане видима за всички.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване