Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Лан Парти - Варна, търсим желаещи; Обявена дата!

Препоръчан отговор

Начало: 6 февруари събота, около обяд. Преди това ще се носят щайги... Предполагаем край: 7 февруари късният следобед. Зависи изцяло от нас!

Кога? Краят на януари, началото на февруари, за да минат сесиите на студентите ако има такива. При всички положения след около месец за да се разбере кой ще идва и всеки да може да си направи графика.

Колко? Последният път беше маратон 72 часа. То ясно че трудно ще се подобри това време, но да кажем да започнем да играем на обяд и до следващата сутрин поне. 

Къде? Варна, идеален център. Според зависи от бройката имаме избор между тристаен апартамент и помещение 60 80 квадрата с тоалетна.

Кой? Всеки който обича да играе игри и има компютър.

Какво? CS, DotA<без тях не може :D >, Brood War, Red Alert 2-3, Flatout, NFS, Supreme Commander, Borderlands, Demigod, Postal 2, Quake, Unreal Tournament и каквото още се сетим и предложите. Ясно че не всеки има мощна машина, така че с удоволствие заиграваме стари неща. Академично гребане в паница с лъжица със сигурност ще се играе. Моля зарибените на джобен тенис да се сдържат.

Е, сигурен ли си? Да. Организирал съм такива културни мероприятия десетина пъти. Досега сме се събирали 10 човека наведнъж най-много и ми се иска да увеличим бройката.

Винаги се намира поне един човек с кола да го играе разносвач, така че транспорта е уреден. Ако имате желание да участвате или някакви въпроси пишете.

EDIT: Пресетих се малко игри и ги добавих.

EDIT2: Аз и приятелите ми не сме фенове на конзолните аркади, маме емулатори, ромове, конзоли(PS, Xbox, Nintendo и др.) и т.н. На това лан парти такъв тип игри няма да се играят. Целта е да се съберат хора с общи интереси и да играят заедно, а не двама да играят едно, а други двама нещо друго защото не харесват игрите които останалите играят.  :)

Редактирано от go6o_kara
добавена дата (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Екстра идея, ама за хората без коли ще им е малко трудно участието.

п.п. помислете и за поне един голям хладилник в апартамента.

Редактирано от ivanvazovv (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, близо ми е, дори мислех да си донеса и 9-килограмовия X-arcade tankstick dual joystick. Особено, ако има желаещи за Street Fighter/Mortal Kombat, защото гореизброените игри не ги владея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха, както казах, има човек който да кара нещата. Въпроса е хората да са от Варна, който няма кола ще го вземем с компа му и ще го върнем обратно след това. В апартамента има хладилник естествено  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотна идея... жалко че е във Варна... тук повече от 5 човека все не успяваме да се съберем за съжаление

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко, че правите такива ЛАНки само в големите градове.. направете го някъде близо до Кърджали и мога да ви докарам минимум 10-15 човека само за CS и Warcraft (или дота не ги знам кви ги играят)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, близо ми е, дори мислех да си донеса и 9-килограмовия X-arcade tankstick dual joystick. Особено, ако има желаещи за Street Fighter/Mortal Kombat, защото гореизброените игри не ги владея.

Здравей, Fixt00l

Ако не се лъжа, членуваш във форума на SRK.com :)

Това ми подсказва, че си доста запознат със SF. Понеже и аз съм голям фен, ще се радвам да се запознаем.

Вчера се разходих до Public и, за потвърждение на моите очаквания, най-сетне дойде ред и на Street Fighter IV да се завърти на PS3 конзолата. По принцип след 17:00 все някой виси там, но преди беше така главно заради Tekken. Вчера не беше много оживено, пък и децата не бяха много запознати с играта.

Така че ако си навит да изиграем няколко мача, би ли ми драснал едно ЛС, да се разберем за някой удобен ден?

Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С огромно удоволствие, имам Hori Real Arcade Pro 3, FULL SANWA-Modded, бутони OBSF-30 и ръчка JLW-UM, както и Madcatz Wireless FightPad-Blanka.Ти с какво разполагаш, и на какъв контроллер си свикнал да играеш?Както е тръгнало, и компът ми тежи 24 кила точно, мерил съм го на кантара, HRAP3 и геймпадът тежат 3кг, Tankstick тежи 9кг...Май за мен ще ви трябва цял камион да ме вземе :) За Street Fighter 4 можеш да ми дойдеш нагости-имам професионален SPVA монитор, гореизброените контролери, Asus Xonar DS (нарочно най-евтината, исках да видя самите възможности на чипсета на C-Media 8788, а не възмoжностите на скъпи ADC/DAC), специално за играта, която има хардуеърен dolby digital sound си купих ресийвър Yamaha с колони-прекрасен kit! Заповядай когато пожелаеш, че на ланпартито може и да не ни изтраят.Дано някой не се заяде там за нещо, че съм голям пиперлия и четирима не можете ме удържахте (само си казвам, нищо повече).Особено феновете на МАМЕ32 доста ще ги зарадвам с контролерите, има ли и такива, ей-да се обадят?dscf0178q.jpg

Редактирано от Fixt00l (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С огромно удоволствие, имам Hori Real Arcade Pro 3, FULL SANWA-Modded, бутони OBSF-30 и ръчка JLW-UM, както и Madcatz Wireless FightPad-Blanka.Ти с какво разполагаш, и на какъв контроллер си свикнал да играеш?Както е тръгнало, и компът ми тежи 24 кила точно, мерил съм го на кантара, HRAP3 и геймпадът тежат 3кг, Tankstick тежи 9кг...Май за мен ще ви трябва цял камион да ме вземе ;) За Street Fighter 4 можеш да ми дойдеш нагости-имам професионален SPVA монитор, гореизброените контролери, Asus Xonar DS (нарочно най-евтината, исках да видя самите възможности на чипсета на C-Media 8788, а не възмoжностите на скъпи ADC/DAC), специално за играта, която има хардуеърен dolby digital sound си купих ресийвър Yamaha с колони-прекрасен kit! Заповядай когато пожелаеш, че на ланпартито може и да не ни изтраят.Дано някой не се заяде там за нещо, че съм голям пиперлия и четирима не можете ме удържахте (само си казвам, нищо повече).Особено феновете на МАМЕ32 доста ще ги зарадвам с контролерите, има ли и такива, ей-да се обадят?dscf0179e.jpg

fixt00l доколкото виждам от поста ти си фен на 2D аркадните игри от едно време ,поздравления :cool:

Редактирано от jubei (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако няма да има с кого да играя на тия игри - тогава да не си мъкна излишно контролерите, затова питам?! Иначе, с удоволствие, и съм учудващо добър на Mortal Kombat 1, Street fighter 2, Street Fighter 4, а на някои игри почти няма кой да ме стигне-Final Fight, Cadilacs & Dinosaurs, King of Dragons, Mutant Fighter, The Punisher, Raiden (Seibu Kaihatsu), Carrier Air Wing, Warriors of fate....Припомнете ми и други, с удоволствие ще пробваме, има куп игри за 4ма накуп-Stone Ball, Sunset Riders, Teenage Mutant Turtles Ninja...

Редактирано от Fixt00l (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С огромно удоволствие, имам Hori Real Arcade Pro 3, FULL SANWA-Modded, бутони OBSF-30 и ръчка JLW-UM, както и Madcatz Wireless FightPad-Blanka.Ти с какво разполагаш, и на какъв контроллер си свикнал да играеш?Както е тръгнало, и компът ми тежи 24 кила точно, мерил съм го на кантара, HRAP3 и геймпадът тежат 3кг, Tankstick тежи 9кг...Май за мен ще ви трябва цял камион да ме вземе :whist: За Street Fighter 4 можеш да ми дойдеш нагости-имам професионален SPVA монитор, гореизброените контролери, Asus Xonar DS (нарочно най-евтината, исках да видя самите възможности на чипсета на C-Media 8788, а не възмoжностите на скъпи ADC/DAC), специално за играта, която има хардуеърен dolby digital sound си купих ресийвър Yamaha с колони-прекрасен kit! Заповядай когато пожелаеш, че на ланпартито може и да не ни изтраят.Дано някой не се заяде там за нещо, че съм голям пиперлия и четирима не можете ме удържахте (само си казвам, нищо повече).Особено феновете на МАМЕ32 доста ще ги зарадвам с контролерите, има ли и такива, ей-да се обадят?

Хубав стик.

Аз разполагам с геймпад, специално съм го избрал да бъде съвместим с PC и PS3 (ако евентуално ще се ходи на турнир): http://www.saitek.com/uk/prod/ps2700.htm

Научих се да играя с аналоговите стикове, кръстачката ползвам само за дешване... но това са подробности :P

Ако се съберем поне 2-ма, 3-ма стрийт файтъри на партито, с удоволствие бих отишъл да се поступаме хубаво.

Тази седмица ще ти пиша, за да се видим, но вероятно ще бъде по-късно, понеже тия дни ми е малко натоварено в университета.

Благодаря за поканата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Saitek правят невероятни пад-ове за парите си, но мисля, че безжичният ще ти пасне далеч по-добре, защото е цял, играе се с палец, а кръстачката потъва.Аз малко играя бая курвенската и много навътре го вземам и много се нервя, но зависи, може и да е забавно.Други кандидати има ли ?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Fixt00l, GoSHaNéS, нещо против да продължите на ЛС? Излязохте доста извън темата. Благодаря.

От тук нататък всичко което не е по темата ще си ходи.

EDIT: Ъпдейтнах първият пост.

Редактирано от go6o_kara (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеята е чудесна.

Аз съм в Аспарухово. Имам си компютър, няколко дори. И транспорт си имам.

Само дето времето е кът - на работа съм. Естествено ако се измисли нещо за събота или неделя, направо съм там.

Като се оформи точния ден, пиши go6o_kara.

Фен съм на StarCraft, Quake, WarCraft... играя и CS. Естествено не съм цар на царете, ама не съм за изхвърляне.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Начало: 6 февруари събота, около обяд. Преди това ще се носят щайги... Предполагаем край: 7 февруари късният следобед. Зависи изцяло от нас!

Други желаещи има ли :)

Първият пост е ъпдейтнат.

Редактирано от go6o_kara (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Колега, дай приблизително поне адреса, че да си правим сметката.

Предполагам основното изискване е Windows XP SP2/3 на диск, заедно с всички драйвери за хардуера, както и 30-40GB място на се накачат предварително приготвените игри (и пачове).

Драсни и колко човека сме до момента.

Аз както гледам май няма да си мъкна щайгата, щото с тоя BIG Case и 9те твърди диска, ще ми трябват още 2ма помощници да я довлечем. Ще си сглобя друга (ако не ме домързи) или ще развадя половината хардуер, че да ми е леко :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

softman, помещението се намира точно до хуманитарната гимназия. За момента 8 души са потвърдили на 100%. Има още няколко с въпросителна. Мисля да направя последно повикване днес-утре за да знам точна бройка.

Това за дискове и бля-бля май го коментирахме вече в другия форум. Имам един вълшебен диск XP SP3 32 бита който би трябвало да задоволи всички. В случай на крайно извънземен хардуер - има и нет там.

За компа те разбирам моя тежеше 10 кила чаркове и 16 кила кутия... Сега малко олекотих поради хардуерни проблеми, та си търся сносна AGP карта за партито, сега съм с радеон 9200 128мб :rolleyes:

Другото важно е да си носиш разклонител.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

go6o_kara , този път ще пропусна макар , че имам голямо желание! Имам ангажименти , пък и съм от Пз-то . Докато се замъкна до Варна. :down: Има ли вариант за удължаване на времето , на лан партито ?

Редактирано от holler_pz (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Силно подозирам че ще има няколко мохикани които си нямаме друга работа и ще продължим да киснем там.... Колко ще сме не мога да ти кажа обаче. На това лан парти смятаме да обсъдим друго за след 2-3 месеца с надеждата да има повече люде.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Варна. Както и другите които не са сигурни. Ще се радвам ако можеш да дойдеш, но ми се струва доста смело начинание. Ако се навиеш ще се постарая да намеря къде да преспиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха благодаря за предложението ... ако въобще се спи , може и при кучето , НО както казах - имам ангажименти сега !!!

Примерно за инфо само ако си взема компа , клав. и мишока , монитор ще се намери ли ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За теб ще намеря. Ще е туба, но ще работи :) 17ка

Теб трябва да те сложим за пример - хората от Варна ги мързи да си носят компютрите и затова отказват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха мн. мерси , но остава за др. път...

Имам 2 познати и ние правим мрежи от вр. на вр. в пз-то ама нищо 'голямо' :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване