Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Супер тема, това ми трябваше. Бтв уча психология и съм повече от щастлива от този факт! Дали ще стана психолог или не- не се знае, въпросът е, че ми прави удоволствие :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стара тема, но изключително актуална и днес. Истината е, че който няма връзки, трудно си намира работа в тази област. Истината също е, че голяма част от завършилите излизат със самочувствието, че вече са най-големите психолози и психотерапевти. Това е като хирург болен от паркинсон да ти прави мозъчна или сърдечна операция.

Дори в Центровете за личностна подкрепа, психолог в училище и подобни, ако нямаш гръб - няма да те назначат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, hekata написа:

Истината е, че който няма връзки, трудно си намира работа в тази област.

Интересно рускинята Кобилкина кво му е правила на дъртия Сошо Диков, за да я назначи при него предаване да води за психо-секс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Темата е много стара, но в днешно време психолозите станаха много "модерни". Вече все повече хора имат смелост да посещават психолог без да се срамуват. Преди най-вероятно не е било така като сега

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Jayashri написа:

Темата е много стара, но в днешно време психолозите станаха много "модерни". Вече все повече хора имат смелост да посещават психолог без да се срамуват. Преди най-вероятно не е било така като сега

Проблемът със психоложките е, че не всяка може да ти е полезна лично на теб, нищо че е била много полезна на 5 братовчедки.
Трябва да се намери такава с която да се получи алхимията на терапията. А това е трудна задачка, може да трябва 50 различни да пробва човек, докато намери тази която е подходяща точно за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 часа, Белгиеца написа:

Проблемът със психоложките е, че не всяка може да ти е полезна лично на теб, нищо че е била много полезна на 5 братовчедки.
Трябва да се намери такава с която да се получи алхимията на терапията. А това е трудна задачка, може да трябва 50 различни да пробва човек, докато намери тази която е подходяща точно за него.

Ти май не четеш

Човека пита дали би имал реализация, ако стане психолог. Не търси психолог

Но, ако стане психолог и думите ти са верни, още повече ще е от полза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Jayashri написа:

Ти май не четеш

Човека пита дали би имал реализация, ако стане психолог. Не търси психолог

Но, ако стане психолог и думите ти са верни, още повече ще е от полза

Има някой който не е прочел страниците на темата.
Аз съм писал много пъти в нея от началото ѝ.
А по горе съм ти отговорил на теб, а не на него. За 8 години май е имал време да става психолог до сега, ако му е било кеф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 минути, Белгиеца написа:

Има някой който не е прочел страниците на темата.
Аз съм писал много пъти в нея от началото ѝ.
А по горе съм ти отговорил на теб, а не на него. За 8 години май е имал време да става психолог до сега, ако му е било кеф.

Не съм, признавам си. Не виждам и за какво. Както и да е

Все пак мнението ми не важи даже толкова за него, колкото за други млади хора, които искат да стават психолози

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Jayashri написа:

Не виждам и за какво.

Ами например за да разбереш заблудите относно психологията, или по-точно как някои болни мозъци лъжат наивни невинни хора със скъпа и непомагаща психоанализа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, Белгиеца написа:

Ами например за да разбереш заблудите относно психологията, или по-точно как някои болни мозъци лъжат наивни невинни хора със скъпа и непомагаща психоанализа.

При теб всичко трябва да е заблуда и лъжа, така ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Jayashri написа:

При теб всичко трябва да е заблуда и лъжа, така ли ?

Не, не е така.
Клиничната психология не е заблуда.
А клинична не означава в клиника, ама ти нали ги разбираш разни термини, да не взема пък да те обидя с дефиниции сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, Белгиеца написа:

Не, не е така.
Клиничната психология не е заблуда.
А клинична не означава в клиника, ама ти нали ги разбираш разни термини, да не взема пък да те обидя с дефиниции сега.

Твоите гледни точки винаги ме изумяват

Като кон с капаци си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, Белгиеца написа:

А ти кон с розови очила ли предпочиташ ?

Все тая

Няма смисъл да обсъждаме това повече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...