Премини към съдържанието
Pecipecitoband

Проблем с монитор на Philips

Препоръчан отговор

Значи купих си преди 2-3 дена LCD монитор с тв тунер-Philips 23''w T-line 1920x1080 Full HD 231T1SB/00.И проблема ми се състои в това че в средата на монитора дава буквите,когато чета нещо по замъглени и размазани а вдясно и вляво на екрана ми ги изобразява ясно.Монитора работи на честота 60Hz и резолюцията е 1920x1080.За игри използвам 640х480.Видеокартата ми е GeForce 6100 nForce 405 256mb,a процесорами е Amd Sempron Le-1100 1.9Ghz.Windows-a e XP service pack 2.Също какви харектеристики да му сложна,за да работи нормално и с най-добро качество и най-добре за години наред :question:Ето още инфо за монитора-http://www.consumer.philips.com/c/pc-monitor/23-inch-w-t-line-1920x1080-full-hd-231t1sb_00/prd/bg/ Благодаря предварително и весели празници! ;)

Редактирано от Pecipecitoband (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи купих си преди 2-3 дена LCD монитор с тв тунер-Philips 23''w T-line 1920x1080 Full HD 231T1SB/00.И проблема ми се състои в това че в средата на монитора дава буквите,когато чета нещо по замъглени и размазани а вдясно и вляво на екрана ми ги изобразява ясно.Монитора работи на честота 60Hz и резолюцията е 1920x1080.За игри използвам 640х480.Видеокартата ми е GeForce 6100 nForce 405 256mb,a процесорами е Amd Sempron Le-1100 1.9Ghz.Windows-a e XP service pack 2.Също какви харектеристики да му сложна,за да работи нормално и с най-добро качество и най-добре за години наред ;)Ето още инфо за монитора-http://www.consumer.philips.com/c/pc-monitor/23-inch-w-t-line-1920x1080-full-hd-231t1sb_00/prd/bg/ Благодаря предварително и весели празници! :mark:

Направи го на 75Hz.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за отделеното време,но се оправих като му дадох от менюто да зададе фабричната настройка и проблема се оправи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване