Премини към съдържанието
sweety7o

търся програмата SPSS 17.0

Препоръчан отговор

здрвейте,търся програмата за статистика СПСС 17.0 или 17.1.Може те ли да ми помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, :) и аз търся SPSS 17 но искам безплатна пълна версия. Има го в торент сайтовете но проблема е че съм в чужбина и не мога да тегля от много места, някой да ми даде идея от къде да го намеря (пробвала съм повечето линкове на първите 10 стр резултати в гугъл :) ) или как да излъжа да се изтегли от торент. :cool: Мерси :beer:

Редактирано от Pif_4e (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, :lol6:

и аз търся SPSS 17 но искам безплатна пълна версия. Има го в торент сайтовете но проблема е че съм в чужбина и не мога да тегля от много места, някой да ми даде идея от къде да го намеря (пробвала съм повечето линкове на първите 10 стр резултати в гугъл :nono: ) или как да излъжа да се изтегли от торент. :ph34r:

Мерси :lol6:

Преди малко видях, че програмата е Shareware, значи във торент тракерите не е безплатна, ами има крак/сериал кий или нещо подобно. А до колкото знам такива неща са забранени във тоя форум? Опитай си късмета другаде...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора. Нямах представа че е забранено и се извинявам, просто писах защото видях че и други са я търсили. На мен ми я предоставиха от университета с платен лиценз така че вече не ми и трябва :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване