Премини към съдържанието
paqka96

Проблем с слушалките!

Препоръчан отговор

Добър ден,

Имам проблем с слушалките днес си взех слушалики с микрофон,но микрофона работи.Слагах кабела на слушалките в всички букси,но нестана.Прейнсталирах драйварите на звукът,но пак не става.Какво даправя моля помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви са драйверите ти ? Realtek ?

Като вкараш слушалките в някоя букса излиза ли нещо на екрана ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви са драйверите ти ? Realtek ?

Като вкараш слушалките в някоя букса излиза ли нещо на екрана ?

Драварите мисла че са ASUS и не ми излиза нищо на екрана.Един ми каза че съм копирал буксите и затова нестава направил съм ги 5в1 а трябвало 2в1 такали е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, това за буксите трябва да го има в контрол панела на драйвера на ASUS..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте имам едно питане.Как мога да направя да имам звук и от слушалките и от колонките http://img24.imageshack.us/img24/4524/53715691.jpg. Въпросът е,че когато маркирам отметката ми се отклучва фронт панело но тогава започват много да шумът колонките и слушалките.Също така преди от старя диск на драйверите за саунт картата трябваше да инсталирам х32 битова за виста зашотот иначе изобшо не тръгваха слушалките.Също така и микрофона не ми отчита гласа а шумут когато върта микрофона го отчита при това доста силно.Как мога да оправя това.

П.П ОС=уин 7 х32

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А къде мога да намера тези настройки на драварите?

Нали имаш инсталиран драйвер на звука на ASUS? ASUS ще си има специален панел, няма ли някъква иконка в трей зоната? 1255695S.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте имам едно питане.Как мога да направя да имам звук и от слушалките и от колонките http://img24.imageshack.us/img24/4524/53715691.jpg. Въпросът е,че когато маркирам отметката ми се отклучва фронт панело но тогава започват много да шумът колонките и слушалките.Също така преди от старя диск на драйверите за саунт картата трябваше да инсталирам х32 битова за виста зашотот иначе изобшо не тръгваха слушалките.Също така и микрофона не ми отчита гласа а шумут когато върта микрофона го отчита при това доста силно.Как мога да оправя това.

П.П ОС=уин 7 х32

Забрави, ако говорим за 5.1 система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забрави, ако говорим за 5.1 система.

ама никакъв ли начин няма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като драйвъра за звуковата карта е Рийлтек, би трябвало да има опция, ако слушалките са включени в задния панел предния такъв да е заглушен и обратно. Пробвай да намериш тази опция и да изключиш заглушаването когато един от 2та панела е активен. Успех.:rolleyes:

Редактирано от prostoaz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рова се там ама не намирам нищо.Моля кажете къде са настройкие на буксите имам само задни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ама никакъв ли начин няма?

Червеното гнездо работи или като вход за микрофон, или като изход за център и суб. Синьото - или като линеен вход, или като изход за съраунд (задни). Не знам дали може някое от гнездата да работи едновременно и по двата начина, тъй като, ако не се лъжа, тези на предния панел са свързани успоредно.

Редактирано от Disasterpiece (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го постигнах с едно преходче. Звука няма никакви проблеми.

kit_jack3.jpg

Подобен на горния е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване