Премини към съдържанието
tuito

Въпрос за Windows Media Center

Препоръчан отговор

Здравейте, ако някой ползва Windows Media Center за гледане на телевизия, моля да помогне.

Ползвам го само за да гледам кабелната /аналогова/ телевизия през тунер Pinnacle PCTV 310i.

Въпросите ми са:

- има ли начин да експортна настроените и именувани канали под някаква форма и съответно в последствие да ги импортна при нужда а не да ги търся и описвам отново

- има ли фин тунинг на каналите - намира ги всички, но мисля, че някои имат нужда от малко нагоре-надолу за да са ОК

- има ли начин да се превключи от 4/3 към 16/9

Имам инсталационно ЦД и в него има пограмка на Pinnacle за гледане на телевизия, но е много стара, вече не я подъжат и не се ъпдейтва.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване