Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имаме един лаптоп с счупен екран , и си взехме отделен монитор :clap: , но сестра ми нещо е бърничкала искала да смени темата ли какво и сега не се вижда на монитора ништо като сложим другия компютър се вижда но този - не помощ как да го оправя нещо от настроиките ли маистор ли да викам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да пуснеш TV-out-а.За целта не знам как ще стане, след като нямаш монитор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да пуснеш TV-out-а.За целта не знам как ще стане, след като нямаш монитор.

монитора на лаптопа е счупен , но имам отделен монитор но сестра ми бара нещо и сега не се вижда нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам покрай мен лаптоп и рядко ползвам, но тук TV Out-a няма нищо общо - иначе задействането на външния монитор става с натискане на бутон <Fn> и после някой от бутоните с F (F2, F3 или друг) - обикновено има символ на монитор там.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам покрай мен лаптоп и рядко ползвам, но тук TV Out-a няма нищо общо - иначе задействането на външния монитор става с натискане на бутон <Fn> и после някой от бутоните с F (F2, F3 или друг) - обикновено има символ на монитор там.

+1

това е от настроиките на видео картата и зависи от там как си задал бързите клавиши за превключване ако не си се ровил в настроиките и мисля че трябва да са тия с функционалните клавиши

виж някои със същия модел да ти каже кои са

или кои са му задедени във видеото

няма ли форум за твоя модел лаптоп там определено ще ти кажат веднага

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имаме един лаптоп с счупен екран , и си взехме отделен монитор :) , но сестра ми нещо е бърничкала искала да смени темата ли какво и сега не се вижда на монитора ништо като сложим другия компютър се вижда но този - не помощ как да го оправя нещо от настроиките ли маистор ли да викам ?

първо свързваш монитора и после включваш лаптопа...

другия вариант е задържаш клавиша Fn и натискаш бутона за дисплея, натискаш и отпускаш докато се превключи...

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:5A-Mja2AtmxybM

картинки на бутона за превключване -на всеки модел лаптоп обикновено е на различно място

Редактирано от the professor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

леле много ви благодаря оправихме го натиснахме ФН И Ф2 и то просто светна благодаря ви много нямах си идея как става без вас нямаше да се оправя

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.01.2019 г. в 2:07, Ivan Toptshiiski написа:

Не зная защо но нищо не става. 

По принцип коментираш тема от 2010 година, но няма значение. Кажи модела на.твоя лаптоп и в какво точно.се корени проблема при теб?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МиЗдрасти проблема се корени, че след като си купих монитора нямаше проблеми тръгна си веднага, но аз се мисля за голям разбирач и се опитах да махна windols 10 понеже цикли. Лаптопа е Toshiba Leading in ovation C850. Той си беше с Windows 7ultima и си перкаше без никакви проблеми но от както сложих 10та и аз не зная защо да ме пита чавек я сложих и се започна едно циклене предполагам се сещате за какво говоря. И се опитах да върна 7цата и край. А помеждо другото докато беше 10ката счупих екрана, предполагам сте ме разбрали. Благодаря! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.