Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нощен бар "Сомнамбули" - работно време: /19:00ч. - 07:00ч./

Препоръчан отговор

А с мен не щеш да удариш един кючек..? Сърдя ти се :offtopic_s:

хайде брат ми ...

http-~~-//www.vbox7.com/play:e89fcf9f

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хайде брат ми ...

А така, чичо Митко! Опа :line dance: Редактирано от Aragorn(Elesar)
Премахнат линк (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

yello,

преди малко си гледах новия епизод на симпсънс (с малко закъснение) и сега сме на вълна поничка

Публикувано изображение

винаги са ми приличали на казанлъшките понички - хайде после вървете казвайте че българите не сме дали нищо на света

щото то така излезе според Ангела Меркел - германците, видите ли, като предприемчив народ взели че изобретили мр3 плейъра, компютъра и т.н. всички останали съвременни джаджи - нищо чудно и 6-степенната скоростна кутия също да е изобретена от германец (служител-творец я на Volkswagen, я на Mercedes-Benz, я на друга (иначе толкова хубави) германска автомобилна икона)

та да си кажем наздраве, въпреки че (пак!) няма целина

Публикувано изображение

нзадраве

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aquaris ... брат ... сега / преди час де / мушнах 3 киФтета ... да ми говорят те за понички братята хАмериканци ... и мек лЯп ... нека ми е зле ... хопа :line dance: !

Слънчо ... хайде да направим виртуално кареоке ... аз , ти и Борис Солтарийски / могат и други да се присъединят към нас /

1 - 2 - 3

http-~~-//www.vbox7.com/play:2c2f2ab0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слънчице ... това е за теб

ха някай няма ли да каже НАЗДРАВЕ !!!

Мерси Митак...това е любимо:cool:

И как наздраве, като не си налял още:line dance:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хаиах както казва баба ми: "Топъл хляб и сиренце - ти си мойто пиленце" ма само колко постове съм пропуснал докато си публикувам умотворението... а сега искам да се оплача от безплатните програми у маймунда и от батман и робин (?) и да попитам за какъв чеп за зеле ни е аватар dxva като има неенкодиран bd? и за да завършим: За бога братя, (не) купувайте само лицензирана музика и софтуер офф: док, толкова ли са сериозни прегрешенията на jossbomon че цели 5 дни отпуска? П.П.: ако някой има излишни 200-ина лв. може да ми подари 1 нов wi-fi (802.11g е достатъчно) рутер....и не минавайте на бтк.. едиториал: ахиахи изпълнителят на десетилетието....днес не спрях да се хиля

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слънчице ... това е за теб

Eee, Митак, от де я изкара тая песен...направо я бях забравил :line dance:

П.П.: ако някой има излишни 200-ина лв. може да ми подари 1 нов wi-fi (802.11g е достатъчно) рутер....и не минавайте на бтк..

Аз съм по-скромен...искам само 70-тина лв. :cool:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gummmybear е доволен от себе си и се наслаждава на http://bit.ly/cemqjv в паузата на Листопад

днеска беше ден за изхвърляне на излишно изядените мини-фафлички - хич не искам и да чувам за подскоци

та както съм почнал с офф-топик спама: искам да се оплача и от групираните постове във фейсбук - невъзможно е така да се играе mafia wars....и тиквите във фермата ми се скапват :line dance:

а пък как ми се играе билярд да ви кажа - не е истина

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а пък как ми се играе билярд да ви кажа - не е истина

Хахаха, трябва само да те хвана и ще ти се отиграе набързо :line dance:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

еее аз съм неспособен непрофесионалист дебелата ми чутура не успя да уври за спорта достатъчно, въпреки 2-те години практика в билярд клуб като целодневен играч (барман по документи)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

EEee Уилли... има ли някой вкъщщи?

ПС: Чай че днес щях се напикая кат чух тва:

Свекърва и снаха си говорят. Свекървата:

- Тъй като ще живееш доста време в нашата къща, ще ти кажа, че има три правила, които трябва да спазваш. Първо, когато видиш, че китката ми е на ляво - значи съм в добро настроение. Второ, когато видиш, че китката ми е в средата - по-далеч от мен, защото не ми е весело! И трето, когато китката ми е от дясно - не ми се мяркай пред очите!

Снахата отговорила:

- Е, и аз имам някои правила. Когато ме видиш, че съм седнала крак върху крак, пия си кафето и си пуша цигарата - да знаеш, че ми е през пу*ката на къде ти гледа китката!

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Редактирано от spellsingero (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

ахиахаиха искам и аз да се запиша с 1 виц: отишъл 1 селянин на полето да оре. впрегнал той кончето в каручката и полекичка, както си му е редът, тръгнали с кучето към нивата. по едно време стигнали до 1 дърво, коняр спрял под дебелата сянка, обърнал се към стопанина и рекъл: - шефе, дай да спрем да починем, а? селянинът се облещил, премигнал веднъж-дваж на къси-дълги и търтил да бяга колкото му държат краката. по едно време се спрял да си поеме дъх. след малко подир него се задало запъхтяно кучето, спряло се и то, изплезило език и рекло: - бахти коня, как ма изплаши! а сега искам и да се възмутя: в замунда пак някой си беше оставил ръцете с поредния калпав торрент - програма с безплатен лиценз, и то изтипосана с кирилизиран (по-точно: побългарен) инсталатор, при което автора (на същия този побългарен инсталатор) си оставя ръцете и краката на ~1.3MB инсталатор с 6 английски реплики се слага ~600kB bg gui - ще рече човек че вече сме минали на традиционен китайски...... и разбира се ъплоудърите пак спят и няма кой да качи hd версиите на 2 мижави сериала (доколкото star wars: the clone wars & the simpsons са мижави сериали) айде сега шибнете 2 раки за отскок, теглете ми 1 сосна, и си свършете работата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

дано, че напоследък ми залежават черните и белите испански фланелки в шкафа....

Публикувано изображение

edit: наздраве от мен на всички будни в този късен час

да полеем достигането на Manga на финала на Eurovision

и защо не намирам темата за конкурса, та да се поплюнча малко

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеца по-късно...

5 месеца тук не е стъпвал човешки крак.

Публикувано изображение

Само модераторски. Баси яките емотки дето си изкопал.

Тъкмо ме е захапала скуката и ти рече да отвориш :hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване