Премини към съдържанието
karamba

някъв проблем с неро 6

Препоръчан отговор

Здравейте!!! Дали може някой да ми помогне, не мога да запиша диск с неро 6 излизат ми тез неща:

слагам Ви и лог, ще ви бъда благодарен!!!

post-255087-1262605398,93_thumb.jpg

Log.txt

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!!! Дали може някой да ми помогне, не мога да запиша диск с неро 6 излизат ми тез неща:

От снимката се вижда, че записваш на максимална скорост, а повечето дискове само се водят високоскоростни, но не може да се записва на тях с по-висока от 8-16 скорост. Пробвай на най-ниската скорост и пиши пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От снимката се вижда, че записваш на максимална скорост, а повечето дискове само се водят високоскоростни, но не може да се записва на тях с по-висока от 8-16 скорост. Пробвай на най-ниската скорост и пиши пак.

Нещо не може дава ми същата грешка, изтрих старата версия на неро 6.1.1.4 и инсталирах 6.1.1.5 и дава ми същата грешка!

post-255087-1262609867,12_thumb.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не може дава ми същата грешка, изтрих старата версия на неро 6.1.1.4 и инсталирах 6.1.1.5 и дава ми същата грешка!

Проблема тогава се решава с преинсталация начисто. Нерото се е бъгнало и това е спасението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Пробвай с по-нова версия 6.6.1.15 примерно.

2. Пробвай с друга марка CD-R

3. Виж дали няма по-нова версия на firmware за твоята записвачка и ако има го смени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах и с друга версия пак не става, смених диска и пак не става, как да проверя дали не си заминала записвачка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с друга записваща прогама ;)

Ashampoo burning studio например.

Редактирано от DarknessChild (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви на всички, но за съжаление проблема си остава, инсталирах и друга програма Ashampoo, но и с нея не иска да записва. Сигурно има няква грешка в уиндоса,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви на всички, но за съжаление проблема си остава, инсталирах и друга програма Ashampoo, но и с нея не иска да записва. Сигурно има няква грешка в уиндоса,

с никоя няма да иска... направи ъпдейт на фирмуера и ако пак не стане лазера си е заминал (даже съм почти сигурен че и с нов фирмуер няма да стане)

power calibration error - не може да се калибрира мощността на лазера - обикновено лазера се изтощава и се получава въпросната грешка. по бързо се изхабява при запис на по висока скорост - колкото дигаш скоросттта толкова се дига и мощността на лазера - трябва да изгори същата повърхност, която изгаря и на по малка скорост, обаче за да успее по бързо му трябва повече мощност. същото е като 12волтова кушка да свети на 12волта - има един живот да кажем 5000 часа, обаче ако я караш на 10 волта часовете няма да са 6000 ми направо 9000-1000 така че праи си сметка имаш ли нижда от толкова бързане - реално диска даже по бавно се записва от колкото на 24 скорост че и по бързо се чете после... същото е и на двд - в повечето случаи записа на 16 скорост е доста по бавен от на 8 - като падне буфера няколко пъти...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема не е в нерото по скоро нова записвачка или захранване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пъво смени СД-диска на който записваш!

при мен подобно нещо се случва с някой марки СД-дискове напр. epro

но не води до повреда на СД-диска и на ДВД записвачката си ги записвам

пробвай първо с друга марка СД-дискче каквито си записвал

при мен с с друга марка СД-дискче записвачката си проработи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване