Премини към съдържанието
Sladyk

Здрава мишка от 20-25 лв..

Препоръчан отговор

Здравейте в рамките на 6 месеца смених 3 мишки... останах най-доволен от easy-touch изкара повече след другите.. но няма значение. Някой знае ли някаква хубава мишка , здрава. Интересува ме левия бутон да остане възможно по продължително време че играя много време и сигурно за това :P Нямам претенции към марка , стига да не е Китайска и не ми давайте към линкове колкото само за поста , а нещо което сте ползвали и сте доволни. Благодаря ви.

Редактирано от Sladyk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ken да ти кажа... купих мишка на Microsoft за 40 лв уж хубава уж здрава 2 игри на WOW и загина левия бутон.. :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че то други няма, всичките са Made in China.

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте в рамките на 6 месеца смених 3 мишки... останах най-доволен от easy-touch изкара повече след другите.. но няма значение. Някой знае ли някаква хубава мишка , здрава. Интересува ме левия бутон да остане възможно по продължително време че играя много време и сигурно за това :ph34r: Нямам претенции към марка , стига да не е Китайска и не ми давайте към линкове колкото само за поста , а нещо което сте ползвали и сте доволни. Благодаря ви.

A4Tech - най-доброто

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре... може вече и Китайска.. ама на 100% да сте я пробвали :ph34r: Че щом се счупи,ще ви потърся... (казах го в кръга на шегата) Та ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ione компа ми е от 2006 не е мраднала !

Редактирано от igra7aa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко зависи от това, как се използва.

Не може да я блъскаш, както си искаш, и да очакваш да работи нормално. И желязна да е ще се спраска.

За 25лв няма да намериш особено качествена мишка, каквато и марка да са и лепнали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ken не че проблема ми е толкова в парите.. но като няма да изтрае и за 100 да взема пак същатата работа.. е не я фраскам :ph34r: Просто в момента левия бутон като го натисна потъва за момент и пак си е окей.. това ме дразни

Редактирано от Sladyk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да ти кажа ?

И аз не си купувам скъпи мишки, но не играя нервни игри. Даже почти никакви не играя.

Като се счупи си вземам нова и така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ken не че проблема ми е толкова в парите.. но като няма да изтрае и за 100 да взема пак същатата работа.. е не я фраскам :angry: Просто в момента левия бутон като го натисна потъва за момент и пак си е окей.. това ме дразни

Оптималната покупка според мен е тази - цък В офиса имаме 5-6 не са мръднали, по къщите имаме още толкова, издържат поне 3-4 години без проблем. С тази в къщи лапетиите са играли много но не се е развалила. Може би защото ги пердаша през ръцете при неправилна употреба :ph34r: Майтап бе Уили. И един + за постовете на Кен де :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм още(от 2006г.) с мишката(обикновена оптична, кабелна, с PS/2 букса), която върви в комплект с кутията(и клавиатура има в комплекта) марката е Делукс, която всички плюят! Единственият проблем след незнам вече колко бой по плъха, е, че сивата боя на бутоните се изтри на местата на натиск и се показа бялата пластмаса! Нямам идея дали продаваните отделно мишки от тази марка са с подобно качество, но ако е така, не ги и ща разните Лоджитеци и подобни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първата ми мишка беше Delux 6месеца

Втората ми мишка за 5.50лв беше една проста Hytech и кара вече 4години и половина.До ден днешен нямам ядове с нея, но си зех за по-сигурно още една на външен вид съшата ама не е Hytech :ph34r:

За това Hytech за мене са най-добрите (в мишките до 15лв :rolleyes:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

raZer правят хубави и издържливи мишки но нямат предложения в този ценови клас, иначе някоя логитек гледай да е по-тежка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

raZer правят хубави и издържливи мишки но нямат предложения в този ценови клас, иначе някоя логитек гледай да е по-тежка

Аз ползвам А4Tech, вече и се е изтрила боята, ама още работи. По принцип "щракалките" на бутоните се сменят и ако имаш от другите, счупените, свали тази от десния бутон и я сложи на другата на левия. Така съм пробвал и става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям kmvasilev, това е здрава мишка, която без проблем кара по 4-5 години, в работата съм с такава, наскоро си взех и за вкъщи такава, след като една LG на 4 години употреба сдаде багажа :ph34r: Иначе имам и една лазерна за лаптопа, пак лоджитек, когато искам да работя на някои по-специални програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване