Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Опит за хакване? [Решен]

Препоръчан отговор

Да аз имам сериозни проблеми с компа си и вие много добре го знаете това. И не се опитвайте да ме изкарвате луда както междувпрочим ви е навик и сме го дискутирали твърде много това само че на едни други места.

Аз ви зададох конкретен въпрос и като всеки път вие започвате да ми се офлянквате.

Че съм лаик лаик съм ама благодарение на шефчето ви доста работи научих за компа си и как да си служа с него. Естествено е че можете да ме правите на маймуна защото НЕ това ми е образованието и мога да се оплача само на арменския поп . В момента дори ме предизвиквате за да ми наложите БАН, защото никога няма да си направите труда да МУ ПРЕКЪСНЕТЕ ПЪПНАТА ВРЪВ и да си загубите работата. А защо? И това знаете , но това е друга тема /намиг...........

1. Go to Start | Run.

2. Enter secpol.msc in the Open text box, and click OK. This opens the Local Security Settings applet.

3. Expand Local Policies, and select Security Options.

4. In Windows XP, double-click Network Access: Do Not Allow Anonymous Enumeration Of SAM Accounts And Shares, select Enabled, and click OK.

Това аз съм го направила още с инсталацията на компютъра.

Ставаше въпрос за действието Start > Run> gpedit.msc> enter > НАТАТЪК СТЕ

ВИЕ.........

НЯМАШЕ НУЖДА ДА МИ БЛОКИРАТЕ irc.del.bg чата за назидание на голямата ми уста ................и да не глътнат на шефчето любимата играчка хаха

Редактирано от Praskovka72 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,тази прасковка май съвсем не е в реда на нещата,вече започнаха и да я преследват разни паранои,и заговори.Скоро сигурно и за еврейската връзка ще заговори.Знам,че това си е работа на модераторите,но взехме да се отклоняваме от темата ама много.Затова предлагам,ако не иска да слуша съветите на колегите занимаващи се с този раздел,да затворим тази тема,защото загуби смисъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж как си осведомен за еврейската връзка...

Концентрирайте се върху изречението :

Ставаше въпрос за действието Start > Run> gpedit.msc> enter > НАТАТЪК СТЕ

ВИЕ.........

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и мога да се оплача само на арменския поп

Скоро сигурно и за еврейската връзка ще заговори.

Оставете евреите и арменците да не съм чул нищо лошо за тях :> :):clap:

Praskovka72 AVG не е много добро решение според мен.

Я си инсталирайте добра стена + добра антивирусна + RVS 2010 ако е съвместима http://www.returnilvirtualsystem.com/products

Редактирано от Burkoff (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново :biggrin:

Искам да благодаря на майката природа, че ме е създала толкова умна и на баща си твореца, че ме е създал толкова упорита да не ми пука от нищо и да си чопля проблемите до дъно... :sobbing:

Та значи вчера направих това тук и вече се прекарти процеса ID 540

http://www.bghelp.co.uk/forums/%C8%ED%F2%E5%F0%ED%E5%F2-%E8-%EA%EE%EC%EF%FE%F2%F0%E8/6970-%CC%F0%E5%E6%EE%E2%E0-%E8-%E8%ED%F2%E5%F0%ED%E5%F2-%E7%E0%F9%E8%F2%E0-%ED%E0-windows-2000-xp-2003-a.html

Това го имах отдавна разпечатано но все не ми се занимаваше да го направя.

Освен това редовно правя това тук :

http://celerator.dir.bg/_wm/library/?df=77442&GDirId=f78a877c2202351cfa0d31920e7b73a0

и още други съветчета кото сега не ми се търсят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно баща ти твореца ти е разказвал приказката за неволята и резултата на лице

ти ще оставиш хакерите без работа как е тръгнало

а от къде знаеш че тоя посетител не е някои твои лудо Флюбен фен и сега му разбиваш сърцето

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Praskovka72. Разгледай това обяснение http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc787567%28WS.10%29.aspx

Освен Event ID, те интересува и таблицата :Logon Type

В примера който е дал Trichocephalus, Event ID-540 и Logon Type: 3, би трябвало някой да се е свързал с него.

310f8ed94f543017.JPG

Успех.

Веднъж ми пишеше че от компютър MILEN40 се свързват с мен, но откритието ми беше още съвсем прясно и още не бях наясно с нещата тогава. От как Миленчо разбра че проверявам редовно имената станаха номера.

Явно баща ти твореца ти е разказвал приказката за неволята и резултата на лице

ти ще оставиш хакерите без работа как е тръгнало

а от къде знаеш че тоя посетител не е някои твои лудо Флюбен фен и сега му разбиваш сърцето

Това не е начина...

Заради него още не мога да си напиша дипломната работа и да завърша образованието си по цял ден си играем на стражари и апаши!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж ми пишеше че от компютър MILEN40 се свързват с мен, но откритието ми беше още съвсем прясно и още не бях наясно с нещата тогава. От как Миленчо разбра че проверявам редовно имената станаха номера.

Това не е начина...

Заради него още не мога да си напиша дипломната работа и да завърша образованието си по цял ден си играем на стражари и апаши!?

За тоя милен 40 и аз съм слушал

тоя е с 39 доказани жертви и е в процес на 40 та просто въпрос на време

ако съдя по ника ти това 72 не ти ли е малко късно вече за дипломни работи или това са разбити сърца

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново ;)

Искам да благодаря на майката природа, че ме е създала толкова умна и на баща си твореца, че ме е създал толкова упорита да не ми пука от нищо и да си чопля проблемите до дъно... :angry:

Та значи вчера направих това тук и вече се прекарти процеса ID 540

http://www.bghelp.co.uk/forums/%C8%ED%F2%E5%F0%ED%E5%F2-%E8-%EA%EE%EC%EF%FE%F2%F0%E8/6970-%CC%F0%E5%E6%EE%E2%E0-%E8-%E8%ED%F2%E5%F0%ED%E5%F2-%E7%E0%F9%E8%F2%E0-%ED%E0-windows-2000-xp-2003-a.html

Това го имах отдавна разпечатано но все не ми се занимаваше да го направя.

Освен това редовно правя това тук :

http://celerator.dir.bg/_wm/library/?df=77442&GDirId=f78a877c2202351cfa0d31920e7b73a0

и още други съветчета кото сега не ми се търсят.

Искаш ли да се обзаложим, че тук въобще не става въпрос за това, дали някой ти е в компа. Не те познавам, а и отдавна не съм писал в този форум, но определено твоята параноя е неоснователна. Признавам, че определено имаш доста по-големи познания от някой други девойки, което е рядкост и мога само да ти кажа браво, но...

Първо - вярвай ми, ако имаше нещо, което наистина е толкова важно в компютъра ти за някой човек, то досега да си разбрала не от и процесите и конекциите, за които твърдиш, че са странни, а по съвсем различна линия.

Второ - няма никой, който да се грижи да ти ровичка цели 2 години в компютъра ти. Не това е практиката на хакерите...

и трето, но не на последно място.... струва ми се, че прувеличаваш малко с това 3 пъти на ден сканирам, 10 пъти обновявам дефиниции при това ръчно, 2 пъти чистя, 6 пъти проверявам и тн... ако беше така, досега да си с диагноза на някоя фобия.

Предлагам ти, не се взирай толкова в нещата.... и ако наистина имаше такива подозрения за възможни проблеми, които визираш и си толкова постоянна, нямаше да ти е нужна и антивирусната, която толкова хвалиш, защото щеше да знаеш как сама да се опазиш. Отново ти предлагам просто да не се шашкаш толкова, защото съм убеден, че става въпрос просто за някое вирусче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тоя милен 40 и аз съм слушал

тоя е с 39 доказани жертви и е в процес на 40 та просто въпрос на време

ако съдя по ника ти това 72 не ти ли е малко късно вече за дипломни работи или това са разбити сърца

Господине дори и да съм набелязаната му 40-та жертва ще се случи това, което ми е писано, аз не съм го канила в компа си , а останалите неща ги твърдите вие , не аз!

Прекратявам страничните дискусии по темата ми. Включих се да споделя какво направих, което не означава че утре няма пак да съм на същото дередже.

Явно ще ме мъчат докато ме уморят или гръмнат въпрос на начин. Роднините ми и приятелите ми знаят към кого да се насочат!

Чао!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...жертва ще се случи това, което ми е писано...

.... ще ме мъчат докато ме уморят или гръмнат въпрос на начин. Роднините ми и приятелите ми знаят към кого да се насочат!

Tа-та-тадаааа..съдбата чука на вратата (или на кухо).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирай си някоя Линукс дистрибуция, да видим тогава дали някой ще може да ти ровичка в компютъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искаш ли да се обзаложим, че тук въобще не става въпрос за това, дали някой ти е в компа. Не те познавам, а и отдавна не съм писал в този форум, но определено твоята параноя е неоснователна. Признавам, че определено имаш доста по-големи познания от някой други девойки, което е рядкост и мога само да ти кажа браво, но...

Първо - вярвай ми, ако имаше нещо, което наистина е толкова важно в компютъра ти за някой човек, то досега да си разбрала не от и процесите и конекциите, за които твърдиш, че са странни, а по съвсем различна линия.

Второ - няма никой, който да се грижи да ти ровичка цели 2 години в компютъра ти. Не това е практиката на хакерите...

и трето, но не на последно място.... струва ми се, че прувеличаваш малко с това 3 пъти на ден сканирам, 10 пъти обновявам дефиниции при това ръчно, 2 пъти чистя, 6 пъти проверявам и тн... ако беше така, досега да си с диагноза на някоя фобия.

Предлагам ти, не се взирай толкова в нещата.... и ако наистина имаше такива подозрения за възможни проблеми, които визираш и си толкова постоянна, нямаше да ти е нужна и антивирусната, която толкова хвалиш, защото щеше да знаеш как сама да се опазиш. Отново ти предлагам просто да не се шашкаш толкова, защото съм убеден, че става въпрос просто за някое вирусче.

Сканирам по 10 пъти на ден и то предимно със софтуер който отричат/ и който ми върши добра работа/, защото редовните ми програми г-н Хакер ми ги приспива както се изразяват на жаргон!

Тук е мястото да ви препоръчам removeit_pro и SpyRemower Pro 3.04 доволни ще останете!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сканирам по 10 пъти на ден и то предимно със софтуер който отричат/ и който ми върши добра работа/, защото редовните ми програми г-н Хакер ми ги приспива както се изразяват на жаргон!

Тук е мястото да ви препоръчам removeit_pro и SpyRemower Pro 3.04 доволни ще останете!

Я дай нетстат по коммандпромт-а.

Редактирано от bennito (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземи пробвай и с а-squared 4.5 Free и с Dr WEB Curelt - така и само със сканирания се занимаваш и дори чак до препоръки успя да достигнеш. Aко не можеш да почистиш тази ОС - ангажирай някой от можещите. Поздрави

Редактирано от TNN (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я дай нетстат по коммандпромт-а.

това какво е?

Вземи пробвай и с а-squared 4.5 Free и с Dr WEB Curelt - така и само със сканирания се занимаваш и дори чак до препоръки успя да достигнеш. Aко не можеш да почистиш тази ОС - ангажирай някой от можещите. Поздрави

а-squared 4.5 Free натази програма съм и фенка , втората веднъж май я ползвах ама нищо не ми откри.

Ползвах скоро стена Armor всичко беше добре докато не ми отвориха всички портове и стената взе да ми прави проблеми на компа ипрограмите. С две думи ми я скапаха.

Я да питам някой знае ли как се приспиват ръчно антивирусните програми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

start=>run=>cmd=>OK=>netstat

Аааааа това беше за портовете. Направих го ама незнам как се логва тук.

Тоест отказвам се да го логвам защото пише фамилията ни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа това беше за портовете. Направих го ама незнам как се логва тук.

Тоест отказвам се да го логвам защото пише фамилията ни.

Тук ти не логваш никой, тук ще разбереш дали има някаква конекция към твоята прежова карта. Просто, когато имаш някакви съмнения, че имаш неканен посетител в машината ти, въпреки че нещата са далеч по елементарни и няма и да разбереш схванеш кога ти е вътре, можеш да провериш какви са конекциите, но преди това излез от всички приложения, които ползват интернет. След това задай netstat и netstat -n

Ако видиш, че има нещо съмнително можеш да го споделиш с нас :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тука работата отива на преглед на психиатър.Положението ми се вижда доста тревожно. :wors::cool:

Не си и прочел другите бисери...

"2 години имала в компютъра хакер"

"Spyremover Pro й откривала чудеса"

"Хакера прецакал USB портовете" и т.н..... :wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е доста сериозен! :)Според мен случая почва да става медицински.

Редактирано от nikindam964 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.
Бележка: Вашата публикация изисква одобрение от модератор, преди да стане видима за всички.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване