Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Свалих си един скин за Windowsa много хубав и в него има е-mail checker, обаче проблема ми е че не ми е ясно какво точно трябва да попълня в полетата за да може да ме известява когато получа писмо на АБВ-то ми. Ще съм ви много благодарен ако ми помогнете. Мерси предварително. Ето ви Screenshot: ec50685617169eac6718d9d0fa867995_920x0.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

a IMAP ? Защото това мога да го променя само на IMAP

Дай си името и паролата за пощата в ABV да проверя дали ще стане с IMAP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах на толко ли глупав приличам ? Помолих просто да ми кажете какво се попълва ако знаете не да си давам паролите насам натам :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах на толко ли глупав приличам ? Помолих просто да ми кажете какво се попълва ако знаете не да си давам паролите насам натам :mad:

Не бе, приличаш ми на човек, който не обича да чете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами търсих и неможах да разбера затова се обръщам към хората с въпрос да ми помогнат ако могат. И ако обичаш престани да спамиш щото не си интересен...ще си чакам някой да ми помогне ако може :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами търсих и неможах да разбера затова се обръщам към хората с въпрос да ми помогнат ако могат. И ако обичаш престани да спамиш щото не си интересен...ще си чакам някой да ми помогне ако може :mad:

ти не прочете ли отговора ми? не, не става с тази поща!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде търси ?

http://help.abv.bg/?p=875&cat=24

и още

http://promo.abv.bg/ff_Ext/

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване