Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Разгледах доста подробно темите, по този въпрос от вчера и днес и доста мисли ми минаха през главата, за това що за човек си ти. Не че аз съм цвете за мирисане, но определено ти водиш класацията. Обяснено ти беше доста подробно и културно,какво да направиш за да се отървеш от хакер и евентуална негова намеса в твоя компютър, но ти нито се водиш нито се караш. Също така ти беше обяснено какво е ID 540, реакцията от твоя страна беше абсолютно еднотипна. Все едно, че са ти казали, все едно, че не са. Жалко само, че препирнята не става очи в очи, за да си изтърве някой нервите и да ти дръпне един здрав бой, от който видимо горещо се нуждаеш, с тайната надежда да ти налее акъл или да ти избие и малкото, който ти е останал(второто поне според мен е по вероятно). А относно големите буквички въпрос на време е някой правоимащ да ги види и тогава такава "настройка" ще ти дръпне, че ако искаш да продължаваш да посещаваш този сайт ще ти трябва друга регистрация. Но какъв ще е развоя на събитията времето ще покаже, а аз ще съм тук да гледам. Защото ако ти си скандалджийка, то аз определено съм сеирджия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разгледах доста подробно темите, по този въпрос от вчера и днес и доста мисли ми минаха през главата, за това що за човек си ти. Не че аз съм цвете за мирисане, но определено ти водиш класацията. Обяснено ти беше доста подробно и културно,какво да направиш за да се отървеш от хакер и евентуална негова намеса в твоя компютър, но ти нито се водиш нито се караш. Също така ти беше обяснено какво е ID 540, реакцията от твоя страна беше абсолютно еднотипна. Все едно, че са ти казали, все едно, че не са. Жалко само, че препирнята не става очи в очи, за да си изтърве някой нервите и да ти дръпне един здрав бой, от който видимо горещо се нуждаеш, с тайната надежда да ти налее акъл или да ти избие и малкото, който ти е останал(второто поне според мен е по вероятно). А относно големите буквички въпрос на време е някой правоимащ да ги види и тогава такава "настройка" ще ти дръпне, че ако искаш да продължаваш да посещаваш този сайт ще ти трябва друга регистрация. Но какъв ще е развоя на събитията времето ще покаже, а аз ще съм тук да гледам. Защото ако ти си скандалджийка, то аз определено съм сеирджия.

А ако ти си чел внимателно е трябвало да си разбрал, че сега изчистването не ми гарантира, че след седмица няма да съм пак на същото дередже и не съм се противила да инсталирам Combofix нищо че навсякъде препоръчват да се избягва тази програма. Веднъж вече го направих под ръководството на Маниака /това беше миналата година/ и резултата трая точно седмица. За какво да го правя отново?

Искам просто да си подсигуря максимално щайгата срещу хакерски достъп отвън, дори и от хакер с административни права!!! защото честно ти казвам че ми писна от него!

По въпроса за главните буквички, след като ги има в менюто за украса значи са сложени за ползване.

Факта е че няма да послуша никой просто пита настоява дъри се нахално какво повече...За какво се опитваме да и помагаме като не ни слуша ,а ако толкова иска да го махне тва без занимания:

Чиста преисталация!

Е колко пъти чиста преинсталация?

Или ме съветваш да спра да посещавам форуми и чатове и да направя кефа на колегата ти?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ако ти си чел внимателно е трябвало да си разбрал, че сега изчистването не ми гарантира, че след седмица няма да съм пак на същото дередже и не съм се противила да инсталирам Combofix нищо че навсякъде препоръчват да се избягва тази програма. Веднъж вече го направих под ръководството на Маниака /това беше миналата година/ и резултата трая точно седмица. За какво да го правя отново?

Искам просто да си подсигуря максимално щайгата срещу хакерски достъп отвън, дори и от хакер с административни права!!! защото честно ти казвам че ми писна от него!

По въпроса за главните буквички, след като ги има в менюто за украса значи са сложени за ползване.

Е колко пъти чиста преинсталация?

Или ме съветваш да спра да посещавам форуми и чатове и да направя кефа на колегата ти?

Щом толкова често се заразяваш значи това е някой твой познат, който ти ипраща вируси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом толкова често се заразяваш значи това е някой твой познат, който ти ипраща вируси!

Добро утро най-после ме разбра :rolleyes:

Само че с уточнението че ми е само виртуален познат :rolleyes: А как ми изпраща вируси ? Като цъкам постовете по форумите и ми хакват редовно акаунтите.

За тази цел започнах да влизам през прокси и така за малко имаше тишина хаха , но където и да отида сайтовете прогресивно се развиват :rolleyes:

Редактирано от Praskovka72 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе човек пардон жена-отпусни тия нерви и си живей живота който е навън и си тече докато ние си правим мазоли по клавиатурите.Даже и да има хакер рано или късно ще му стане безинтересно и ще си отиде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро най-после ме разбра ;)

Само че с уточнението че ми е само виртуален познат :ph34r: А как ми изпраща вируси ? Като цъкам постовете по форумите и ми хакват редовно акаунтите.

За тази цел започнах да влизам през прокси и така за малко имаше тишина хаха , но където и да отида сайтовете прогресивно се развиват :yanim:

Приемала ли си файлове от непознати в интернет? Ако да тогава не го прави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Praskovka72, слагаш добра защитна стена, антивирус, внимаваш какво инсталираш, спираш достъпа на всички програми до интернет, освен разбира се браузър и т.н. Спираш излишните services, system restore и т.н. Забраняваш административното споделяне и... не мога да изреждам всичко, писано е достатъчно. Леко оптимизиране с една дума. Аз ползвам почти изцяло т.нар виртуализирани програми - инфо, включително браузър, skype и т.н.

Бихте ли ми разяснил какво представлява VMware ThinApp ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

VMware е виртуална машина(нещо като компютър в компютъра) в тази машина можиш да отваряш фйлове и те няма да засегнат основната ОС!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой нищо не може да ти гарантира на 100% по простата причина, че основен принцип на живота е промяната, това че теб те мързи толкова, че ако те болеше ще ше да ревеш на бита мечка е отделен въпрос. Това по отношение на "гаранцията". Ако искаш да не те хаква никой ще се опитам да предложа един вариант, който е 99,99%, защото както вече казах 100% неща няма. Удачен вариант според мен е да си сложиш антивирусна, която на този етап е в топ 3 на повечето класации. След това накачулваш няколко анти - спай програми на принципа колкото повече, толкова по - добре. Естествено правиш ъпдейт на най-скорошните дефиниции за да са максимално ефективни към момента. Снабдяваш се с де що видиш stand alone virus scanery, щом чак толкова те тресе параноята. В никакъв случай не вкарваш дискове и дискети в устройствата за тази цел , за да не вземе да стане някоя беля. Изключваш и кабела , за да нямаш връзка с интернет. И аз лично ти предлагам изобщо да не включваш компа, защото след време поради една или друга причина ще се наложи преинсталация, а на теб по всичко личи, че такава не ти се прави. И ако чак толкова ти се прииска да влезеш в интернет , легни и чакай да ти мине мерака. Мога само да ти пожелая успех в нелекото ти начинание. А относно "големите буквички" , много неща са създадени, но това не означава, че трябва да ги ползваме когато и както намерим за добре. И меда е полезен и се препоръчва за лек срещу различни заболявания от редица специалисти, но ако изядеш на един път 1 килограм от него, гаранция, че ще се оакаш. И накрая искам да те попитам, какво е "какво е хакер с неадминистративни права"? Питам те не за да се заяждам , а просто защото за пръв път срещам такъв израз и имам желание да си дообогатя културата. А по отношение на Маниака виждал съм десетки негови постове, и смятам, че е доста наясно с материала и е помогнал на десетки хора да си спасят информацията. И помощта му е оказала дълготрайно и благотворно влияние върху не един компютър, един от които е и моя. Шапка му свалям , че не само помага, а и запазва самообладание, защото аз ако ти помогам и ти така ми се плендзавиш доста нелицеприятни неща да са полетели от мойто мене към твойто тебе.

Редактирано от keba (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

VMware е виртуална машина(нещо като компютър в компютъра) в тази машина можиш да отваряш фйлове и те няма да засегнат основната ОС!

Това е висш пилотаж за моите познания, но вероятно и моя хакер ползва такава , защото най-нормалното нещо е да си криеш следите при подобен род нахлуване в личното пространство на някой~!

Никой нищо не може да ти гарантира на 100% по простата причина, че основен принцип на живота е промяната, това че теб те мързи толкова, че ако те болеше ще ше да ревеш на бита мечка е отделен въпрос. Това по отношение на "гаранцията". Ако искаш да не те хаква никой ще се опитам да предложа един вариант, който е 99,99%, защото както вече казах 100% неща няма. Удачен вариант според мен е да си сложиш антивирусна, която на този етап е в топ 3 на повечето класации. След това накачулваш няколко анти - спай програми на принципа колкото повече, толкова по - добре. Естествено правиш ъпдейт на най-скорошните дефиниции за да са максимално ефективни към момента. Снабдяваш се с де що видиш stand alone virus scanery, щом чак толкова те тресе параноята. В никакъв случай не вкарваш дискове и дискети в устройствата за тази цел , за да не вземе да стане някоя беля. Изключваш и кабела , за да нямаш връзка с интернет. И аз лично ти предлагам изобщо да не включваш компа, защото след време поради една или друга причина ще се наложи преинсталация, а на теб по всичко личи, че такава не ти се прави. И ако чак толкова ти се прииска да влезеш в интернет , легни и чакай да ти мине мерака. Мога само да ти пожелая успех в нелекото ти начинание. А относно "големите буквички" , много неща са създадени, но това не означава, че трябва да ги ползваме когато и както намерим за добре. И меда е полезен и се препоръчва за лек срещу различни заболявания от редица специалисти, но ако изядеш на един път 1 килограм от него, гаранция, че ще се оакаш. И накрая искам да те попитам, какво е "какво е хакер с неадминистративни права"? Питам те не за да се заяждам , а просто защото за пръв път срещам такъв израз и имам желание да си дообогатя културата. А по отношение на Маника виждал съм десетки негови постове, и смятам, че е доста наясно с материала и е помогнал на десетки хора да си спасят информацията. И помощта му е оказала дълготрайно и благотворно влияние върху не един компютър, един от които е и моя. Шапка му свалям , че не само помага, а и запазва самообладание, защото аз ако ти помогам и ти така ми се плендзавиш доста нелицеприятни неща да са полетели от мойто мене към твойто тебе.

ТАКА ПРЕДЛОЖЕНИТЕ МЕРКИ НЕ МЕ УСТРОЙВАТ!

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам,че и модераторите са хора с всичките си желания и едно от тях е да се посмеят на човешката глупост в действие,но въпреки това,аз пак най-учтиво подканям или към възвръщане на добрият тон от страна на някой субекти или към закриване на темата.А до тогава ще се посмея от сърце. :blink:

PS.А и колеги не псувайте на ум,че се размножават,а да се :cool: не си заслужава,ще ви навреди на нервната система,а виждате ли до къде се стига от загубата на мозъчни клетки... :cool::P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е висш пилотаж за моите познания, но вероятно и моя хакер ползва такава , защото най-нормалното нещо е да си криеш следите при подобен род нахлуване в личното пространство на някой~!

Моля Ви, или администраторите, или санитарите да се намесят. Става все по-зле!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен мерки за съхраняване на твоя прословут мързел, аз зададох и въпрос. Но ти явно четеш избирателно и задраскваш на общо основание(което пък ме навежда на мисълта, че това е още една вероятна причина, поради която компа ти да е все още на такъв ред). Затова пак ще те попитам, какво е "хакер с неадминистративни права"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За какво ми слагате предупреждения, за това , че сте безпомощни да ми решите проблемите ли?

А тези които ме обиждат тях с перо ли ги галите? За къв мързел става въпрос?

Вече съм в друг форум . Разбрах че не можете или не искатепо-точно да ми кажете,как да си направя настройки,за да спра да ми се регистрира процеса ID 540.

Няма нужда да изпадаме в безсмислен спаринг двубой /ако държите знаете къде да ме намерите/.

Толкова ви беше и съдействието като ви попитах защо програмата Ахроник не ми иска регистрационния ключ, а направо тръгнахте да ме обвинявате.

Също така не ми и казахте в коя папка се смъкват ъпдейтите на Windows, а ми препоръчахте програма , която антивирусната ми я трие като троянец!

Единствено ми дадохте компетентен отговор на въпроса ми в темата за избора на лаптоп .

Дори файловете ми не можете да оправите макар,че един ваш колега ме уговаряше да му дам достъп,за да влезе да ми ги оправи.хаха

Ако се сетя за друг мой проблем ще ви питам отново, зер получа някакво компетентно мнение.

ТУРЕТЕ МИ КАПАН НА АИДА ЗА ПО-СИГУРНО! хаха

Редактирано от Praskovka72 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да го обясня по-добре, отколкото е описано на официалната страница. Понякога използвам за превод PROMT, един много добър онлайн преводач. Ето малко от него:

Упростите прикладное развертывание, устраняя прикладные конфликты через заявление виртуэлизэйшн. Упакуйте все заявление и его параметры настройки в сингл, выполнимый, который изолирован от OS. Включите ВМВАР Тинэпп в Вашу существующую инфраструктуру управления и ускорьте Вашу разработку приложений и настольное развертывание. Поставьте и разверните заявления более эффективно, более надежно, и более рентабельно.

Заявления, которыми управляют, от любых СМИ, не нуждаясь админ привилегии для безопасных мобильных вычислений

Максимизируйте продолжительность работы во время прикладного перемещения и обновлений

Теб те интересува това, че приложенията компилирани с ThinApp са изолирани от операционната система.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смени си е-мейла скайпа ай-си-ку то ако имаш.Всяка програма с който някои може да се свърже с теб.Преинсталирай на легален уиндоулс 7.Купи си есет смарт секюрити.Внимавай с кого приказваш и какво приемаш и това е. :wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Също така не ми и казахте в коя папка се смъкват ъпдейтите на Windows

Я пак си помисли.

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=124147&view=findpost&p=1599524

Ако беше си изтеглил/изтеглила програмата, досега щеше да я разучиш, вместо да пускаш безмислени теми.

Длъжен бил някой да ти помага.... Смехххх

Не се ли усещаш, колко хора се смеят на простотиите ти :wors:

A и за да не се чудиш, ще се доуточня. Папката в която може да видиш, какво е инсталирано е : C:\WINDOWS\$hf_mig$

Само че не ти върши работа, да ги копирваш.

Затова ти посочих програмата.

Редактирано от palavata_tanq (преглед на промените)
  • Харесване 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

thumbsupsmileyanim.gif Не не ...направо съм изумен ...такова чудо нема......няма ли модератори тука...или и на тях им е мноого смешно и интересно и гледат сеир clap.gif
  • Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване