Премини към съдържанието
redexthegreat

Курсова работа свързана с файлове и тото

Препоръчан отговор

Съставете програма с менюта за избор и с функции за:

а)Въвеждане от файл с данни (или генериране чрез генератор на случайни числа) в масив на числата от всеки от тиражите (І,ІІ,ІІІ теглене) на играта Спорт-тото: 6 от 42;6 от 49 (меню за избор) и съхраняването им в съответни двумерни масиви.

б)Определяне на броя (количеството) на изтеглянията на всяко от числата и шестте най-често изтегляни числа за всяко от тегленията с изваждане на информацията на екран (и съхраняване във файл) със съответна текстова информация.

в)"Моделиране" на участник с постоянни числа(въвеждани от клавиатура) и определяне на печалбите в отделни тиражи и общо за всички тиражи с извеждане на информацията на екран.

Ако разбирате за какво иде реч моля помогнете поне с някаква част от задачата (до 14.1.2010)... Ще съм ви много благодарен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако получиш помощ-отговор,моля прати ми го и на мен че ме заинтересува много а на мен ми трябват материали по атт в техническия ако нямкой може да помогне.курсова ще уточня на който има желание

Съставете програма с менюта за избор и с функции за:

а)Въвеждане от файл с данни (или генериране чрез генератор на случайни числа) в масив на числата от всеки от тиражите (І,ІІ,ІІІ теглене) на играта Спорт-тото: 6 от 42;6 от 49 (меню за избор) и съхраняването им в съответни двумерни масиви.

б)Определяне на броя (количеството) на изтеглянията на всяко от числата и шестте най-често изтегляни числа за всяко от тегленията с изваждане на информацията на екран (и съхраняване във файл) със съответна текстова информация.

в)"Моделиране" на участник с постоянни числа(въвеждани от клавиатура) и определяне на печалбите в отделни тиражи и общо за всички тиражи с извеждане на информацията на екран.

Ако разбирате за какво иде реч моля помогнете поне с някаква част от задачата (до 14.1.2010)... Ще съм ви много благодарен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване