Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Gigabyte GA-MA790X-DS4

MSI Nvidia GeForce 8500 GT 512 MB DDR2

Asus EAH4670 1GB GDDR3

Ще стане ли номера, и ако да няма ли да си пречат драйверите ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли ще стане.Дъното ти поддържа crossfire , което ще рече , че може да сложиш две видеокарти на АТИ , но да бъдат едни и същи (има малки изключения) , но при теб със н видиата ме съмнява да стане!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

зависи какво искаш да правиш. ако просто искаш да бучнеш видеокартите, за да вадиш на повече монитори, няма проблем, ако искаш да ползваш sli/crossfire няма да стане. обаче не виждам проблем да ползваш nvidia картата за physics a ati-то за рендване на графиката...

обаче захранването трябва да е съобразено с това, че ще ползваш 2 видеокарти - трябва да е поне 300 маркови вата...

Редактирано от the professor (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще стане. Т.е. ще работят. Въпроса е под "ще стане" ти какво разбираш? Какво очакваш и каква е целта на упражнението? Искаш да ползваш 8500 за физика ли?

Daredevil_666, Ако иска и на Matrox може да сложи 2 видеокарти и пак ще работят....

EDIT: Я, преварили ме докато се наканя да пиша :beer11:

Редактирано от go6o_kara (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще стане, но има едно НО - Операционната система да е Windows 7 или Windows XP, защото под Vista няма шанс.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен ме интересува производителноста за игри . То ясно че с ати=ати ще стане . чудно ми беше дали с различни ще .

Иска ми се да бучна нвидиата и да пусна тестове , най вече от любопитство .

И да. виста няма да сложа никога .Сега съм на седем но се връщан на експи .Според бенчовете на експи вадя малко по добра производителност .Някой ден ако намеря стабилен експи64 ще е супер .

А това с физиката и рендването има ли го някъде на бг ?Мисля да го пробвам.Захранването е 348. ще стигне .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

зависи какво искаш да правиш. ако просто искаш да бучнеш видеокартите, за да вадиш на повече монитори, няма проблем, ако искаш да ползваш sli/crossfire няма да стане. обаче не виждам проблем да ползваш nvidia картата за physics a ati-то за рендване на графиката...

обаче захранването трябва да е съобразено с това, че ще ползваш 2 видеокарти - трябва да е поне 300 маркови вата...

сигурен ли си че ще стане това дъно,доколкото си спомням,е главно за амд и ати и един френд с дъно с подобни параметри не успя да подкара нВидиа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сигурен ли си че ще стане това дъно,доколкото си спомням,е главно за амд и ати и един френд с дъно с подобни параметри не успя да подкара нВидиа

това че той не е успял може да има много причини... космоса крив... космонавта...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване