Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

А може би за да не изглежда нескромно грубичко съм си скрил лицето - целта не е реклама, а примерно ....

Е, малко се ласкаеш, но както и да е. Освен ако нямаш татуирано Кока-кола на челото де :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още се развиваш, нормално е ще порастнеш (ако не останеш джудже разбира се) играй баскетбол. Не мисля, че има начин, който можеш да го промениш ТИ. Ии яж Данонино ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам ... Нескуик и Данонино ... всичко е ген... за всеки случай недей да вдигаш щанги докато не станеш на 20 ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

на 13 съм висок съм 1,55 мн. съм нисък моите родители не са високи а вече съм колкото баба ми и дядо ми! ПОМОГНЕТЕ! Всеки от моя клас е по-висок от мен! ПП:искам да питам когато вися на лост каквъ трябва да съм - отпуснат или стегнал краката или цялото тяло ?

Редактирано от Viktor Veselinov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на 13 съм висок съм 1,55 мн. съм нисък моите родители не са високи а вече съм колкото баба ми и дядо ми! ПОМОГНЕТЕ! Всеки от моя клас е по-висок от мен!

ПП:искам да питам когато вися на лост каквъ трябва да съм - отпуснат или стегнал краката или цялото тяло ?

Започни да тренираш волейбол, аз за една година израснах с почти 10 см., а си мислех, че вече съм спрял да раста, защото бях 1.82

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bratleta 183 sam na 15 godini treniram intenzivno basketboll no smqtam 4e sam nisak nekvi saveti ?

Эдравейте. Аз съм Ник от преди една година. В първите две страници ме има, забравил съм си паролата и направих нова регистрация.

Эа много години на всички преди всичко.

Эа една година съм пораснал със 3-5 см сигорно , онези момчета , които споменах от моето училище сега съм колкото тях на височина.

А за двуметровите във училището аз съм половин глава по-нисък от тях. Може би съм 1.86-7.

Скоро ( след 5-6 месеца правя 17 години)

Сега ще дам информация эа родителите си

Майка ми е висока 1.76-7

Баща ми е 1.79

Баба и дядо оставаме , дядо беше колкото мен висок лека му пръст.

Вуйчо ми е колкото мен.

Чичо е малко под мен 1.84-5

Батко е със едно око над мене около 1.88-9. Много мясам на него.

Може ли да ми кажете дали имам още да раста , вярно , че човек расте до 18-19 , но съм чувал , че има хора които и на 16-17 спират да растат а аэ обикновенно всяка година съм иэраствал със 5-6 сантиметра. Таэи година може би съм пораснал но не съм усетил , неэнам, все едно ми е эа това. Въпросът ми е дали ще раста поне с още 5-6 сантиметра и това да ми е ? По-горе иэписах информация эа себе си и эа родителите си.

Миналата година питах дали ще раста със още 5-6 сантиметра. Аэ не пуша , не пия , спортувам , храня се эдранословно. Дадох ви информация эа родителите си и искам само няколко мнения ако може.

Дали ще порасна още ? Вярно е , че времето ще покаже но эа годините ми така като се сетя и реших да попитам. Мерси ако някой отговори. Под порастване имам във предвид дали ще мога да стана 1.92,3. Имам високи родители повечето на моят ръст, питам эащото нали новото поколение надминава предишното по-ръст и эа това.

Моля да ме иэвините но просто искам да видя ваше мнение.

Всичко е ген така е , но както писах по-горе новото поколение надминава предишното и със една дума искам ако може някой да ми каже дали до 18-19 години ще съм пораснал със поне още 4-5 сантиметра.

Мерси предварително.

Ако някой ще каэва нещо обидно нека да не пише плс. Просто един обикновен отговор беэ опит эа обида . Естествено ако някой реши да отговори де. Това мойто не е проблем, но все пак се интересувам като эа обща култура от вашите мнения .

Отново Мерси предварително

Редактирано от becerafuL (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 12 години съм и съм висок 150 см.

Привет, с вдигнати ръце ли? :) Шегувам се, моят съвет е да спортуваш повече на лостове, хълки....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играй повечко Волейбол и Баскетбол, но гледай да не се преуморяваш, защото важна част е и почивката(да не прекаляваме все пак :D ), Друг важен фактор е здравословното хранене - без него си за никъде :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм на 14 и съм 1,75 висок. Притеснява ме това, че баща ми е висок 2,00, а прадядо ми беше висок 2,10 см. Притеснява ме това, че няма да мога да ги настигна,а да стана много висок е много важно за мен ( не знам защо но е така). Търся някаква упражнение за растеж на височина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Аз съм 7 клас и съм 145-150 някъде там.. най-ниския съм в класа , но има и 2-3 почти колкото мене ... подиграват ми се често ,но вече не ми пука особено много.Прочетох няколко от начините тук и ако има още някой може ли да ми кажете :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Аз съм 7 клас и съм 145-150 някъде там.. най-ниския съм в класа , но има и 2-3 почти колкото мене ... подиграват ми се често ,но вече не ми пука особено много.Прочетох няколко от начините тук и ако има още някой може ли да ми кажете :))

Тренирай волейбол, баскетбол примерно. Купи си ако искаш Бета-каротин (витамин А). Той спомага за растежа. Но ако ще го пиеш по-добре и тренирай нещо както казах като волейбол или баскетбол, за да има по-добър ефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като прочетох мнението на Марио М. се сетих, че една приятелка, която е завършила спортно училище ми бе споделила същият метод. Карали са ги да висят на лост - може да има ефект, колкото и странно да звучи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно, авторът на темата може ли да каже с колко е пораснал за тези 2 години :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте аз съм на 14 след 3 месеца правя 15 и съм висок 1.67/68 ... някой ще може ли да каже да ли ще стана висок..?

Всички те ми приятели са по 1.73/4/5/6

Аз съм най ниския и като излизаме някаде стоим като великани джуджета ...

Баща ми на мойте години е бил висок 1.70/2

И почнал да дига щанги и сега е колкото мен ... майка ми е около 1.65

И аз съм най ниския в семейството ...

И малко съм черен пък в семейството няма черни и ниски ....

Някой ще може ли да ми помогне за височината ?

Благодаря предваритолно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ама защо си мислите , че като бащата/майката/дядото или който е там е някакъв и вие трябва да сте така?
Майка ми е супер бяла, баща ми е бял, аз съм препечена филийка (тва е за бисерите май, ха-ха ). Освен около носа с друго не си мязаме.

Имам познати, които нямат нищо общо с родителите си. Все пак негри за раждали албиноси, вие що очаквате , че "тати е 2 метра, и аз ще съм така". Може и 1,50 м. да си останеш, ако ще половината ти рода да са като дървета. Всичко е индивидуално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте аз съм на 14 след 3 месеца правя 15 и съм висок 1.67/68 ... някой ще може ли да каже да ли ще стана висок..?

Всички те ми приятели са по 1.73/4/5/6

Аз съм най ниския и като излизаме някаде стоим като великани джуджета ...

Баща ми на мойте години е бил висок 1.70/2

И почнал да дига щанги и сега е колкото мен ... майка ми е около 1.65

И аз съм най ниския в семейството ...

И малко съм черен пък в семейството няма черни и ниски ....

Някой ще може ли да ми помогне за височината ?

Благодаря предваритолно :)

Хващай баскета!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на 15 години и съм 1.70 см висок.Миналата година бях един от най-високите в класа,а за едно лято приятелите ми са станали по-високи от мен и сега съм един от ниските.Баща ми е 1.75 см.Тренирам баскетбол от 6 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е до ген според мен но може и спорта +здравословното хранене да помогнат 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчакай малко, че си все още доста мъничък. Другите и да са високи, те скоро ще спрат да се издължават, докато ти  тогава ще си  в разгара на растежа. Тренирай, защото това ще ускори растежа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отивай да плуваш и да повисиш на лоста от това по добро няма. Баскетбола е за по високи хора и ще станеш още по нисък. Много прясно мляко за калций ти е нужен на костите и никакви безалкохолни и химии и хапчета те разрушават калцият и костите. Ако ходиш на фитнес и вдигаш тежести пак няма да стане.Ако си по пълен отслабни ,свали мазнините и мини на повече риба,мляко,слънце и много много малко захари. Яж месо телешко,агнешко и много мазнини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...