Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 7 - впечатления, проблеми, решения - Част 4

Препоръчан отговор

хммм само с word/office файлове ли се получава така? в контекстното меню на десктопа (десен бутон)>view> трябва да е избрано само align to grid, без auto arrange

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Лаптопа е с XP, ще сложа същия, като преди това ще се опитам да го оптимизирам, като му почистя регистрите, дефрагментирам диска и ако все още е бавен ще го последва преинстал.

Защо пишеш в темата за Windows 7, след като имаш проблем с XP?!

Защото стана дума за OEM и Retail лицензи, проблем? Ей, много злоба в някои хора... @penmark , браво продължавай от яд да ми лепваш минуси.

Публикувани изображения

Здравейте! Искам да питам.. Значи.. инсталирах си Windows 7 64bit Всичко е инсталирано успешно. Само, че.. нямам звук. Инсталирах всички драйвъри.. На Realtek съм .. инсталирани са успешно, тестовете са успешни но нямам звук. Вече втори ден се мъча.. моля помогнете.. Нищо не е мютнато проверил съм всичко..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Искам да питам..

Значи.. инсталирах си Windows 7 64bit

Всичко е инсталирано успешно.

Само, че.. нямам звук.

Инсталирах всички драйвъри..

На Realtek съм .. инсталирани са успешно, тестовете са успешни но нямам звук.

Вече втори ден се мъча.. моля помогнете..

Нищо не е мютнато проверил съм всичко..

В Device Manager всичко ли е открито като хардуер?Модел на звуковата карта, дъно(модел - ако е лаптоп)?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте наскоро си сложих Windows 7 X64,до тука добре. Истеглих няколко игри ,но за мое разочарование при някои от тях след 5-20 мин ме изхвърля с проблем -"Windows откри грешка в програмата ако има решение ще ви осведомим" Игрите при които това се случва са Crysis Mirros Edge Tomb raider:underword Dark Void и при още някой-К.К ми е Intel C2D 2.9 video GTs 250 512mb 4GB ram Компютърът е нов и първата ОС която сложих е тази.Ако има разрешение,за това моля споделете ?

Редактирано от hronys (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като за начало ни трябва повече информация започни с това което точно модифицирано "нещо" от тракерите си избрал да инсталираш инсталирани ли са всички драйвъри инсталирани ли са всички ъпдейти

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да windows-са е свален от торент сайт.От замунда най сеедвания Всички ъпдеити до сега са актуализирани. И драиварите са с последните версии

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Натискаш с дясно копче на мишката върху "компютър" и натискаш "свойства".После натискаш от лявата страна върху "допълнителни системни настройки",след това натискаш на "Разширени" и там където пише "производителност" натискаш на "Настройки",след това натискаш на "Предотвратяване на изпълнението на данни" после слагаш точка на "Включване на DEP за всички програми и услуги без избраните":Натискаш на "добавяне" и влизаш в папката на играта намираш .ехе файла от които се стартира играта и натискаш "Отвори" и би трябвало да няма проблеми,а ако има пробвай да си смениш driver-ите на видео картата и си инсталирай най-новия DirectX.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Натискаш с дясно копче на мишката върху "компютър" и натискаш "свойства".После натискаш от лявата страна върху "допълнителни системни настройки",след това натискаш на "Разширени" и там където пише "производителност" натискаш на "Настройки",след това натискаш на "Предотвратяване на изпълнението на данни" после слагаш точка на "Включване на DEP за всички програми и услуги без избраните":Натискаш на "добавяне" и влизаш в папката на играта намираш .ехе файла от които се стартира играта и натискаш "Отвори" и би трябвало да няма проблеми,а ако има пробвай да си смениш driver-ите на видео картата и си инсталирай най-новия DirectX.

Винаги ли трябва да отварям exe-то на играта от там ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема може и да е хардуерен,срещал съм такъв проблем като твоя и се оказа че платките на рам паметта са дефектни,играе се на някоя игра 20-30 мин. и излиза от играта и пак трябва да се влиза.Ако неможеж да оправиш проблема, си занеси компютъра от където е купен,кажи им какъв е проблема и те ще проверят всяка една платка и ще ти оправят проблема ако е хардуерен. А ако искаш преди да си занесеш компютъра на сервиз си форматирай целия хард и си инсталирай Windows 7 Ultimate (x86) на ново.Не си слагай 64 битовата версия защото не всичко тръгва на нея. Windows 7 x86 BG-ENDownload:Windows 7 Only Ultimate x86 BG-EN (281 updates)Windows 7Активиране на Windows 7 - Активатора се стартира като администраторDownload:Se7en Activator v3Se7en ActivatorBoot-DVD за Windows 7 се прави с програмата ImgBurnDownload:ImgBurn 2.5.0.0ImgBurn

Редактирано от capnemo
2.10 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Вчера както си разглеждах снимки в Windows Explorer - изведнъж стана за секунда черен дисплея и ми излезе екрана за смяна на потребител, на който под името ми и иконката - пише "Logged remotely from VOR..." Кликвам върху иконата си - и ми отваря друг Windows Explorer на друго място т.е. друг дял от харда, друга папка.. не там където съм бил. Сканирвах с Avira, Malwarebytes, защото се вкарах в някакъв филм че някой е влязъл в компютъра :angry:, но не откри нищо. След това същото се случи след 30мин.?! С Win 7 64bit съм.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих предложил да се инсталира DirectX 9с за да си апдейтне бозицата необходимите библиотеки: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=en&FamilyID=2da43d38-db71-4c1b-bc6a-9b6652cd92a3 Някои игри без тази операция не тръгват изобщо. Например Прототайп. Успех.

Редактирано от KTT (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Имам някакъв странен проблем от снощи.Компютъра ми се "държи" стабилен максимум 5 минути.Показва се някакъв син прозорец и пише "MEMORY_MANAGEMENT" и се рестартира.И така цял ден, правих System Restore, ама не.Има ли някакво друго решение освен преинсталация на Windows?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проверка на паметта за размествания, боклуци, прах и грешки (последното с memtest) и използване на чисто копие, за предпочитане оригинално

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитвам се да си инсталирам Visual studio 6.0 весия под Уин 7. Но при започването на инсталацията ми иска рестарт и след рестарта ми излиза следното: Error accessing INI file: G\setupwiz.ini Някъкви идеи, че учим по него а 2008 ми е объркващ

И защо ти е тази антика ако не е тайна. Аз вече под 2010 работя ти ... 6 ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

парадоксите на българската образователна система калоянчу - обучението се извършва по възможно най-евтиния (бел. ред.: да се чете най-стария) програмен продукт, който що годе върши някаква работа

tedopk взимай диска на Hiren's и пускай мемтеста от там....ох ох

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко въпросче: някой може ли да ми каже от къде да настроя уиндоуса да се изключва сам в зададен от мен час... но работата е там и да не го правя ежедневно- т.е. да се запази настройката :) благодаря предварително :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Проблемът е следния, като се опитвам да исталирам пакет Office 2007 - ми изписва следната грешка: http://prikachi.com/files/1352143q.png Четох, различни мнения по проблема в интернет, триех на няколко пъти .net версиите на Windows 7 с помоща на dotnetfx_clean_tool, но пак няма резултат. Опитах и дадох Repair на ОС-то, но няма ефект. Може ли някой да даде съвет ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблем с Уиндоус 7 Ultimate на Acer Aspire 1 Джама си работеше добре в продължение на 4,5 месеца. Днес, обаче wireless-a изведнъж спря да работи. Самото устройство изчезна. Търсих в дивайс мениджър, обаче намери само лан картата. Пробвах да инсталирам драйвърите на ново, но нищо не стана. Сега същинския проблем!

След рестарт ми даде няколко пъти син екран. От Ф8 му дадох да се поправи и ми предложи рипеър и там май ми беше грешката. След това пак ми даде сини екрани, докато не се сетих да пробвам Last known good configuration. Пробвам да отворя C:/, обаче не ми дава да го отворя. Програмите в Ц: не могат да се отворят. За сметка на това пък интернета проработи. "C: is not accessible, a в синята лента: "Location is not available". Според мен съм омазал нещо с този Back Up. Ц-то, плюс това, ми го дава вече в НТФС формат. Заетото място пак си стои същото иначе. Сега, ако вляза в сейф мод с команд промп, ме е страх, че пак ще даде син екран. Гледам в гугъл за решения..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвах windows 7 professional активиран, без да има вируси изведнъж забелязах, че не се стартира WMP12, На другия ден включвам PC-то и sidebar-а е такъв и при опит да отворя каквато и да е програма или да вляза в my computer или някой дял, ми изписваше тази грешка. Пробвах рестори и какво ли не но не помогна и го преинсталирах. На някой да му се е случвало подобно нещо? post-236494-1265735796,97_thumb.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде мога да променя програмите които се пускат със стартирането на Windows-а ;)

стандартното за всеки Windows - msconfig от полето за търсене в старт меню, езиче startup и махаш отметките на нежеланите от теб...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам за този msconfig по принцип го пускам от run но сега не мога да го намеря ;)

Долу в ляво старт бутона, пише се mscofig в празното поле за търсене и ентър. Редактирано от aries315 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване