Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

cskavd

проблем с Уиндоус

Препоръчан отговор

Здравеите. Преди близо 2 седмици си закарах компютъра да го изчистат от вируси и след това катого взех почти всички прогроми и игри не ми тръгваха. Пише ми за някаква грешка, че неможе да се открие някакйв файл dynamics.dll в Уин32. И ме кара да свалям някакви файлове. пробах с реинстал на програмите и игрите и пак е същото. Дали ако дам да ми качат новия Уиндоус този проблем ще остане и как мога да го разреша ?

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите. Преди близо 2 седмици си закарах компютъра да го изчистат от вируси и след това катого взех почти всички прогроми и игри не ми тръгваха. Пише ми за някаква грешка, че неможе да се открие някакйв файл dynamics.dll в Уин32. И ме кара да свалям някакви файлове. пробах с реинстал на програмите и игрите и пак е същото. Дали ако дам да ми качат новия Уиндоус този проблем ще остане и как мога да го разреша ?

Благодаря

В гаранция ли е въпросния компютър? Бих те посъветвал да пробваш с преинсталация на уиндолса, но като чета поста ти май не си много наясно. Затова те съветвам да го занесеш в сервиза отново и там би трябвало да го оправят безплатно този път щом предния не са си свършили работата. Проблема може дори и да е харуерен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В гаранция е. Незнам дали да го нося пак, ако ми преинсталират всичко и качат Уиндоус 7 дали ще се оправи ?Тоя проблем го прави втора седмица и сега не отворям никакви програми. Даже и ЦС заради него си изтрих.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В гаранция е. Незнам дали да го нося пак, ако ми преинсталират всичко и качат Уиндоус 7 дали ще се оправи ?Тоя проблем го прави втора седмица и сега не отворям никакви програми. Даже и ЦС заради него си изтрих.

Да ще се оправи, тъй като вече ще имаш 100.00% налична операционната система!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

само че да знаеш - това че компютъра е в гаранция, не значи че и windows е - за него ще искат да си платиш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеѝте. Имам проблем с инсталацията на уиндоус. Като сложа диска с уиндоус и изчаквам и ми дава да си избера език след това го избирам и ми дава да си избера къде да сложа уиндоуса. Избирам C преди това го форматирам и след това пак маркирам C и давам "Next" и ми изписва следното "Setup was unable to create a new system partition or locate an existing system partition. See the setup log files for more information". Моля помогнете. Мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеѝте. Имам проблем с инсталацията на уиндоус. Като сложа диска с уиндоус и изчаквам и ми дава да си избера език след това го избирам и ми дава да си избера къде да сложа уиндоуса. Избирам C преди това го форматирам и след това пак маркирам C и давам "Next" и ми изписва следното "Setup was unable to create a new system partition or locate an existing system partition. See the setup log files for more information". Моля помогнете. Мерси предварително.

1. За кой Windows става вупрос?

2. Windowsa ти да не е някое менте ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...