Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте ,

Искам да си продам старите дъно ; процесор и рам , но не съм запознат каква им е реалната цена. Ще се радвам ако може да ме ориентирате. Частите са:

Asus AM2+ M4A78-E /AMD790GX

AMD Phenom II X4 940 Box

A-Data DDR II 1066+ KIT 2X2GB

Всичко е с над 30 месеца гаранция.

Благодаря предварително на отзовалите се.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте ,

Искам да си продам старите дъно ; процесор и рам , но не съм запознат каква им е реалната цена. Ще се радвам ако може да ме ориентирате. Частите са:

AMD Phenom II X4 940 Box

Старите!!!!!!!!!!!! :)

Около 550лв , че и нагоре за трите!

Редактирано от Daredevil_666 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ,

AMD Phenom II X4 940 Box

Около 500лв. накуп, поотделно може да вземеш със до 50-100лв. в повече! Чарковете въобще не са толкова стари и се чудя защо ти трябва да ги продаваш?

Предварен съм! Така е като пиша бавно!:)

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори.

Само ако може да ме насочите и за цени поотделно , тъй като не мисля че ще мога да намеря желаещ за всичко. Както сами казахте от старите са с поддръжка на ДДР2 , просто като ги купувах не можех да си позволя ДДР3 , иначе частите си работят идеално.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори.

Само ако може да ме насочите и за цени поотделно , тъй като не мисля че ще мога да намеря желаещ за всичко. Както сами казахте от старите са с поддръжка на ДДР2 , просто като ги купувах не можех да си позволя ДДР3 , иначе частите си работят идеално.

Даже да успееш да ги продадеш веднага, не бързай да се нахвърляш на "ново"! Нека поне до април-май, да почакаме да видим на живо дъната с новата чипсет серия(8ХХ) на АМД/АТИ(както и цените им в БГ)! Пък и освен 6 ядреният звяр, от който едва ли ще видим полза през следващите две години има шансове да излезе Феном 2 Х4 [email protected]ГХц. фабрични!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По отделно ги намираш в някой магазин и ги даваш на 65 - 70% от цената им.

Иначе съм съгласен да задържиш още малко...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще ги прадаваш за 500лв пищи едно ЛС.Оня ден пусках една тема за дъно+процесор+рам за толкава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По отделно ги намираш в някой магазин и ги даваш на 65 - 70% от цената им.

Иначе съм съгласен да задържиш още малко...

Ако оставаш на AMD, вероятно си мислиш да вземеш дъно с DDR3 и Phenom с DDR3 подръжка, ама не си струва. По-добре изчакай шест ядрените или даже осем ядрените процесори на AMD, тогава сигурно ще има осезаема разлика. Аз, както виждаш съм с подобна машина, но не виждам смисъла да я продавам поне до една година.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако оставаш на AMD, вероятно си мислиш да вземеш дъно с DDR3 и Phenom с DDR3 подръжка, ама не си струва. По-добре изчакай шест ядрените или даже осем ядрените процесори на AMD, тогава сигурно ще има осезаема разлика. Аз, както виждаш съм с подобна машина, но не виждам смисъла да я продавам поне до една година.

За 8 ядрените, ше трябва да чака година и половина или почти толкова, а 6 ядрените, ще са с понижена работна честота и ще имат смисъл единствено за тежка многонишкова работа: конвертиране на видео, или рендеринг на 3Д, при правене на игри или обработка и монтаж на новият стереоформат на филмите! Но и 4 ядрените, особено тези с висока работна честота се справят отлично с подобни задачи, а освен това имат предимство(към момента и вероятно поне до края на тази година) при всякаква работа и забавление, а с новата платформа на базата на 8ХХ чипсет серията, комбинирана с бърза ДДР3 памет с ниска латентност, ще има да и дишаш праха, като + това идва и поддръжката на ЮСБ 3.0, САТА 6Гб/с, подобрена работа в Райд режим и т.н(споменах ли новата версия на ПЦИ Експрес?)!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sliderum го каза много тточно, точно това имах предвид и аз. Да задържи малко до излизане на новите чипсети заради по-новите технологии, интегрирани в тях. Щом ще е гарга да е рошава. Като ще е ъпгрейд, поне да е сериозен. И да, с новите чипсети ще хванеш босия за царвулите с тая ДДР2...Още повече като от АМД почнат да кихат нови ревизии процесори с подобрени рам контролери...

Редактирано от psycho_666 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване