• 0
dr.dechev

Вписване на 2 абоната едновременно в Skype

Въпрос

Здравейте!

Някой може ли да ми каже възможно ли е едновременното вписване на 2 Скайп-абоната на един компютър? Без да създавам виртуална машина на РС-то...

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

16 отговора на този въпрос

• 0

публикувано (редактирано)

Да... Просто го стартирай като различен потребител(run as... опцията) и ще стане :cool:

А ако ползваш версия 4 или по-нова и си с Windows vista или 7 просто направи нов shortcut с параметър /secondary след пътя на програмата :)

Редактирано от DarknessChild (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 0

Копирате и поставяте това(заедно с кавичките): “C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe” /secondary

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 0

версията е май последната....ОС- ХР SP3. Ако има значение ...

Опция "Run as..." не намерих никъде :rolleyes:

“C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe” /secondary" - това къде мога да го поставя?

Благодаря отново!!!

Аз май имам нужда от "Step by step" ръководство :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 0

Run (as) e в Start menu-to. Там пишеш cmd и натискаш OK. След това пишеш "cd C:\program files\skype\phone\skype.exe /secondary" без "", натискаш ENTER, и си готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 0

Run (as) e в Start menu-to. Там пишеш cmd и натискаш OK. След това пишеш "cd C:\program files\skype\phone\skype.exe /secondary" без "", натискаш ENTER, и си готов.

Run as се показва, когато се щракне на файл с десен бутон на мишката и натиснат Shift бутон на клавиатурата.

В Start менюто е само Run.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 0

и натиснат Shift бутон на клавиатурата.

Този бутон мисля, че не е задължителен?!?

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 0

Този бутон мисля, че не е задължителен?!?

За shortcut е необходим.

Ще ме извинявате, че се ви се пречкам.

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 0

Отскоро и аз се опитвам д анаправя това.Но не с еполучава.Мисля че причината е,защото моето skype не еинсталирано в прословутото C: .Инсталирал съм го в отделна папка в D: .Като съответно,няма папка за Skype в Program Files.Какво бихте ми препоръчали да направя?Като крайната мярка ще е преинсталация на Skype.В момента ползвам XP SP2.Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 0

Отскоро и аз се опитвам д анаправя това.Но не с еполучава.Мисля че причината е,защото моето skype не еинсталирано в прословутото C: .Инсталирал съм го в отделна папка в D: .Като съответно,няма папка за Skype в Program Files.Какво бихте ми препоръчали да направя?Като крайната мярка ще е преинсталация на Skype.В момента ползвам XP SP2.Благодаря.

Ами мисли малко! Вместо C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe слагаш пътя към твоето Skype.exe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 0

Добре,направих го,създадох и втори акаунт на комп-а.Стартирам скайп от новия шорткът,Ran as новия юзер.Появява се полето на скайп.Като заедно с него излиза и прозорец "Създаване на профил в скайп". Е,при положение че вече има такъв абонат,защо отново да го създавам?Или пък въпреки всичко,да го създам отново.За уточнение,с версия на скайп 3.8.0.188 съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 0

избираш да не правиш и си се логваш с другия потребител

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 0

Още се логвам,вече 15 минути и не става нищичко.Какъв трябва да е ранга на новият акаунт,който съм създал-администраторски или ограничен?

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 0

Още се логвам,вече 15 минути и не става нищичко.Какъв трябва да ранга на новият акаунт,който съм създал-администраторски или ограничен?

Ако си го стартирал с /secondary няма нужда да е като друг акаунт, може със същия скойто си пуснал другия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 0

Да,името на новият юзер на комп-а е същото като на акаунта в скайп.Ако правилно съм те разбрал.В крайна сметка в прозореца на скайп излезе съобщение че "Skype не е в състояние да се свърже"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 0

Да,името на новият юзер на комп-а е същото като на акаунта в скайп.Ако правилно съм те разбрал.В крайна сметка в прозореца на скайп излезе съобщение че "Skype не е в състояние да се свърже"

Не, не си разбрал.. След като си влязъл с едно име в операционната система, ползвайки ключа на скайп /secondary няма нужда да пускаш програмата с друг потребител на ОС (run as), а само с друг потребител на скайп

И няма никаква връзка (и нужда да е така) между имената в скайп и тези в ОС

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 0

Получи се,просто трябваше да изчакам малко и пак да стартирам логването в скайп.Благодаря на всички отзовали се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход