Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

SIMO70

Избор на кафе машина

Препоръчан отговор

Ще дадете ли съвет за кафемашина-еспресо за домашно ползване.Какви характеристики трябва да се гледат,или марка.Харесал съм си тазимашинка.На промоция е в Технополис.

Редактирано от mrawkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи поне AEG / Electrolux за 169 лв., та поне да си сигурен, че няма да пиеш буламач, а това "Taurus" сефте го чувам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да вземеш Saeco Via Veneto de lux много добра машина.Намира се за около 180 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

говорим за характеристики,примерно 15бара,дали е добра примерно като "делонги" или "Бриел" със същите характеристики.Дали да дам още 50лв.за марка където съм дал като пример.Някой има ли такава машина да си каже мнението или който му разбира да каже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

говорим за характеристики,примерно 15бара,дали е добра примерно като "делонги" или "Бриел" със същите характеристики.Дали да дам още 50лв.за марка където съм дал като пример.Някой има ли такава машина да си каже мнението или който му разбира да каже.

Нямам такава машина, но имам тази.15bar- това е налягането, с което водата минава през кафето (или поне това ми се върти в главата :))Когато аз си избирах моята исках да прави и капучино, да има крема диск и подвижен резервоар, за да се почиства по-лесно. Като гледам и този модел, който си харесал прави капучино и има крема диск, но за резервоара нищо не пише. Виж дали се вади, защото... абе след няколко месеца ползване и се образуват по стените едни гадости, като полипи и е голям зор да се чисти, особено в ъглите (в офиса имахме такава с неподвижен резервор и знам за какво говоря. А дали TAURUS е марка добра като Делонги... :eek: незнам, но аз бих си избрала (пак) делонги. Просто другата марка нищо не ми говори.

Редактирано от tra_lala (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще дадете ли съвет за кафемашина-еспресо за домашно ползване.Какви характеристики трябва да се гледат,или марка.Харесал съм си тазимашинка.На промоция е в Технополис.

От пет години имаме в сужбата кафе машина "Таурус". Освен профилактиката, която се извършва периодично даде един дефект(счупен накрайник на помпата или клапан- не мога да се сетя в момента).В последствие се оказва, че колега е ползвал джезвено кафе. Каквато и марка да беше щеше да се развали. Избора си е твой, по-добре избирай повече време да не се окаже, че си сгрешил. Успех с избора. :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам това от 4 години без проблем-CAFETERA hl3854_90

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично имам бриел като цяло съм доволен но ще трябва да търся да си закупя нова цедка. Единствения недотатък на машината е че ако се слага повечко кафе след време решетката на цедката която е пластмасова се напуква и чупи. Саеко също са доста добърз избор за кафе машина за парите си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В работата имаме такава http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09012871 и прави кафето "трепач", с два пръста каймак. Като изсипеш пакетчето захар същата не може да пропадне на дъното. Вече 3-4 години работи без проблемно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...