Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Съмнително съобщение в Skype

Препоръчан отговор

Ей сега ми пратиха това:

Здравейте уважаеми потребители на Skype,

поради изключително големия брой абонати в Skype, вече наброяващи 800 милиона, нашият сървър изпитва сериозни затруднения. Сега стартирахме кампания за изтриване на неизползваемите скайп акаунти. Изпратете това съобщение до поне 15 от абонатите си, които са на линия, за да ни покажете, че сте активен потребител на Skype. Aко не го направите до 2 дни вие ще бъдете определен като неактивен Скайп потребител и вашият акаунт ще бъде замразен за неопределен период от време.

За повече информация: http://alaw.hit.bg/???????? Екипът на Skype за България— Петя Делева, Today 14:39

което е някакъв абсурд. Мога да го подмина, нали?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей сега ми пратиха това:

което е някакъв абсурд. Мога да го подмина, нали?

Подминавай го директно. Ако има такова нещо ще получиш съобщение на майла с който си се регистрирал

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много тъпо !

Сървъра изпитва затруднения, затова пускайте още повече съобщения ?!?

Който е толкова заблуден и вярва, че екипа на Skype България се намира на hit.bg да го препраща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ще го подминеш?! В никакъв случай... иначе ще ти умре морското свинче. :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Получих го само от един абонат преди няколко дни. Това вероятно означава че средната интелигентност на абонатите ми се е повишила. Обикновено поне 5-6 души ме засипват с верижните глупости. Е, това с камиончето с ракия беше интересно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един ден получавам "Аз съм 22 годишна, руса, с големи цици и малко дупе. Покани 15 твои приятели да си направим оргийка..." sad.gif пак беше спам sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един ден получавам "Аз съм 22 годишна, руса, с големи цици и малко дупе. Покани 15 твои приятели да си направим оргийка..." sad.gif пак беше спам sad.gif

аз бях, извинявай sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го получих от двама, които ги познавам и едва ли биха се вързали на подобна глупост. Препоръчах им да си тестват системите за паразити защото имам съмнение, че се саморазпраща, не съм кликал на линка за да проверя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има много идиоти дето се вързват. скайпа е на торент принцип - тоест няма как да се претоварят сървърите - нито пазят съобщения нито правят трафик, само име и парола и още малко данни... всеки компютър със скайп е сървър...

Редактирано от the professor (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, аз постоянно получавам таква съобщения, а вчера едно малко по-колоритно:

Поради финансовата криза Skype става платен Пратете това сьобщение на 15 от вашите абонати за да получите разрешение за едногодишно безплатно ползване. Екипьт на Skypе
:biggrin:

Криза е хора, навсякъде се чувства вече :biggrin:

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече модата е

Поради финансовата криза Skype става платен. Пратете това съобщение на 15 от вашите абонати, за да получите разрешение за едногодишно безплатно ползване.

Екипът на Skype

Много ми е смешно как може да има хора които все още да ги пращат ?

А пък и това в съобщение от skype да има сайт които е от hit.bg :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Теглете си програмата от официалния сайт. http://www.skype.com/intl/en/download

Стари версии при нужда може да намерите например тук

2. Ако има нещо безплатно и ново то се обявява на него.

3. Не кликайте на линкове и не препредавайте съобщения от други, дори и да са на хора от контактите ви. Особено обещаващи разни безплатни неща и водещи не към официалния сайт, а към други, съдържащи "skype" в името и хоствани по разни безплатни места като hit.bg например. Безплатни минути и кредити НЯМА И НЯМА ДА ИМА.

4. Емотиконите са вградени в програмата и допълнителни няма и не могат да се инсталират. Разни линкове, обещаващи това са измама и ще ви докарат проблеми. А и за да се показва емотиконът трябва да е и при двамата контактуващи. В този смисъл някои стари версии може и да не показват някои от тях.

5. Skype никога няма да ви пишат персонално в чата каквото и да е, още повече пък на олигофреница или български. Игнорирайте всякакви съобщения за натискане на линкове, логване и проверки на акаунти.

6. Поддържайте валидни E-mail в профилите си, за да може да получите успешно служебна парола ако случайно забравите текущата, например при преинсталация.

7. Пазете си паролата, защото който я знае може да се логне от друг компютър. Вие няма да получите предупреждение за това, и вашето писане (чат) ще му станат известни. Включително и съобщения от предишни дни, когато стане синхронизиране на чатовете.

То го пише в темата отгоре, но чукча писател, чукча не читател.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен по-често ми пращат разни глупости за виагри и т.н. на английски.

Такива си имат абонамент за папка СПАМ в пощата ми. Иначе по скайп получих няколко оферти за дипломи...

Degree in any field.

GET YOUR DIPLOMA TODAY!If you are looking for a fast and effective way to get a diploma,(non accredited) this is the best way out for you. Provide us with degree you are interested in. Call us right now on: +1312260**** "Just leave your NAME & PHONE NO. (with CountryCode)" in the voicemail.

Our staff will get back to you in next few days!<<<

Това което е писал Филипов е най-правилното поведение. Ех, да можех да науча и абонатите си на него :P

Редактирано от go6o_kara (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има едно изключение от правилата: Има кредити и безплатни минути. Идват но на email-а ви.

Същио така се препоръчва изключване на мениджъра за екстри в Skype. Още на първия прозорец при инсталиране има бутон Опции, откъдето може да се изключат някой ненужни добавки.

Редактирано от Ken (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте!

Аз съм Георги Б. Минев от представителството на скайп България.Скайп иска да ви уведоми ,че по финансови проблеми от 1 Март Скайп става платен.Цената за пакет "хоум" е 14,99 лв. цената на пакет "Бизнес" е 19,99 лв. и цената на пакет "премиум Про" е 35,99лв. можете да получчите намаление със закупуването на продукт от 10лв+ от официалния сайт на скайп!Можете да предупредите и приятелите си със което ще направите услга на целия еки скайп България!

Благодаря!

Това е новата мода!Едит:Предполагам че това еки е екип!И е супер неграмотно!

Редактирано от FodoR (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване